صفحه 542 از 740 نخستنخست ... 42442492532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552592642 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,411 تا 5,420 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

با این بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کلا نمیشه تماس گرفت؟؟؟؟؟؟!!!
    چند هفته هست که هر روز زنگ میزنم به چندتا شماره بنیاد ولی اصلا جواب نمیدن یا اینکه گوشی رو برمیدارن و میذارن کنار و حرف نمیزنن عجب کاری شده.
    پروژه اولم رو تو وزارت دفاع تموم کردم(فروردین95) و پروژه دوم رو از دانشگاه امام حسین که برای سپاه هست برداشتم و مدارکم رو چند روز پیش فرستادن بنیاد....میخوام ببینم وضعیت من چی میشه و میتونم از دوجای متفاوت پروژه رو بردارم؟؟!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    با این بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کلا نمیشه تماس گرفت؟؟؟؟؟؟!!!
    چند هفته هست که هر روز زنگ میزنم به چندتا شماره بنیاد ولی اصلا جواب نمیدن یا اینکه گوشی رو برمیدارن و میذارن کنار و حرف نمیزنن عجب کاری شده.
    پروژه اولم رو تو وزارت دفاع تموم کردم(فروردین95) و پروژه دوم رو از دانشگاه امام حسین که برای سپاه هست برداشتم و مدارکم رو چند روز پیش فرستادن بنیاد....میخوام ببینم وضعیت من چی میشه و میتونم از دوجای متفاوت پروژه رو بردارم؟؟!!
    تلفنی اصلاجواب نمیدن باید حضوری تشریف ببرید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

یه سوال:
    من الان خدمت نرفتم و سابقه خدمت قبلی هم ندارم.

اگر مثلا از دانشگاه امام حسین (ع) پروژه کسری خدمت بگیرم، موقع اعزام وضعیتم چطوری میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام

آجا مربوط به ارتش یا سپاه یا وزارت دفاع؟

ممنون

کسانی که دانشجو هستند یا هنوز مشخص نیست به کدام ارگانی قرار هست اعزام بشن و همچنین کسانی خدمت قبلی دارند و ولی هنوز برگه اعزام مجددشون نیومده از هر جایی می تونن پروژه بگیرن ولی حداقل ۲ هفته قبل از اینکه مشخص بشه کجا سرباز می شن یه سر برن بنیاد ببیند آیا باید به اون ارگان کسری دهنده اعزامشون کنن یا خیر. کسانی که الان حین خدمت هستند و اعزام ابان به بعد خواهند شد. اگر سرباز ارتش هستند حتما حتما باید از خود ارتش پروژه بردارند ولی اگر سرباز ارتش نیستند هم از بنیاد و هم از ارگان خودشون پیگیر بشن که ایا می تونن از جاهای دیگه هم پروژه بگیرند یا الزاما باید از ارگان خودشون پروژه بردارنو

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alitahmasebi نمایش پست ها
    سلام

آجا مربوط به ارتش یا سپاه یا وزارت دفاع؟

ممنون
    مربوط به ارتش است

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    یه سوال:
    من الان خدمت نرفتم و سابقه خدمت قبلی هم ندارم.

اگر مثلا از دانشگاه امام حسین (ع) پروژه کسری خدمت بگیرم، موقع اعزام وضعیتم چطوری میشه؟
    طبق مطالبی که دوستان عنوان کردند شماهرارگانی تقسیم بشید بعدا نظام وظیفه شما به ارگان که پروژه گرفتید تقسیم خواهدکرد درمورد دانشگاه امام حسین سپاه تقسیم خواهید شد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    طبق مطالبی که دوستان عنوان کردند شماهرارگانی تقسیم بشید بعدا نظام وظیفه شما به ارگان که پروژه گرفتید تقسیم خواهدکرد درمورد دانشگاه امام حسین سپاه تقسیم خواهید شد
    این قانون برا اونایی هست که آبان اعزام شدن، مایی که شهریور یا تیر اعزام شدیم تکلیفمون چیه؟؟ پروژه از یه ارگانی هست و خدمت یه ارگان دیگه، اگه دوستان مطلع هستند راهنمایی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rakhshai نمایش پست ها
    این قانون برا اونایی هست که آبان اعزام شدن، مایی که شهریور یا تیر اعزام شدیم تکلیفمون چیه؟؟ پروژه از یه ارگانی هست و خدمت یه ارگان دیگه، اگه دوستان مطلع هستند راهنمایی کنن
    اعزام تیر هیچ مشکلی نداره. اعزام شهریورم فقط فعلا در ارتش مشکل داره که بنیاد گفته احتمالا طی روزهای اینده حل خواهد شد

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    بخدا دیگه گیج شدم.
    رفتم بنیاد میگن اگه بخوای از کسری استفاده کنی باید توی همون ارگانی که ازش پروژه گرفتی سرباز بشی.
    یکی از دوستانم بهم گفته اگه تا اول آبان پروژه ات خاتمه کار خورده باشه هر ارگانی میتونی از کسری ات استفاده کنی.
    یکی دیگه از دوستان این تاپیک گفتن که سپاه همه پروژه ها رو قبول میکنه.
    من دو تا پروژه برداشتم اولیش مرداد 94 خاتمه کار زدن ولی دومی هنوز تموم نشده و دفاع نکردم.
    من چهار سال پیش سرباز سپاه بودم البته امریه یه ارگانی بودم ولی آموزشیم توی سپاه بود. حدود سه ماه خدمت کردم. یعنی دوره آموزشی رو کامل رفتم.
    رفتم بنیاد بهم یه نامه داد که ببرم نظام وظیفه تا بندازنم وزارت دفاع. اما من چون قبلا سرباز سپاه بودم به احتمال خیلی زیاد اگه کاری هم نکنم بازم سرباز سپاه خواهم بود.

الان مرددم که چه کار کنم اون نامه رو ببرم نظام وظیفه یا نه؟ اصلا آیا به صرف بردن این نامه میشه مطمپن شد که واقع بندازنم وزارت دفاع؟ نباید کار دیگه ای کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید. بخدا تازه یک هفته است که از این قانون کذایی با خبر شدم رسما دیونه شدم.
    راستی تاریخ اعزامم اول دی - 10/1هست.
    یادم رفت اینو بگم. جفت پروژه هام رو از دانشگاه مالک اشتر گرفتم.
    ویرایش توسط mrbilandi : October 26th, 2016 در ساعت 10:27 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)