صفحه 563 از 740 نخستنخست ... 63463513553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573613663 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,621 تا 5,630 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

شما برو پیگیر پروژه دومت باش مراحل اولیه ش سپری بشه حداقل ی ماه طول میکشه تا مدارکت پروژه دومت بره بنیاد موازی اینکار پیگیری اتمام اولت رو هم از بنیاد بکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، پروزه من که از سایت kasri.ir برداشته بودم در خود سایت اتمام زده شده و چند هفته پیش هم نامه اتمام کار به دانشگاه امام حسین (ع) فرستاده شده است الان من چطوری می تونم اطلاع پیدا کنم که دانشگاه این نامه را به بنیاد فرستاده یا نه؟
    برای برداشت پروزه دوم، ایا بایستی نامه اتمام کار پروزه اول به بنیاد فرستاده شده باشه؟ خیلی ممنونم
    شما برو پیگیر پروژه دومت باش مراحل اولیه ش سپری بشه حداقل 20 روز طول میکشه تا مدارکت پروژه دومت بره بنیاد موازی اینکار پیگیری اتمام اولت رو هم از بنیاد بکن

Junior Member

سلام
    من یکسال سابقه خدمت در ارتش رو دارم
    الان دانشگاه قبول شدم و میخام پروژه بگیرم.
    از هر جا میتونم بگیرم یا باید ارتش باشه فقط؟

Junior Member

سلام
    برای موضوع امنیت اطلاعات، کدوم سازمان بهتره؟ کسی میدونه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط zebra27 نمایش پست ها
    سلام
    من یکسال سابقه خدمت در ارتش رو دارم
    الان دانشگاه قبول شدم و میخام پروژه بگیرم.
    از هر جا میتونم بگیرم یا باید ارتش باشه فقط؟
    واقعا هنوز تمامی جوانب این قانون بر همگان روشن نشده اما با توجه به محدودیت های که دوستان در مورد ارتش
    اعلام کردند به نظر من شما هم جانب احتیاط لحاظ کنید و الویت را بر روی ارتش قرار بدهید تا بعدا مشکلی پیش نیاد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    واقعا هنوز تمامی جوانب این قانون بر همگان روشن نشده اما با توجه به محدودیت های که دوستان در مورد ارتش
    اعلام کردند به نظر من شما هم جانب احتیاط لحاظ کنید و الویت را بر روی ارتش قرار بدهید تا بعدا مشکلی پیش نیاد
    یکی میگفت که خودش سپاه بوده و بعد دانشگاه قبول شده و پروژه از ارتش گرفته و مشکلی نیست.
    میگفت این قانون واسه اوناییه که حین خدمت هستن و هر ارگانی باشن باید از همونجا بگیرن. ولی مایی که دانشجو هستیم از هرجا میتونیم بگیریم و ادامه خدمتمون میفته از همونجا که پروژه میگیریم.
    نمیدونم چقدر درسته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zebra27 نمایش پست ها
    یکی میگفت که خودش سپاه بوده و بعد دانشگاه قبول شده و پروژه از ارتش گرفته و مشکلی نیست.
    میگفت این قانون واسه اوناییه که حین خدمت هستن و هر ارگانی باشن باید از همونجا بگیرن. ولی مایی که دانشجو هستیم از هرجا میتونیم بگیریم و ادامه خدمتمون میفته از همونجا که پروژه میگیریم.
    نمیدونم چقدر درسته!
    T;V;KL
    فکر کنم من بودم توی بنیاد بهتون گفتم..بله همینطوره فقط دقت کن که اگه میخوای دو تا پروژه بگیری ترجیحا از ارگانی بگیر که دومی هم از اونجا بگیری تا بعدا برای یکی از کسری هات مشکلی پیش نیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    یه سر حضوری به صبا باتری بزن.
    سلام.میشه ادرسشو بگید مرسی

Junior Member J4V4D آواتار ها

Question پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    1-دوستان این کسری خدمت رو میشه حین تحصیل ارشد گرفت؟ اخه تو یه خبرگزاری زده بود که فقط فارغ التحصیلان ارشد میتونن بردارن ! میخواستم بدونم جریان چطوریه!؟
    2- اینکه میگن هرکسی پروژه کسری میگیره نمیتونه برای خارج از کشور و بورسیه اقدام کنه ، اینم درسته یا خیر؟
    3- معمولا برای همه رشته ها پروژه هست یا معلوم نمیشه ؟ مثلا رشته ارشد IT

پیشاپیش ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، پروزه من که از سایت kasri.ir برداشته بودم در خود سایت اتمام زده شده و چند هفته پیش هم نامه اتمام کار به دانشگاه امام حسین (ع) فرستاده شده است الان من چطوری می تونم اطلاع پیدا کنم که دانشگاه این نامه را به بنیاد فرستاده یا نه؟
    برای برداشت پروزه دوم، ایا بایستی نامه اتمام کار پروزه اول به بنیاد فرستاده شده باشه؟ خیلی ممنونم
    سلام دوست عزیز. میشه بپرسم چند روز بعد از دفاع برای پروژتون تو سایت اتمام رو زدن (کی دفاع کردید)؟ من 10 آبان دفاع کردم ولی هنوز برام اتمام رو نزدن و نامم رو برای دانشگاه نزدن کسی هم نیست درست جواب بده. در ضمن اگر موفق شدید بفهمید که چند روز طول میکشه نامه از دانشگاه به بنیاد برسه لطفا اطلاع بدید.
    هرکدوم دیگه از دوستان هم اگر جواب سوالات بنده را داشت ممنون میشم جواب بده.
    یک سوال دیگه هم داشتم اینکه اگر با ماشین شخصی بخوایم بریم بنیاد کجا میشه ماشین رو پارک کرد و اینکه برای انجام کار حتما باید همون اول وقت (ساعت 7) اونجا باشیم یا دیرتر هم بریم مثلا ساعت 10 اینطورا میشه کار انجام داد مخصوصا اگه کارمون در حد سوال پرسیدن باشه( آخه من سربازم میخوام مرخصی ساعتی بگیرم برم اگه میشه و مرخصی کامل نگیرم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)