صفحه 568 از 740 نخستنخست ... 68468518558559560561562563564565566567568569570571572573574575576577578618668 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,671 تا 5,680 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط blueknight نمایش پست ها
    سلام محسن جان
    نه این که من خیلی وقت پیش اعزام شدم خب ربطی به اعزام مجددم نداره
    بر فرض من بخوام شهریور سال بعد اعزام بشم قوانین همون موقع برای من صادق هست
    کلا یه قانونی هست که کسانی که دوباره اعزام میشن طبق قوانین جدید اعزام میشن
    به عنوان مثال اگر خدمت بشه 24 ماه یا حتی کمتر بشه، افراد با پای خدمتی های قدیم طبق مقررات جدید اعزام میشن.. این رو مطمئنم
    من بحثم سر این قانونی هست که بحثش شده
    آیا منی که ناجا سابقه خدمتی دارم، اگر الان از دانشگاه امام حسین که وابسته به سپاه هست پروژه بگیرم، ناجا قبول میکنه این پروژه رو؟
    دوستان روند به چه صورت هست به طور کلی؟ بر فرض بنیاد تایید کرد 10 ماه کسری خدمت... اون نامه به نظام وظیفه برده میشه یا جای دیگه؟ و آیا نظام وظیفه هست که باید تایید کنه نامه بنیاد رو تا کسری تعلق بگیره؟
    ممنون
    داداش شما تا وقتی دانشجو هستی از هر جایی میتونی پروژه بگیری مشروط بر اینکه دانشجو باشی
    اگه قبل از اعزام مجددت کارت تموم شد بنیاد خودش نامه میزنه به نظام وظیفه که ایشون رو برای ادامه خدمت بفرستید همونجایی که پروژه گرفته
    اگه تموم نشد میری اونجایی که پروژه داری یه نامه میزنن به بنیاد که ما به ایشون نیاز داریم اون نامه رو میبری بنیاد باز بنیاد نامه میزنه به نظام وظیفه که بندازرنت تو همون نیرو
    البته ظاهرا الان دیگه نامه نمیدن و خودشون لیست رو اماده میکنن و میفرستن برای بنیاد
    فقط حواست باشه 10 الی 20 روز قبل از تاریخ اعزام باید این کارا رو انجام بدی وگرنه اگر کد بخوری بنیاد میگه من کاری نمیتونم بکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط persian_1 نمایش پست ها
    دفاع ثانویه پس چجوریه شما نداشتین؟ به چه میزان کسری تعلق میگیره
    به پروژه های بالای 9 ماه تعلق می گیره اگر اشتباه نکم.
    پروژه اول رو مهر ماه تحویل دادم که رفته دفاع ثانویه، پس تا زمانی که می خوام دفاع کنم بیش از 40 روز خواهد گذشت..

Junior Member

دوستان بنده 7 ماه در ناجا خدمت قبلی دارم. از دانشگاه امام حسین پروژه برداشتم که شروع به کارم برج هشت 94 اومد و اتمام پروژه هم آخر شهریور امسال شد که 6 ماه کسری دادن. من برج هشت اعزام شدم و الان سرباز هستم. کسریم هم تو سیستم نظام وظیفه ثبت شده. به نظرتون با توجه به اینکه یگان خدمتیم و جایی که پروژه برداشتم یکی نیست ممکن هست کسریم در نهایت قبول نشه!!!!!!! بنیاد یه برگه بهم داد که گفت برا یگان خدمتیم ببرم که تحویل دادم و چیزی هم نگفتن.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Absab نمایش پست ها
    دوستان بنده 7 ماه در ناجا خدمت قبلی دارم. از دانشگاه امام حسین پروژه برداشتم که شروع به کارم برج هشت 94 اومد و اتمام پروژه هم آخر شهریور امسال شد که 6 ماه کسری دادن. من برج هشت اعزام شدم و الان سرباز هستم. کسریم هم تو سیستم نظام وظیفه ثبت شده. به نظرتون با توجه به اینکه یگان خدمتیم و جایی که پروژه برداشتم یکی نیست ممکن هست کسریم در نهایت قبول نشه!!!!!!! بنیاد یه برگه بهم داد که گفت برا یگان خدمتیم ببرم که تحویل دادم و چیزی هم نگفتن.
    دوست عزیز ناجا گیر نمیده. مگه اینکه خودتون بندازین دهنشون
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام
    در مورد نحوه امتیاز دهی در فرم ارزیابی سوال داشتم.
    آیا کسی تا به حال فرم ارزیابی پر شده را دیده؟ قسمت 10 که در مورد نوع کار انجام شده می باشد و شاخص TRL هم دارد امتیاز اون بخش چطور محاسبه میشه؟
    سوال بعدیم این هست که ماکزیمم کسری که از مقطع ارشد میشه گرفت چقدر است؟ خودم درخواست تا 14 ماه رو شنیدم ولی همین 14 ماه هم با فرم ارزیابی جور در نمیاد! مگر اینکه محاسبه امتیاز بخش مربوط به نوع کار که شاخص TRL دارد روش خاصی داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من پارسال یه پروژه از وزارت دفاع گرفتم و مرداد ماه امسال تموم شد و نامه پایان کارو به بنیاد زدن ولی هنوز نرفتم وقت دفاع بگیرم چون میخواستم پروژه دوم بگیرم! 1 اردیبهشت امسال هم اعزام شدم که در حال حاضر در قرارگاه خاتم سپاه مشغول به خدمت هستم! به نظرتون مشکلی برای پروژه اولم که هنوز دفقاع نکردم پیش میاد؟ و آیا میتونم پروژه دوم رو هم از وزارت دفاع بردارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedHagh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من دو تا پروژه انجام دادم؛ اولی 10 و دومی 7 ماه بودند.
    همون روز که نامه پایان کار دومی رو بردم وقت وقت دفاع دادن. بدین معنی که اون وقتی که تعیین کردند شما تشریف می برید و پرونده رو بررسی می کنند و بعد وقت دفاع بهتون میدند. مثلا، 20 م میگند بیاید و اون موقع که رفتید وقت دفاع مشخص میشه که میتونه 21 م یا با فاصله بیشتر 28 م باشه.
    همچنین اگر پروژه بالای 9 ماه باشه باید از سازمان برای دفاع حضور داشته باشند که بهشون دعتونامه می فرستند.
    موفق باشید
    ببخشید دفاع نهایی تو بنیاد مگه بعد دوره آموزشی سربازی نیست؟ من اینجا خوندم قبلا که دفاع نهایی بعد آموزشی و مطابق با تعداد ماههای باقی مونده و متناسب با تعداد ماههای پیشنهادی کسری هستش!!! این قانون تغییر کرده مگه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. خواستم بدونم ایستگاه مترو صیاد راه افتاده؟ و اینکه از ایستگاه صیاد راحت تره بریم بنیاد یا ایستگاه سبلان؟
    من از پروژم تو سازمان دفاع کردم و 6 ماه کسری پیشنهاد کردن و نامم رفته بنیاد. الان برای اولین بار میخوام برم بنیاد و وقت دفاع بگیرم.. چه مدارکی همرام باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir9031 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواستم بدونم ایستگاه مترو صیاد راه افتاده؟ و اینکه از ایستگاه صیاد راحت تره بریم بنیاد یا ایستگاه سبلان؟
    من از پروژم تو سازمان دفاع کردم و 6 ماه کسری پیشنهاد کردن و نامم رفته بنیاد. الان برای اولین بار میخوام برم بنیاد و وقت دفاع بگیرم.. چه مدارکی همرام باید باشه؟
    بله راه افتاده،ایستگاه صیاد پیاده بشید سمت چپ،اونور اتوبان در پادگان رو میبینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_pes_hero نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال یه پروژه از وزارت دفاع گرفتم و مرداد ماه امسال تموم شد و نامه پایان کارو به بنیاد زدن ولی هنوز نرفتم وقت دفاع بگیرم چون میخواستم پروژه دوم بگیرم! 1 اردیبهشت امسال هم اعزام شدم که در حال حاضر در قرارگاه خاتم سپاه مشغول به خدمت هستم! به نظرتون مشکلی برای پروژه اولم که هنوز دفقاع نکردم پیش میاد؟ و آیا میتونم پروژه دوم رو هم از وزارت دفاع بردارم؟
    سلام دوست عزیز من پروژه کسری برنداشتم ولی در موردش تحقیق کردم تا جایی که من اطلاع دارم به هر نفر فقط یکبار فرصت دفاع از پروژه میدن پس شما هر دو پروژه رو باید انجام بدین و بعدش برای دفاع اقدام کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)