صفحه 569 از 740 نخستنخست ... 69469519559560561562563564565566567568569570571572573574575576577578579619669 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,681 تا 5,690 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من پروژه کسری برنداشتم ولی در موردش تحقیق کردم تا جایی که من اطلاع دارم به هر نفر فقط یکبار فرصت دفاع از پروژه میدن پس شما هر دو پروژه رو باید انجام بدین و بعدش برای دفاع اقدام کنید
    بله در این مورد اطلاع دارم که فقط یک بار جلسه دفاع تشکیل میشه، سوالم این بود که با توجه به اینکه اردیبهشت اعزام شدم میتونم پروژه دوم رو مانند اول از وزارت دفاع بگیرم در حالی که در سپاه مشغول خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_pes_hero نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال یه پروژه از وزارت دفاع گرفتم و مرداد ماه امسال تموم شد و نامه پایان کارو به بنیاد زدن ولی هنوز نرفتم وقت دفاع بگیرم چون میخواستم پروژه دوم بگیرم! 1 اردیبهشت امسال هم اعزام شدم که در حال حاضر در قرارگاه خاتم سپاه مشغول به خدمت هستم! به نظرتون مشکلی برای پروژه اولم که هنوز دفقاع نکردم پیش میاد؟ و آیا میتونم پروژه دوم رو هم از وزارت دفاع بردارم؟
    پروژه اولت چون قبل 8/1 تموم کردی از هرجا باشه برای تمام نیروهای مسلح قبوله....اما برای پروژه دوم چون سپاه خدمت میکنی حتما از سپاه بگیر

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    پروژه اولت چون قبل 8/1 تموم کردی از هرجا باشه برای تمام نیروهای مسلح قبوله....اما برای پروژه دوم چون سپاه خدمت میکنی حتما از سپاه بگیر
    ببخشید اینو از کجا شنیدید؟ حتی ارتش هم اینو قبول داره؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

سلام دوستان.من پروژه اولم رو صنایع دفاع گرفتم و تازه داخل سازمان دفاع کردم. پروژه دوم رو از سپاه پیشنهاد دارم.آیا میتونم این پروژه رو بردارم یا پروژه دوم هم باید از صنایع دفاع باشه ؟
    من هنوز دفترچه نفرستاده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام
    در مورد نحوه امتیاز دهی در فرم ارزیابی سوال داشتم.
    آیا کسی تا به حال فرم ارزیابی پر شده را دیده؟ قسمت 10 که در مورد نوع کار انجام شده می باشد و شاخص TRL هم دارد امتیاز اون بخش چطور محاسبه میشه؟
    سوال بعدیم این هست که ماکزیمم کسری که از مقطع ارشد میشه گرفت چقدر است؟ خودم درخواست تا 14 ماه رو شنیدم ولی همین 14 ماه هم با فرم ارزیابی جور در نمیاد! مگر اینکه محاسبه امتیاز بخش مربوط به نوع کار که شاخص TRL دارد روش خاصی داشته باشه.
    در مورد این موضوع کسی اطلاع نداره؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

در مورد این موضوع کسی اطلاع نداره؟
    فرم ارزیابی درکل الکی هستش.سخت نگیر
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    فرم ارزیابی درکل الکی هستش.سخت نگیر
    یعنی بیشتر از 14 ماه هم میتونن کسری بدن برای مقطع ارشد؟ البته اخر فرم یک قسمت داره تحت عنوان توضیح کارشناس برای پیشنهاد بیشتر از حد محاسبه شده.
    من میخوام این رو بدونم که مثلا با حرف هایی تحت این عنوان که بیشتر ازین نمیشه برای مقطع ارشد و میزان کسری بر اساس امتیاز دهی هست و این چیزا من رو قانع نکنن به پیشنهاد کسری کم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط amir181818 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من پروژه اولم رو صنایع دفاع گرفتم و تازه داخل سازمان دفاع کردم. پروژه دوم رو از سپاه پیشنهاد دارم.آیا میتونم این پروژه رو بردارم یا پروژه دوم هم باید از صنایع دفاع باشه ؟
    من هنوز دفترچه نفرستاده ام
    امروز رفتم بنیاد پرسیدم. گفتن مشکلی نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

من خودم شهرستانم
    ولی اگه حداقال کسی بگه از کجا باید بپرسیم میرم تهران و میپرسم
    آخه من چون خدمت قبلی دارم واسه ادامه خدمتم ب احتمال 99% جای قبلی میوفتم که با سازمانی که ب من پروژه داده فرق داره

Junior Member

یعنی بیشتر از 14 ماه هم میتونن کسری بدن برای مقطع ارشد؟ البته اخر فرم یک قسمت داره تحت عنوان توضیح کارشناس برای پیشنهاد بیشتر از حد محاسبه شده.
    من میخوام این رو بدونم که مثلا با حرف هایی تحت این عنوان که بیشتر ازین نمیشه برای مقطع ارشد و میزان کسری بر اساس امتیاز دهی هست و این چیزا من رو قانع نکنن به پیشنهاد کسری کم.
    دوست عزیز زیاد در فکر کسری بالا نباش. اخیرا به سختی کسری میدن و حتی روی تعداد روز هم چونه میزنن. من خودم پروژه کسری انجام دادم برا امام حسین که هم حجم کار و سختیش زیاد بود و هم پروژه مهمی بود براشون تازه با مقاله جوری که خود استاد راهنمام کلی حال کرده بود با کارم و حداکثر مقدار که 12 ماه است رو پیشنهاد داد برام ولی متاسفانه موقع دفاع تو دانشگاه امام حسین داورا به بهانه های واهی که مثلا به ما گفتن زیاد کسری ندین 8 ماه زدن برام هرچی هم اعتراض کردم قبول نکردن. میخام بگم که کلا زیاد رویایی فکر نکنید از این خبرا هم نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)