صفحه 537 از 740 نخستنخست ... 37437487527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547587637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,361 تا 5,370 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام. از تاریخ نامه ای که نخبگان صادر می کنی چقدر طول می کشه تو سامانه پلیس 10 ثبت بشه؟ تاریخ نامه من 14 مهر خورده ولی تو سامانه هنوز ثبت نشده.

بچه ها امروز آجا رفته بودم اعلام کرد کسری خدمت نخبگان اعزام ۶/۱ و که واسه ارگانای دیگه باشه قبول نمی کنه. میگه برین نظام وظیفه بگین کدتونو عوض کنن بندازن همون ارگان که پروژه انجام دادین. من که خیلی افسرده شدم. من ۱۹ ماه داشتم میگه قبول نمی کنیم

Junior Member

سلام، لطفا یکی از دوست برای ما که میخواهیم اقدام کنیم برای گرفتن پروژه کسری خدمت کمی توضیح بده که جدیداً نحوه اخذ پروژه و.... چه تغییراتی کرده؟؟؟؟ و از یک ارگان چطور میشه پروژه گرفت؟؟؟
    امروز با سازمان انرژی اتمی تماس گرفتم گفتند پروژه ای ندارند!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedmh نمایش پست ها
    سلام. از تاریخ نامه ای که نخبگان صادر می کنی چقدر طول می کشه تو سامانه پلیس 10 ثبت بشه؟ تاریخ نامه من 14 مهر خورده ولی تو سامانه هنوز ثبت نشده.
    معمولا بین 1 تا 2 هفته طول میکشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط alivictim نمایش پست ها
    سلام، لطفا یکی از دوست برای ما که میخواهیم اقدام کنیم برای گرفتن پروژه کسری خدمت کمی توضیح بده که جدیداً نحوه اخذ پروژه و.... چه تغییراتی کرده؟؟؟؟ و از یک ارگان چطور میشه پروژه گرفت؟؟؟
    امروز با سازمان انرژی اتمی تماس گرفتم گفتند پروژه ای ندارند!!!!!
    انرژی اتمی بعد از برجام تحقیقاتش متوقف شده و پروژه ای نمی ده. از سایر سازمان ها اقدام کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

با سلام
    دوستان، در سایت kasri.ir حدود دو هفته ای است که استاد راهنما، اتمام کار مرا (به همراه میزان کسری) بهم اعلام نموده است ولی این سایت، هنوز نامه تکمیل کار مرا به دانشگاه امام حسین (ع) نفرستاده است. خواستم بپرسم آیا خودم باید به مدیر حوزه اطلاع دهم که استاد پایان کار مرا اعلام کرده است یا خودشون متوجه این موضوع شده اند؟ همچنین چقدر طول می کشد تا این نامه به دانشگاه ارسال شود؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من سی دی و گالینگور پروژه ها رو به اجا تحویل دادم تو تاریخ 24مهر. بهشون گفتم اگه میشه همین الان تاییدیه من رو بدین چون از شهرستان اومدم، ولی سرهنگ گفت نمی شه. به نظرتون نامه اجا به زیر مجموعش (پداجا یا نزاجا یا نداجا) چقدر زمان می بره برسه؟ لطفا کسی که دقیق تو مراحل این کار بوده راهنمایی کنه تا دوستان دگه سردرگم نشن و بدونن باید چکار کنن.
    پداجا به من گفته که اگه تاییدیه از اجا بیاری ما این جا ده دقیقه ای نامه می دیم ببری شهرستان تسفبه حساب کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedmh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سی دی و گالینگور پروژه ها رو به اجا تحویل دادم تو تاریخ 24مهر. بهشون گفتم اگه میشه همین الان تاییدیه من رو بدین چون از شهرستان اومدم، ولی سرهنگ گفت نمی شه. به نظرتون نامه اجا به زیر مجموعش (پداجا یا نزاجا یا نداجا) چقدر زمان می بره برسه؟ لطفا کسی که دقیق تو مراحل این کار بوده راهنمایی کنه تا دوستان دگه سردرگم نشن و بدونن باید چکار کنن.
    پداجا به من گفته که اگه تاییدیه از اجا بیاری ما این جا ده دقیقه ای نامه می دیم ببری شهرستان تسفبه حساب کنی.
    اجا معمولا ۴ روز بیشتر طول نمی کشه نامه بده. امروز زنگ زدین اجا بببینین اماده شده یا نه.؟ اگر زنگ نزدین شنبه زنگ بزنین شماره وتاریخ نامه ای که زدن رو بگیرید بعد برین از پداجا پیگیری کنین

سلام دوستان . لطفم راهنمایی کنید
    من 3 ماه سابقه خدمت ارتش نیرو زمینی داشتم . الان ترمه 1 ارشد هستم و میخام پروژه کسری بگیرم. آیا میتونم از وزارت دفاع بگیرم یا الزاما باید از ارتش باشه؟ چطوری به پاسخ دقیق این سوال برسم. تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolreza71 نمایش پست ها
    سلام دوستان . لطفم راهنمایی کنید
    من 3 ماه سابقه خدمت ارتش نیرو زمینی داشتم . الان ترمه 1 ارشد هستم و میخام پروژه کسری بگیرم. آیا میتونم از وزارت دفاع بگیرم یا الزاما باید از ارتش باشه؟ چطوری به پاسخ دقیق این سوال برسم. تشکر
    با توجه به شرایط پیش اومده فکر کنم الویت به ارتش بدهید بهتره تا احیانا مشکل احتمالی پیش نیاد ولی برای جواب قطعی هم از بنیاد سوال کنید هم آجا
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)