صفحه 520 از 740 نخستنخست ... 20420470510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529530570620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,191 تا 5,200 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    جدا ؟
    خوب تقصیر خودته عزیزم
    به مدیران سایت اطلاع بده حتما پیگیری میکنن....
    نگرانی و استرس رو از خودتون دور کنید
    من از کجا بدونم پست های انجمن رو همینجوری پاک میکنن!!!!

Junior Member

امروز سرهنگی که در بنیاد نخبگان بودند، گفتند: "پروژه کسری که در حین خدمت تعریف می شود باید در سازمان محل خدمت انجام شود. مثلا اگر شما در ارتش خدمت میکنید، نمی توانید در نیروی انتظامی پروژه کسری بردارید. (طبق قوانین جدید)". بدتر از این، "اگر شما قبل از خدمت در محلی غیر از ارگان خدمتی خود پروژه کسری انجام داده باشد ممکن است در حین دفاع با مشکل مواجه شوید. مثلا اگر شما برای سپاه پروژه انجام داده باشیدو در ارتش خدمت کنید ممکن است هنگام دفاع نهایی در بنیاد نخبگان طبق مقررات جدید به شما خرده بگیرند "

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    از دوستانی که قبلا ها پروژه کسری انجام دادن و ترخیص شدن و کارت پایان خدمتشونو گرفتن (ترجیحا نزاجا)، ممنون میشم اعلام کنند. یه سوال در مورد کارت پایان خدمت داشتم.
    سپاس
    NO PAIN NO GAIN

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_yr نمایش پست ها
    امروز سرهنگی که در بنیاد نخبگان بودند، گفتند: "پروژه کسری که در حین خدمت تعریف می شود باید در سازمان محل خدمت انجام شود. مثلا اگر شما در ارتش خدمت میکنید، نمی توانید در نیروی انتظامی پروژه کسری بردارید. (طبق قوانین جدید)". بدتر از این، "اگر شما قبل از خدمت در محلی غیر از ارگان خدمتی خود پروژه کسری انجام داده باشد ممکن است در حین دفاع با مشکل مواجه شوید. مثلا اگر شما برای سپاه پروژه انجام داده باشیدو در ارتش خدمت کنید ممکن است هنگام دفاع نهایی در بنیاد نخبگان طبق مقررات جدید به شما خرده بگیرند "
    کسی که سابقه خدمت داشته و موقع دانشجویی پروژه گرفته و دفاع هم کرده چی؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم اگر جواب سوال بنده رو بدید
    من الان مشغول خدمت سربازی توی وزارت دفاع هستم. پروپوزال طرح کسر خدمتم اواسط شهریور توی بنیاد تصویب شده ولی من این طرحو از دانشگاه امام حسین برداشتم که وابسته به سپاهه، خواستم ببینم ب نظرتون طرحو انجام بدم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟؟چون من وزارت دفاع خدمت میکنم و دانشگاه امام حسین وابسته به سپاهه
    پیشاپیش از جوابتون متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    خب اگر نامتون رو فرستادین قضیه فرق می کنه. نمی دونم چجور فرستادین که می گن باید ۱۰ روز صبر کنید. ولی الان حتی نامه به دستشون برسه هم خودشون اتومات براتون تاریخ دفاع تنظیم می کنن و غیره. تنها راهتون اینه که اگر نامه رسیده باشه. برین نامه رو در بیارین . چون گفتم نامه رو نباید بدین دست سربازا.
    نامه از طرف دبیرخونه واحد تحقیقات سازمان دریایی توسط پیک رفته برای بنیاد، من با شماره ای که داده بودن زنگ زدم بنیاد شرایطم رو توضیح دادم گفتم برام همون وقت میزارید گفت بیا یه کاری میکنیم.
    من سوالم اینه که ایا همون روزی که دفاع کردم میتونم یه نامه بگیرم برای یگانم ببرم که فعلا برم پایان دوره تا اونا بعدا نامه رو سیستمی بفرستن برای یگان ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_yr نمایش پست ها
    یعنی الان دیگه کسری نمیدن ؟!
    من سرباز نیرو انتظامی هستم ولی از وزارت دفاع پروژه گرفتم و انجام دادم و ۵ ماهم دادن فقط مونده کارای بنیاد انجام بشه

Junior Member

سلام
    من وسط سربازی ارشد قبول شدم و میخام بقیشو پروژه بگیرم تموم شه کلا
    جایی که سرباز بودم برام 10 روز غیبت زده. سوالم اینه که وجود غیبت منعی برای گرفتن پروژه کسری داره یا نه و اصلا مهم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram68 نمایش پست ها
    نامه از طرف دبیرخونه واحد تحقیقات سازمان دریایی توسط پیک رفته برای بنیاد، من با شماره ای که داده بودن زنگ زدم بنیاد شرایطم رو توضیح دادم گفتم برام همون وقت میزارید گفت بیا یه کاری میکنیم.
    من سوالم اینه که ایا همون روزی که دفاع کردم میتونم یه نامه بگیرم برای یگانم ببرم که فعلا برم پایان دوره تا اونا بعدا نامه رو سیستمی بفرستن برای یگان ؟!
    قانونا شما دفاع می کنید اونا یه نامه گی دن نظام وظیفه یه نامه می دن به ارگان خدمتیتون که اینا تا جواب بدن و ثبت کنن معمولا ۱۰ روزی طول می کشه. در مورد سوالتون که می تونید پایان دوره بگیرید یانه. این چیزیه که بسته به شما و فرماندهتون داره. خودتون می دونید قانونا چیزی به اسم پایان دوره نداریم ولی باب شده که معمولا سربازا می گیرن.حالا اگر شما فرماندهتون رو قانع کنید مرخصی بده چرا که نه

نقل قول نوشته اصلی توسط zebra27 نمایش پست ها
    سلام
    من وسط سربازی ارشد قبول شدم و میخام بقیشو پروژه بگیرم تموم شه کلا
    جایی که سرباز بودم برام 10 روز غیبت زده. سوالم اینه که وجود غیبت منعی برای گرفتن پروژه کسری داره یا نه و اصلا مهم نیست؟
    نه این غیبت شما منعی نداره.فقط می دونید که برای این ۱۰ روز شما ۳۰ روز اضافه خدمت خوردین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)