صفحه 55 از 740 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام به همه.
    آقا من اعزامم 1.12 هست.دارم پروژه اولمو واسه وزارت دفاع انجام میدم.میشه دومیشو تو اسفند ک تو آموزشیم بیامو بگیرم؟
    پروژه دوم را پس از اتمام پروژه اول و نامه اتمام کار هر زمانی می تونی از سازمان مورد نظر بگیری و شروع بکار کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام به همه.
    آقا من اعزامم 1.12 هست.دارم پروژه اولمو واسه وزارت دفاع انجام میدم.میشه دومیشو تو اسفند ک تو آموزشیم بیامو بگیرم؟
    فعلاً قانون این هستش که میتونید تو خدمت هم پروژه بردارید. حالا تا بعد عید خدا میدونه. اگه میتونی حتماً اینور سال هماهنگ بکن که خیالت جمع باشه
    یه چیز دیگه هم اینکه طبق تجربه من تو آموزشی مرخصی گرفتن سخته و تازه نزدیک به عید هم که میشیم اکثر این ادارات که پروژه میدن میگن سال بعد بیا برا تعریف پروژه
    پس هر چه زودتر بهتر. پروژه رو تعریف بکن انجامشو بزار سال بعد
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط sadoo2010 نمایش پست ها
    هیچ کس نیست به داد من برسه
    سلام
    1- والا تا اونجایی که من میدونم، از سال 93 به دانشجویان فارغ التحصیله کارشناسی ارشد و دانشجویان و فارغ التحصیله دکتری پروژه میدن. حالا نمیدونم شما جایی رو سراغ داری که پروژه بهت بدن یا نه؟.....ولی برای اطمینان حتمن سوال کن از بنیاد نخبگان
    2- در مورد سوال دوم اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم، هنوز ابلاغیه رسمی از نظام وظیفه نیومده، ولی یکی از دوستانم که تاریخه اعزامش 1/2 هست، ازشون سوال پرسیده گفتن 24 ماهه هست، یعنی ربطی به تاریخ پست دفترچه نداره (همچنین به زمانه پروژه گرفتنوتون) و به تاریخ اعزام بستگی داره، اما هنوز باید تا آخره سال صبر کرد تا ابلاغیه رسمی بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    instumentation & automation

پیش فرض پاسخ : میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد(سوال پرسیدن ممنوع)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_at86 نمایش پست ها
    میدونم اینجا نباید سوال پرسید ولی تو فرروم بهم جواب ندادن
    خیلی کارم وتبسته به این سوالمه
    شدید به کمک احتیاج دارم
    من 7ماه خدمت داشتم،ارشد قبول شدم از خدمت انصراف دادم
    سال بعد فارغالتحصیل میشم ولی الان 21ماهم جوره
    میتونم قبل اینکه خدمت بشه 24ماه کارتمو بگیرم؟؟؟ چکار باید کنم؟؟
    آقا این دقیقاًسوال منم هست اگه کسی میدونه کمک کنه،درسته که اینجا جای سوال پرسیدن نیست اما به زودی خدمت میشه ۲۴ و بیچاره میشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadoo2010 نمایش پست ها
    هیچ کس نیست به داد من برسه
    دوست عزیز مدت خدمت بستگی به زمان اعزامت و قوانینی که در زمان اعزامت هست داره و ربطی به اینکه چه سالی بروزه انجام دادی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط poopi77 نمایش پست ها
    سلام
    1- والا تا اونجایی که من میدونم، از سال 93 به دانشجویان فارغ التحصیله کارشناسی ارشد و دانشجویان و فارغ التحصیله دکتری پروژه میدن. حالا نمیدونم شما جایی رو سراغ داری که پروژه بهت بدن یا نه؟.....ولی برای اطمینان حتمن سوال کن از بنیاد نخبگان
    2- در مورد سوال دوم اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم، هنوز ابلاغیه رسمی از نظام وظیفه نیومده، ولی یکی از دوستانم که تاریخه اعزامش 1/2 هست، ازشون سوال پرسیده گفتن 24 ماهه هست، یعنی ربطی به تاریخ پست دفترچه نداره (همچنین به زمانه پروژه گرفتنوتون) و به تاریخ اعزام بستگی داره، اما هنوز باید تا آخره سال صبر کرد تا ابلاغیه رسمی بیاد.
    با تشکر از poopi77 عزیز که پاسخ دادید
    ولی من الان دانشجوی ارشد هستم و قاعدتا باید بهم پروژه بدهند چون دوست خودم دانشجو است وبرای یک سازمان الان داره گروژه انجام میده و ۱۲ ماه هم قراره کسری بگیره پس فکر می کنم بدهند ولی نمی دونم ه اگه پروژه را تحویل بدهم ولی فارغ التحصیل ارشد نشم یعنی انصراف بدم آیا پروژه ای کع انجام دادم را ازم قبول می کنند یا نه ? یعنی حتما باید ارشدم را تموم کنم ?!!!!

دوستان ظاهر می گفتن که به کسایی که دانشجو خارج کشور باشن پروژه نمی توانند بگیرن... من از bank انصار پروژه گرفتم و بهشون گفتم که من دانشجو خارج کشور هستم، اونا هم گفتم اشکال نداره ما خودمون به سازمان نامه میزنیم که شروع کردی با ما پروژتو... حالا بنظرتون من الان پروژه را تمام کنم و بخوام واسه داوری ببرم سازمان ن ن م ایراد نمیگیر ن که من دارم دکترا خارج درس میخونم...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    دوستان ظاهر می گفتن که به کسایی که دانشجو خارج کشور باشن پروژه نمی توانند بگیرن... من از bank انصار پروژه گرفتم و بهشون گفتم که من دانشجو خارج کشور هستم، اونا هم گفتم اشکال نداره ما خودمون به سازمان نامه میزنیم که شروع کردی با ما پروژتو... حالا بنظرتون من الان پروژه را تمام کنم و بخوام واسه داوری ببرم سازمان ن ن م ایراد نمیگیر ن که من دارم دکترا خارج درس میخونم...!!!
    سلام
    موقع دفاع از پروژه معمولا یه فرم می دن که باید پر کنی که تا اونجایی که یادم اسم دانشگاه و اسم پایان نامه رو هم باید می نوشتیم ولی فکر نمی کنم چیز مهمی باشه که بخوان بهش استناد کنن برای رد یا قبول یه پروژه ای
    در ضمن جهت تشکیل پرونده ای که خود بانک انصار در بنیاد نخبگان برای شما انجام می ده مطمئناً مشخصات شما ذکر می شه و اگر هم مشکلی باشه قاعدتاً‌نباید اجازه انجام پروژه به شما بدن
    و اینکه شما برای دفاع از پروژه خودتون باید برید بنیاد نخبگان و می تونید بعد از اینکه درستون تموم شد و برگشتید برید بنیاد و پروندتون و به جریان بندازید برای دفاع، در ضمن یکی از شروطی که معمولا برای دفاع می ذارن اینه که حتما باید برگه اعزام به خدمت داشته باشید یا اینکه در حال خدمت سربازی باشید
    یه تماسی با بنیاد بگیرید یا یکی از دوستانتون که می ره بنیاد بگین ازشون بپرسه

Junior Member

سلام
    من یه پروژه انجام دادم که 6 ماه پیشنهاد شده، زمان دفاع هم 10 روز دیگه زدن، به نظرتون چیکار کنم کنم که موقع دفاع چیزی از 6 ماه کم نکنن؟؟؟
    اگه 6 ماه ثبت بشه دو ماه دیگه خدمتم تمومه.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjesh123 نمایش پست ها
    سلام
    من یه پروژه انجام دادم که 6 ماه پیشنهاد شده، زمان دفاع هم 10 روز دیگه زدن، به نظرتون چیکار کنم کنم که موقع دفاع چیزی از 6 ماه کم نکنن؟؟؟
    اگه 6 ماه ثبت بشه دو ماه دیگه خدمتم تمومه.
    با تشکر
    اونجا که می ری یه فرم می دن بهت که توش میزان خدمت باقی مانده و میزان کسری پیشنهادی رو می نویسی
    یکی این عامل تاثیر داره که ببینن چقدر خدمتت مونده
    و یکی دیگه اینکه موضوع پروژت چی باشه، چجوری ارائه بدی که خوششون بیاد و بیشتر جنبه نظامیشو مطرح کنی
    پروژه های 4 ماه رو که چند نفر داشتن چیزی ازشون کم نمی کردن 6 ماه رو نمی دونم اما حداقل 5 ماه و می دن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)