صفحه 555 از 740 نخستنخست ... 55455505545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565605655 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,541 تا 5,550 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin_tiny نمایش پست ها
    لطفا اون صفحه اینترنتیش و یا ایمیلی که میگید و مدارکی که باید ارسال بشه اعلام بفرمایید
    سلام
    باید وارد دصفحه دانشکده یا پژوهشکده مربوطه بشید
    این برای پژوهشکده هوافضاس
    http://www.mut.ac.ir/mut.php?name=havafaza
    pkasr@mut.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام
    البته دوستان نظرات خوبی داده ن و منم تجربه خودم رو میگم
    به نظر من قرار نیست جاهای دیگه هم خیلی رله باشه. همه جا این دردسر ها و کاغذبازیها هست
    در مورد انصراف هم من دوستی داشتم که از مرکز تحقیقات ناجا پروژه گرفته بود و بعد سر کنسل کردن خیلی اذیت شده بود ولی به هرحال بعدش تونسته بود پروژه بگیره ینی به نظرم اگه بتونید انصراف بدید بعدا برای گرفتن پروژه بعدی از یه جای دیگه خیلی مشکلی درست نمیکنه. در واقع حس من اینه که یه پرونده جامع راجبه شما ندارن که اصلا بفهمن شما پروژه قبلی کنسل شده داشته ید یا نه یا اینکه تاثیر منفی بخواد داشته باشه
    مرکز تحقیقات ناجا آدرسش کجاس؟ برا رشته عمران و معدن پروژه تعریف میکنند؟ معمولابرا یه پروژه چند ماه کسری میدن؟ و طول پروسه اخذ پروژه تا دفاع چند ماه هست؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام
    البته دوستان نظرات خوبی داده ن و منم تجربه خودم رو میگم
    به نظر من قرار نیست جاهای دیگه هم خیلی رله باشه. همه جا این دردسر ها و کاغذبازیها هست
    در مورد انصراف هم من دوستی داشتم که از مرکز تحقیقات ناجا پروژه گرفته بود و بعد سر کنسل کردن خیلی اذیت شده بود ولی به هرحال بعدش تونسته بود پروژه بگیره ینی به نظرم اگه بتونید انصراف بدید بعدا برای گرفتن پروژه بعدی از یه جای دیگه خیلی مشکلی درست نمیکنه. در واقع حس من اینه که یه پرونده جامع راجبه شما ندارن که اصلا بفهمن شما پروژه قبلی کنسل شده داشته ید یا نه یا اینکه تاثیر منفی بخواد داشته باشه
    بله سازمان نمی دونه شما قبلا پروژه ای رو کنسل کردین یا نه. تنها مشکل کنسل کردن اینه که شما یکی از دو سهمیه برداشتن پروژتون می سوزه. چون بنیاد که می دونه شما قبلا یه پروژه ای رو لغو کردین و فقط یکبار دیگه بهتون اجازه می ده تا پروزه بردارین. چون اگر غیر این باشه شاید یکی هی پروپوژال بفرسته بنیاد اونا جلسه بزارن تایید کنن بعد طرف بره و لغو کنه.

دوستان یه فایلی رو بر اساس رشته گزاشته بودن، با توجه به شرایط جدید اگه فایلی رو بر اساس ارگان نظامی قرار بدین بسیار عالی خواهد بود. برای مثال برای من که سرباز نبرو انتظامی هستم و فقط میتونم از این ارگان پروژه بگیرم فقط زیر مجموعه های نیرو انتظامی رو برم دنبال پروژه. یه سوال دیگه، اگه پروژه رو از یه ارگان دیگه بر داریم برای مثال برای من سپاه سا ارتش و ارگانی که خدمت میکنیم قبول کنه کسری رو باز هم مشکلی پیش میاد؟ برای مثال بنیاد گیر بده و....؟

با سلام و خسته نباشید به دوستان
    من 15ماه خدمت سربازی انجام دادم و در حین سربازی دکتری پذیرفته شدم و الان یه پروژه تحویل بنیاد نخبگان نیروی مسلح دادم که سردار شش ماه از اون رو تایید کرد. حالا سوال من اینجاست به نظر شما کارت پایان خدمت رو بهم میدن یا باید منتظر بمونم تا دکتری تموم شه و مجددا دفترچه اعزام کنم؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

سوال: من که سرباز نبزو انتظامی هستم اگه پروژه از سپاه و ارتش بردارم ( اصن این ارگان ها به سرباز ارگان دیگه پروژه میدن؟؟؟) و نیرو انتظامی قبول کنه کسری من رو، بنیاد گیر میده؟؟؟؟ یا برای اعمال کسری رضایت ارگان خدمتی کفایت میکنه؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanyusefi نمایش پست ها
    من 15ماه خدمت سربازی انجام دادم و در حین سربازی دکتری پذیرفته شدم و الان یه پروژه تحویل بنیاد نخبگان نیروی مسلح دادم که سردار شش ماه از اون رو تایید کرد. حالا سوال من اینجاست به نظر شما کارت پایان خدمت رو بهم میدن یا باید منتظر بمونم تا دکتری تموم شه و مجددا دفترچه اعزام کنم؟
    سلام
    من فکر میکنم شما بعد از اینکه ترخیص شده ید اقدام کرده ید برای پروژه
    اگه این حالته، دوست من وضعیت مشابهی داشت که خدمت قبلی داشت و کسریهایی که تو دوران دانشجوییش گرفته بود خدمت باقیمانده ش رو پوشش میداد
    ایشون باید اعزام میشد و بعد از کسریاش استفاده میکرد که اعزام هم شد و دو روز خدمت کرد (واسه لباس گرفتن و این مقدمات) و بعد ترخیص نهایی شد

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanyusefi نمایش پست ها
    باید صبر کنید درس تموم بشه و اعزام بشید ولی یک سوال شما چطور بنیاد دفاع کردید؟ چون اگر سرباز نباشید یا برگه سبز اعزام به سربازی نداشته باشید اجازه دفاع نمیدن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    باید صبر کنید درس تموم بشه و اعزام بشید ولی یک سوال شما چطور بنیاد دفاع کردید؟ چون اگر سرباز نباشید یا برگه سبز اعزام به سربازی نداشته باشید اجازه دفاع نمیدن
    اجازه دفاع میدن نیما جان.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اقا نیما مثل اینکه اخیرا اگر کسی خدمت قبلی داشته باشه و کسریش هم خدمتش رو پوشش بده اجازه دفاع بهش می دن. حتی برای چنین افرادی بعضا یکسری مساعدت هایی میشه که بتونن پایان خدمت هم بگیرن. من جزییاتش رو نمی دونم ولی ایشون باید برن بنیاد و ازشون بخوان که کاری کنن که پایان خدمت بگیرن. من خودم شخصی رو می شناسم که با شرایط مشابه ایشون در دوران تحصیل کارت پایان خدمت گرفته البته یکم سخته و حتما هم همونطور که گفتم باید خدمت قبلی داشته باشن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)