صفحه 532 از 740 نخستنخست ... 32432482522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542582632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,311 تا 5,320 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    قاعدتا کسانی که سرباز نیروی انتظامی هستن، اگر آموزشی شون رو قبلا کامل رفته باشن ، وقتی اعزام مجدد میشن باید 21 روز آموزشی رو طی کنند.
    ولی این قانون معمولا سلیقه ای اعمال میشه.
    در بسیاری از مواقع برای کسانی که اعزام مجدد شدند صرفاً اسمهاشون رو ثبت میکنند و بعد از تقسیم استحقاقی ها همون روز معرفی نامه رو به دستشون میرسونن تا چند روز دیگه خودشون رو به یگان معرفی کنند.
    من با توجه به کسری احتمالی که از بنیاد گرفتم و خدمت قبلی سربازیم تمومه ولی مشکلی که هست اینه که بنیاد بهم گفت نامه من 1 تا 5 آبان اماده میشه و من تا اون موقع هیچ مدرکی واسه اثبات تموم شدن سربازیم ندارم و باید مثل بقیه برم آموزشی... راه حلی واسه این کار وجود داره؟؟؟بهترین کار چیه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_mohammadi نمایش پست ها
    من با توجه به کسری احتمالی که از بنیاد گرفتم و خدمت قبلی سربازیم تمومه ولی مشکلی که هست اینه که بنیاد بهم گفت نامه من 1 تا 5 آبان اماده میشه و من تا اون موقع هیچ مدرکی واسه اثبات تموم شدن سربازیم ندارم و باید مثل بقیه برم آموزشی... راه حلی واسه این کار وجود داره؟؟؟بهترین کار چیه؟؟؟
    صبوری کنید

Junior Member

من اعزامی 4/1 هستم.نامه شزوع بکارم هم توی بنیاد نخبگان 29/5 خورده.
    بنظرتون مشکلی که پیش نمیاد طبق قانون جدید؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_mohammadi نمایش پست ها
    حدودا 10 روز پس از آماده شدن نامه بنیاد، کسری تون در سیستم نظام وظیفه ثبت میشه و میتونید از پلیس +10 مدرکی دال بر ثبتِ کسری تون بگیرید. متاسفانه قبل از ثبت در سیستم نمیتونید فرایند ترخیص رو شروع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط djcounter نمایش پست ها
    من اعزامی 4/1 هستم.نامه شزوع بکارم هم توی بنیاد نخبگان 29/5 خورده.
    بنظرتون مشکلی که پیش نمیاد طبق قانون جدید؟؟
    برای اعزامی های تیر مشکلی پیش نمی آید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من هرچقدر پیام ها رو خوندم همه مربوط به مراحل آخر پروسه کسر خدمت گرفتن بودند. من سوال ابتدایی تری داشتم.
    بهتره اول به پادگان خلیل زاده برم و تشکیل پرونده بدم یا برم به سازمان های مختلف سر بزنم و درخواست پروژه کنم؟ و دقیقا به کدام بخش این سازمان ها باید برم؟
    چه مدارکی برای این کار باید همراهم باشه؟
    من دنبال پروژه ترجیحا Gisـی هستم، کدوم سازمان از این پروژه ها بیشتر داره؟
    رشته ام هم زمین شناسی مهندسی، ترم سه، دانشگاه تهران
    یه سر به سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح بزنید،آدرس و تلفن تو گوگل سرچ کنید پیدا میشه

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم که نتونستم جوابشون رو تو صفحات قبل پیدا کنم
    کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد کسری گرفتن توی رشته های علوم سیاسی مثل روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای ( که پروژه های امنیتی هم میتونه شامل بشه) داره و اگر میشه گرفت از کدوم سازمان میشه گرفت؟ و این که توی این جور پروژه ها و در کل علوم انسانی پروژه چند ماهه میدن و معمولا چند ماه از کسری پیشنهادی کم میکنن ؟
    خیلی ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بدید که خیلی دنبال جواب اینا گشتم

از دوستان کسی این هفته میخواد بره بنیاد؟ یه سوالی دارم که میخوام برام بپرسه....شهرستان هستم و اومدنم به تهران برای یه سوال واقعا سخته.

Junior Member

سلام خدمت دوستان

یک سوال داشتم ، بعضی بچه هایی که کسر خدمت گرفتند میگن میشه در دادن پرپزال زمان انجام پروژه زمان واقعی پروژه و ارزش پروژه رو جدا کرد ...
    به طور مثال تاریخ پایان پروژه 10 شهریور 1396 باشد ولی ارزش پروژه 12 ماه باشد . این سوال رو از این جهت پرسیدم که فرد آیا میتونه بعد از 10 شهریور پروژه ی دوم را بگیرد ولی هنگام دفاع از پروژه ی اول از 12 ماه دفاع کند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    حدودا 10 روز پس از آماده شدن نامه بنیاد، کسری تون در سیستم نظام وظیفه ثبت میشه و میتونید از پلیس +10 مدرکی دال بر ثبتِ کسری تون بگیرید. متاسفانه قبل از ثبت در سیستم نمیتونید فرایند ترخیص رو شروع کنید.
    وقتی توی سیستم ثبت بشه میشه از پلیس +10 برگ سفید گرفت و مدرک محسوب میشه نیازی به نامه بنیاد نخبگانم هستش برای ترخیصی؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)