صفحه 56 از 740 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان
    اگه 19 یا 20 ماه کسری ثبت شده در برگه ابی داشته باشیم، یگان خدمتی می تونه ترخیص نکنه و اذیت کنه؟
    با تشکر

با سلام خدمت دوستان گرامی

من 5 ماهو نیم دیگه خدمتم تمومه فقط مونده دفاع از پروژه و گرفتن کسری و ثبت در سامانه نظام وظیفه این چیزا.

می خواستم بدونم جلسه دفاعیه بنیاد و جلسه کمیسیون مربوط به اون واسه نامه های پیشنهادی 6 ماه و 5 ماه و 4 ماه مثل همه؟
    می خوام تو کمترین زمان ممکن این کارا انجام بشه تا رسیع تر خدمتم تموم بشه.
    یکی می گفت اگه خود 6 ماه و بالای اون باشه زمان بیشتری می گیری واسه تایید نهاییش! اما مثلا 5 ماه بگیری سریع تر کارت راه می افته دفاع اونجوری نداره این مسائل.
    اگه درست باشه این حرف 6 ماه به دردم نمیخوره 5 ماه کسری برام مفید تره.
    کسی هست اطلاعات کامل و جامع بابت این موضوع داشته باشه؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_msa_msa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی

من 5 ماهو نیم دیگه خدمتم تمومه فقط مونده دفاع از پروژه و گرفتن کسری و ثبت در سامانه نظام وظیفه این چیزا.

می خواستم بدونم جلسه دفاعیه بنیاد و جلسه کمیسیون مربوط به اون واسه نامه های پیشنهادی 6 ماه و 5 ماه و 4 ماه مثل همه؟
    می خوام تو کمترین زمان ممکن این کارا انجام بشه تا رسیع تر خدمتم تموم بشه.
    یکی می گفت اگه خود 6 ماه و بالای اون باشه زمان بیشتری می گیری واسه تایید نهاییش! اما مثلا 5 ماه بگیری سریع تر کارت راه می افته دفاع اونجوری نداره این مسائل.
    اگه درست باشه این حرف 6 ماه به دردم نمیخوره 5 ماه کسری برام مفید تره.
    کسی هست اطلاعات کامل و جامع بابت این موضوع داشته باشه؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز

1. الان قانون تغییر کرده و پروژه های بالای 9 ماه میرن ارزیابی ثانویه. پروژه های زیر 9 ماه خودتون میرید و 5 دقیقه دفاع میکنید از پروژه تان و تمام.
    2. شما اگه 5.5 ماه مونده از خدمتتون ، به سازمان مورد نظرتون بگین که کسری پیشنهادی را 6-7 ماه بزنن. این نامه را خودتون بگیرید ازشون و حضوری برید بنیاد و تقاضای وقت دفاع بکنید. ممکنه برای 1-2 هفته بعدش وقت دفاع بدن ولی اگه چونه بزنید باهاشون وقت دفاع را 2-3 روز بعدش هم میتونید بگیرید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان عزیز،
    من از پروسه کسری بنیاد خبری ندارم.
    خودم خدمت رفتم و تموم کردم و میدونم گرفتن حتی کسری یک روز از خدمت یک موفقیت بزرگ محسوب میشه. اما
    دوستان توجه داشته باشند تو مسیر اپلای و به ویژه برای رشته های حساس مثل مکانیک و مواد و برق و ... این کسری ها بعدا اگر کسی بخواد امریکا اقدام بکنه عین خودکشی می مونه!!!
    قبل از هر اقدامی تصمیم بگیرین که می خوانین یه روزی برای ادامه تحصیل به امریکا سفر بکنین یا نه؟ اگر بله برین بخش ویزا (خصوصا بخش مربوط به سربازی) رو مطالعه بفرمایید تا دستتون بیاد
    این نوع کسری چه معایبی ممکنه داشته باشه.
    موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

سلام دوستان
    می خواستم ببینم می تونه مجموع دو تا پروژه از 21 ماه بیشتر باشه؟(من خدمتم 21 ماهه است) هرجند می دونم حداکثر 15 16 ماه بیشتر نمیدن.
    الان دارم پرپوزال پروژه دوم رو می نویسم/پروژه اول 15 ماه بوده.می خواستم ببینم این پروژه دوم رو حداکثر چند ماه می تونم تو پروپوزالم اعلام کنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم می تونه مجموع دو تا پروژه از 21 ماه بیشتر باشه؟(من خدمتم 21 ماهه است) هرجند می دونم حداکثر 15 16 ماه بیشتر نمیدن.
    الان دارم پرپوزال پروژه دوم رو می نویسم/پروژه اول 15 ماه بوده.می خواستم ببینم این پروژه دوم رو حداکثر چند ماه می تونم تو پروپوزالم اعلام کنم؟
    با تشکر
    محدودیتی در سقف کسری پروژه وجود ندارد
    هرچقدر بیشتر بزنید بهتره، ام می تونید حداکثر از 19 ماه استفاده کنید چون اموزشی را باید برید
    البته از سال دیگه می شه 24 ماه که می تونید 22 ماه بگیرید

Junior Member

با سلام و احترام خدمت دوستان گرانقدر. یوالی داشتم. بنده فاصله بین نامه شروع به کارم و نامه اتمام کارم 50 روز میشه به نظرتون این مشکلی در دریافت کسری ایجاد میکنه؟
    بنده از اوا شهریور کارمو شروع کردم و قرار بوده اون وقت نامه آغاز کارمو بزنند، اما متاسفانه دیر زدند و به خاطر همین نامه شروع به خاطر و نامه اتمام کار 50 روز فاصله است.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    فعلاً قانون این هستش که میتونید تو خدمت هم پروژه بردارید. حالا تا بعد عید خدا میدونه. اگه میتونی حتماً اینور سال هماهنگ بکن که خیالت جمع باشه
    یه چیز دیگه هم اینکه طبق تجربه من تو آموزشی مرخصی گرفتن سخته و تازه نزدیک به عید هم که میشیم اکثر این ادارات که پروژه میدن میگن سال بعد بیا برا تعریف پروژه
    پس هر چه زودتر بهتر. پروژه رو تعریف بکن انجامشو بزار سال بعد
    موفق باشید
    آخه فک نمیکنم تا عید این اولیه تموم بشه.مشکلم اینه

سلام.اگه شرط معدل لیسانسو نداشته باشی ولی شرط معدل ارشد و مقاله و توصیه نامه داشته باشی امیدی هس ب م ن قبولت کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hejrandost نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان گرانقدر. یوالی داشتم. بنده فاصله بین نامه شروع به کارم و نامه اتمام کارم 50 روز میشه به نظرتون این مشکلی در دریافت کسری ایجاد میکنه؟
    بنده از اوا شهریور کارمو شروع کردم و قرار بوده اون وقت نامه آغاز کارمو بزنند، اما متاسفانه دیر زدند و به خاطر همین نامه شروع به خاطر و نامه اتمام کار 50 روز فاصله است.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    سلام ، چطور بعد 50 روز اتمام کار واست زدن؟ میگن قانونش اینه که حداقل 3 ماه بگذره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)