صفحه 539 از 740 نخستنخست ... 39439489529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548549589639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,381 تا 5,390 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

امروز کسانی که رفتن ۰۱ و پروژه کسری از ارگانهای دیگه داشتن رو مثل اینکه ۰۱ پذیرش نکرده و فرستاده نظام وظیفه. می خواستم ببینم از دوستان اعزام مجددی هم در بین اینها بوده یا نه؟ ممنون میشم اگر اطلاع دارید جواب بدین

Junior Member

شریعتی-چهار راه قصر.تو نت سرچ کنید گوگل مپ هم میاره

سلام دوستان، من طی سه سال اخیر دو پروژه عملی و تحقیقاتی برای سازمان علمی-تحقیقاتی سپاه انجام دادم و طی داوری نهایی بنیاد که امروز برگزار شد 19 ماه کسری خدمت رو گرفتم. در واقع دو ماه آموزشیم مونده فقط. متاسفانه یا خوشبختانه دکتری قبول شدم و باید معافیت تحصیلی بگیرم. از طرفی امور سربازیم ناقص می مونه و نیز اینکه هرکاری کردم دانشگاه مرخصی نداد. آیا راه حلی هست به نظرتون؟ یا متاسفانه باید صبر کنم چهار-پنج سال دیگه که دکتری تموم شد برم آموزش؟ حالا چهار سال دیگه قوانین عوض نشه من کل کسریم بپره؟؟

Junior Member

سلام به همه
    دوستان من اعزامی برج 2 امسال هستم و سرباز وزارت دفاع. از نیروی انتظامی درخواست پروژه داده بودم که چند ماه پیش تو شورای داخلی اونجا پروپوزالمو تایید کردن ولی هنوز نامه ی شروع بکارو اینچیزا واسم صادر نشده. در واقع هنوز پرونده ای به بنیاد نفرستادن. خواستم ببینم با این قانون جدید ممکن هست واسه من مشکلی پیش بیاد و نتونم از کسری این پروژه استفاده کنم؟ بالاخره سرانجام اون ابلاغیه چی شد؟ از کجا میتونم صد در صد اطمینان پیدا کنم؟
    دم همتون گرم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaSharif نمایش پست ها
    سلام دوستان، من طی سه سال اخیر دو پروژه عملی و تحقیقاتی برای سازمان علمی-تحقیقاتی سپاه انجام دادم و طی داوری نهایی بنیاد که امروز برگزار شد 19 ماه کسری خدمت رو گرفتم. در واقع دو ماه آموزشیم مونده فقط. متاسفانه یا خوشبختانه دکتری قبول شدم و باید معافیت تحصیلی بگیرم. از طرفی امور سربازیم ناقص می مونه و نیز اینکه هرکاری کردم دانشگاه مرخصی نداد. آیا راه حلی هست به نظرتون؟ یا متاسفانه باید صبر کنم چهار-پنج سال دیگه که دکتری تموم شد برم آموزش؟ حالا چهار سال دیگه قوانین عوض نشه من کل کسریم بپره؟؟
    3.4 سال زمان زیادی است به نظر من تکلیف سربازی اول مشخص کنید بعد ادامه تحصیل بدهید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

با سلام...
    از دوستانی که بنیاد دفاع کردن میشه بگید جلسه دفاع به چه صورته؟ از چی سوال میکنن؟ لازمه چیزی از قبل آماده کنم یا نه؟
    من با هزار بدبختی در حین خدمت یه پروژه گرفتم انجام دادم خواستم اگه امکانش هست دوستان راهنمایی کنن که دیگه اونجا چیزی از کسریم کم نکنن!

سلام دوستان، کسی از مرکز پژوهش های ناجا ، یا کلا ناجا پروژه گرفته؟ کمی اطلاعات میخوام.
    2- من از آجا پروژه گرفتم، پیش موضوع من اسفند تائید شده و پروپوزالم هم 12 مرداد ولی هنوز نامه به کار گیریم نیومده، منم تو این مدت 60 درصد پیشرفت کار داشتم. از شهریور هم سرباز نیرو انتظامی ام، الان یه قانون اومده که هر کس باید از ارگانی که سرباز هست پروژه بگیره، اصن این قانون هست و الان جه اتفاقی برا پروزه من میافته؟؟؟ تو بنیاد گیر میدن یا چی؟؟؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rakhshai نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی از مرکز پژوهش های ناجا ، یا کلا ناجا پروژه گرفته؟ کمی اطلاعات میخوام.
    2- من از آجا پروژه گرفتم، پیش موضوع من اسفند تائید شده و پروپوزالم هم 12 مرداد ولی هنوز نامه به کار گیریم نیومده، منم تو این مدت 60 درصد پیشرفت کار داشتم. از شهریور هم سرباز نیرو انتظامی ام، الان یه قانون اومده که هر کس باید از ارگانی که سرباز هست پروژه بگیره، اصن این قانون هست و الان جه اتفاقی برا پروزه من میافته؟؟؟ تو بنیاد گیر میدن یا چی؟؟؟
    نیرو انتظامی گیر نمیده. فکر کنم مشکلی نیست
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ambush نمایش پست ها
    با سلام...
    از دوستانی که بنیاد دفاع کردن میشه بگید جلسه دفاع به چه صورته؟ از چی سوال میکنن؟ لازمه چیزی از قبل آماده کنم یا نه؟
    من با هزار بدبختی در حین خدمت یه پروژه گرفتم انجام دادم خواستم اگه امکانش هست دوستان راهنمایی کنن که دیگه اونجا چیزی از کسریم کم نکنن!
    جلسه دفاع بیشتر سوال و جوابه در مورد کاری که انجام دادید و محتوای کار و زمان که گذاشتید
    اگر جنبه نظامی داره حتما روی آن مانور بدهید اگر شبیه سازی یا کدنویسی انجام دادید حتما بهش اشاره کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان،

من اعزام آبان بودم، نیروی زمینی . روز اول کسانی که از خارج از ارتش مثل سپاه و وزارت دفاع این جور جاها پروژه گرفتن رو بیرون کشیدن و گفتن شما رو پذیرش نمیکنم برید پلیس +10 و بهشون بگید هر جا پروژه گرفتید همانجا تقسیمتون کنند، ظاهرا قانونش هم اعلام شده.

از این جهت بده که الان طرف باید سریع بندازه بره یه جای دیگه . از این جهت خوبه که با پروژه گرفتن میتونید جایی که میخوایید برید رو انتخاب کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)