صفحه 54 از 740 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    سلام
    امید جان من مجموع پروژه هام بالای 12 هستش. این دفاع که میگی چطوری هستش؟ آیا اینم فرمالیته هستش؟ و اینکه اون نفر که از سازمان میاد تو همون جلسه دفاع 5 دقیقه ای شرکت می کنه یا نه؟
    من مجموع کسری های پیشنهادیم 13 ماه بود ولی سرهنگی که اونجا بود گفت خودت بیا دفاع کن و کسی هم از سازمان نیومد
    شاید نزدیک 12 ماه بوده نخواستن کسی بیاد!

پیش فرض پاسخ : میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد(سوال پرسیدن ممنوع)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_at86 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بعد اینکه دفاع کردم راحت تو سیستم پلیس +10 ثبت میشه یا اذیت می کنن؟؟؟
    بعدشم چون من هنوز فارغ التحصیل نشدم اگه ثبتش کنم میتونم کارت پایان خدمتمو بگیرم؟؟
    شما اطلاعی دارین؟؟
    سوال پرسیدن ممنوعه ولی چون جوابشو می دونم می گم
    اگر اجازه دفاع بدن بهت در سیستم ثبت میشه چون قانون دفاع اینکه که یا سرباز باشی، یا برگه سبز داشته باشی یا اینکه مقداری قبلا خدمت کرده باشی و در حال حاضر در معافیت تحصیلی باشی و با این کسری خدمتت کلا تموم بشه
    معمولا 10 روز بعد در سیستم پلیس +10 ثبت می شه
    اگر خدمت قبلی داشته باشی باید دفترچه پست کنی و بری یگان و از یگان ترخیص بشی، در صورتی که خدمت نرفته باشی و آموزشی هم نداشته باشی و کسری هات به میزانی باشه که خدمتت تموم بشه خود نظام وظیفه اقدام به صدور کارت می کنه

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    امید جان من مجموع پروژه هام بالای 12 هستش. این دفاع که میگی چطوری هستش؟ آیا اینم فرمالیته هستش؟ و اینکه اون نفر که از سازمان میاد تو همون جلسه دفاع 5 دقیقه ای شرکت می کنه یا نه؟
    سلام

خیلی هم فرمالیته نیست. ولی شما نگران نباشید ، چون اونا خودشون کارشون اینه و بارها اینکار را انجام دادند.
    جلسه اونا در بنیاد معمولا بعد از ظهرها انجام میشه و با جلسه های دفاع معمولی کمی متفاوت است.
    شما به این چیزا کاری نداشته باش. پروژه هات را تموم کن ، گزارشش را تکمیل بنویس و بعد از داوری سریع وقت دفاع بگیر.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط valentino110 نمایش پست ها
    من مجموع کسری های پیشنهادیم 13 ماه بود ولی سرهنگی که اونجا بود گفت خودت بیا دفاع کن و کسی هم از سازمان نیومد
    شاید نزدیک 12 ماه بوده نخواستن کسی بیاد!
    سلام دوست عزیز

در اون برگه درخواست جلسه دفاع که پرسیده خودتون به چند ماه کسری نیاز دارید ، شما چقدر نوشته بودین !؟
    اگه کسری پیشنهادی بیشتر از 12 ماه باشه ولی خودتون در اون فرم بنویسید که 12 ماه یا کمتر نیاز دارید ، دیگه نیاز نیست کسی از سازمان بیاد و خودتون دفاع میکنید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

با سلام به دوستان عزیز خیلی مهمه برام اگه لطف کنید ممنون میشم جواب بدید
    اگر کسی پروژه کسری خدمت بگیره و انجام بده و بعد از ارشد انصراف بده آیا پروژه اش هم می پره و ازبین میره یا براش نگه میدارن
    آخه من می خوام پروژه بگیرم انجام بدم و از ارشد انصراف بدم و برم دغترچه را پست کنم و ادامه ی خدمت را انجام بدم و بعد از خدمت دوباره کارشناسی امتحان بدم
    و یه سوال این که ما که سال 93 پروژه می گیریم و در حین تحصیل پروژه کسری انجام میدیم آیا جز سربازی ۲۱ ماه حساب می شیم یا ۲۴ ماه یعنی تاریخ تعیین ۲۱ ماه بوطن یا ۲۴ ماهه بودن تاریخ پست کردن دفترچه است ????????? ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام

خیلی هم فرمالیته نیست. ولی شما نگران نباشید ، چون اونا خودشون کارشون اینه و بارها اینکار را انجام دادند.
    جلسه اونا در بنیاد معمولا بعد از ظهرها انجام میشه و با جلسه های دفاع معمولی کمی متفاوت است.
    شما به این چیزا کاری نداشته باش. پروژه هات را تموم کن ، گزارشش را تکمیل بنویس و بعد از داوری سریع وقت دفاع بگیر.

موفق باشید
    تشکر امید جان
    من راستش 1/12 باید برم خدمت و از طرفی می تونم مجموع پروژه ها رو 12+8=20 بکنم یا اینکه بهشون بگم که 18 ماه کلاً بدن که 2 تا 9 ماه بشه. کل کسری هم که احتیاج دارم 16/5 هست (البته به 15 یا حتی 14 هم راضی هستم) حالا به نظرتون کدومو انتخاب کنم 20 یا 18؟ اگه 20 ماه باشه باید بره ارزیابی ثانویه که 2 ماه تو خدمتم طول میکشه و اگه 18 باشه شرایط بالا رو داره. حالا بنظرت، از نظر روند داوری، کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟

پیش فرض پاسخ : میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد(سوال پرسیدن ممنوع)

نقل قول نوشته اصلی توسط valentino110 نمایش پست ها
    سوال پرسیدن ممنوعه ولی چون جوابشو می دونم می گم
    اگر اجازه دفاع بدن بهت در سیستم ثبت میشه چون قانون دفاع اینکه که یا سرباز باشی، یا برگه سبز داشته باشی یا اینکه مقداری قبلا خدمت کرده باشی و در حال حاضر در معافیت تحصیلی باشی و با این کسری خدمتت کلا تموم بشه
    معمولا 10 روز بعد در سیستم پلیس +10 ثبت می شه
    اگر خدمت قبلی داشته باشی باید دفترچه پست کنی و بری یگان و از یگان ترخیص بشی، در صورتی که خدمت نرفته باشی و آموزشی هم نداشته باشی و کسری هات به میزانی باشه که خدمتت تموم بشه خود نظام وظیفه اقدام به صدور کارت می کنه
    میدونم اینجا نباید سوال پرسید ولی تو فرروم بهم جواب ندادن
    خیلی کارم وتبسته به این سوالمه
    شدید به کمک احتیاج دارم
    من 7ماه خدمت داشتم،ارشد قبول شدم از خدمت انصراف دادم
    سال بعد فارغالتحصیل میشم ولی الان 21ماهم جوره
    میتونم قبل اینکه خدمت بشه 24ماه کارتمو بگیرم؟؟؟ چکار باید کنم؟؟

Junior Member

شرمنده ویرایش پست ظاهرا نداریم برا همین دوباره می نویسم
    الان یک سوالی که پیش می یاد اینه که اگه دو تا پروژه از دو سازمان متفاوت باشه و هر دو مثلا 9 ماه باشه باید از هر دو سازمان برا دفاع بیان؟؟

تشکر امید جان
    من راستش 1/12 باید برم خدمت و از طرفی می تونم مجموع پروژه ها رو 12+8=20 بکنم یا اینکه بهشون بگم که 18 ماه کلاً بدن که 2 تا 9 ماه بشه. کل کسری هم که احتیاج دارم 16/5 هست (البته به 15 یا حتی 14 هم راضی هستم) حالا به نظرتون کدومو انتخاب کنم 20 یا 18؟ اگه 20 ماه باشه باید بره ارزیابی ثانویه که 2 ماه تو خدمتم طول میکشه و اگه 18 باشه شرایط بالا رو داره. حالا بنظرت، از نظر روند داوری، کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟
    شرمنده ویرایش پست ظاهرا نداریم برا همین دوباره می نویسم
    الان یک سوالی که پیش می یاد اینه که اگه دو تا پروژه از دو سازمان متفاوت باشه و هر دو مثلا 9 ماه باشه باید از هر دو سازمان برا دفاع بیان؟؟
    خواهش میکنم.

1. این یک تصمیمی است که خودتون باید بگیرید و به خیلی چیزا بستگی داره. ولی اگه به 16 ماه کسری نیاز دارید، به نظر من 2 تا پروژه 9 ماهه گزینه بهتری است.
    2. اینو دقیق نمیدونم ؛ بهتره حضوری یا تلفنی از بنیاد بپرسید.

موفق باشید

سلام به همه.
    آقا من اعزامم 1.12 هست.دارم پروژه اولمو واسه وزارت دفاع انجام میدم.میشه دومیشو تو اسفند ک تو آموزشیم بیامو بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)