صفحه 562 از 740 نخستنخست ... 62462512552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572612662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,611 تا 5,620 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    شما پروژتون بالای ۹ ماه هست و ارزیابی ثانویه داره. حداقل یک و نیم ماه متاسفانه باید صبر کنید
    سلام وقتتون بخیر
    من پروژه اولم ۱۰ ماه بود و ارزیابی ثانویه هم رفتم حدودا یک سال پیش. دومی تازه تموم شده و ۸ ماه هست. آیا چون مجموع دوتا پروژه از 9 ماه بالاتر هست باید بازم ارزیابی ثانویه بشه؟ پروژه دومم رو تازه دفاع کردم. اول دی هم اعزامم. بنظرتون میتونم تا اول دی کارای دفاعم توی بنیاد رو تموم کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من پروژه اولم ۱۰ ماه بود و ارزیابی ثانویه هم رفتم حدودا یک سال پیش. دومی تازه تموم شده و ۸ ماه هست. آیا چون مجموع دوتا پروژه از 9 ماه بالاتر هست باید بازم ارزیابی ثانویه بشه؟ پروژه دومم رو تازه دفاع کردم. اول دی هم اعزامم. بنظرتون میتونم تا اول دی کارای دفاعم توی بنیاد رو تموم کنم؟
    ممنون
    اگر دوتا پروژتون از دوجای مختلف هست که بله تا دی می تونین دفاع کنین. ولی اگر هر دو از یک جا باشه و مجموعش بالای ۱۲ ماه باشه کمیسیون داره. مثلا دو تا ۹ ماه ولی در مورد شما چون یکیش رفته ارزیابی ثانویه نمی دونم اگه حتی هر دوش از یک سازمان باشه باز هم نیاز به کمیسیون دارین یا نه

Junior Member

ممنون از پاسختون خدا خیرتونن بده واقعا که هیچ وقت از پاسخ دادن دریغ نمیکنید. دوتاش رو از مالک اشتر گرفتم. یه سوال این ارزیابی ثانویه همونه که توی موسسه تحقیقات وزارت دفاع انجام میشه دیگه درسته؟ من منظورم این بود. میشه در مورد این کمیسیون بیشتر توضیح بدین؟ و اینکه من قبلا ۳ ماه خدمت کردم اگر اینا رو کامل بگیرم آیا باید بازم آموزشی رو برم؟ بنظرتون تاریخ اعزامم رو تمدید بکنم تا 2 ماه دیگه میشه به نتیجه این کمیسیون امیدوار بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbilandi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون خدا خیرتونن بده واقعا که هیچ وقت از پاسخ دادن دریغ نمیکنید. دوتاش رو از مالک اشتر گرفتم. یه سوال این ارزیابی ثانویه همونه که توی موسسه تحقیقات وزارت دفاع انجام میشه دیگه درسته؟ من منظورم این بود. میشه در مورد این کمیسیون بیشتر توضیح بدین؟ و اینکه من قبلا ۳ ماه خدمت کردم اگر اینا رو کامل بگیرم آیا باید بازم آموزشی رو برم؟ بنظرتون تاریخ اعزامم رو تمدید بکنم تا 2 ماه دیگه میشه به نتیجه این کمیسیون امیدوار بود؟
    کمیسیون برای کسانی هست که مجموع دوتا پروژشون از یک سازمان بالای ۱۲ ماه هست. معمولا چون کمیسیون ها وقتشون پره یه یکماهی حداقل الاف میشین تا وقت کمیسیون بدن. شما چون ۳ ماه خدمت کردین در هیچ صورتی اموزشی مجدد نخواهید داشت. اعزامتون رو به عقب نندازین. چون احتمال اینکه همه ی این ۱۸ ماه رو تایید کنن نزدیک به صفر هست و شما باید بین یک تا سه ماه رو حداقل خدمت کنین

Junior Member

دوستان سلام، من دانشجوی ترم 3 ارشد عمران گرایش ژئوتکنیک (خاک و پی) هستم. 1- کدوم ارگان یا سازمان در رشته ما پروژه میده؟ و 2- اینکه میشه پایان نامه رو به عنوان پروژه تعریف کرد؟ 3- ترجمه چی؟ بدون مدرک زبان ترجمه میدن؟ ممنون.

Junior Member

سلام...دو تا سوال
    1-من ی پروژه از ارتش گرفتم اگه دومی رو از سپاه بگیرم بعد به سپاه اعزام میشم یا ارتش؟اگه به ارتش باشم که شنیدم قبول نمیکنن اگه به سپاه اعزام شم هر دو قبوله؟
    2-من کلا به 12 ماه کسری نیاز دارم...دو تا 6 ماه بگیرم یا دو تا 8ماه که اگه کم شد 12 ماه بمونه؟ با توجه به دفاع توی بنیاد و اذیت ها...کدوم بهتره؟ اگه دو تا 6 ماه باشه داوری توی بنیاد نمیشه؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    سلام...دو تا سوال
    1-من ی پروژه از ارتش گرفتم اگه دومی رو از سپاه بگیرم بعد به سپاه اعزام میشم یا ارتش؟اگه به ارتش باشم که شنیدم قبول نمیکنن اگه به سپاه اعزام شم هر دو قبوله؟
    2-من کلا به 12 ماه کسری نیاز دارم...دو تا 6 ماه بگیرم یا دو تا 8ماه که اگه کم شد 12 ماه بمونه؟ با توجه به دفاع توی بنیاد و اذیت ها...کدوم بهتره؟ اگه دو تا 6 ماه باشه داوری توی بنیاد نمیشه؟
    میفتی سپاه و جفتش قبوله
    دو تا 8 ماه بگیری بهتره.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    ببخشید شما از نظام وظیفه معافیت تحصیلی گرفتین بدون اینکه تکلیف پروژتون مشخص بشه؟
    بله همینطور است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان، پروزه من که از سایت kasri.ir برداشته بودم در خود سایت اتمام زده شده و چند هفته پیش هم نامه اتمام کار به دانشگاه امام حسین (ع) فرستاده شده است الان من چطوری می تونم اطلاع پیدا کنم که دانشگاه این نامه را به بنیاد فرستاده یا نه؟
    برای برداشت پروزه دوم، ایا بایستی نامه اتمام کار پروزه اول به بنیاد فرستاده شده باشه؟ خیلی ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، پروزه من که از سایت kasri.ir برداشته بودم در خود سایت اتمام زده شده و چند هفته پیش هم نامه اتمام کار به دانشگاه امام حسین (ع) فرستاده شده است الان من چطوری می تونم اطلاع پیدا کنم که دانشگاه این نامه را به بنیاد فرستاده یا نه؟
    برای برداشت پروزه دوم، ایا بایستی نامه اتمام کار پروزه اول به بنیاد فرستاده شده باشه؟ خیلی ممنونم
    1-بهترین کار اینه که با شماره نامه و تاریخ نامه تشریف ببرید دبیرخانه بنیاد و سوال بفرمایید
    2-نه الزاما ولی دقت تاریخ پایان اولی با شروع دومی تداخل نداشته باشد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)