صفحه 570 از 740 نخستنخست ... 70470520560561562563564565566567568569570571572573574575576577578579580620670 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,691 تا 5,700 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام...من سابقه خدمت توی سپاه سال 93 دارم...پروژه اولم ااز ارتش 95/6/10 شروع بکارش رو از بنیاد زدن دارم کار میکنم...پروژه دومم هم ی جا ارتش دارم صحبت میکنم بگیرم..حالا من اگر تا زمانی که پروژه دومم هم تموم نکنم دفترچه نفرستم و دانشجو بمونم
    1-آیا مشکلی برای گرفتن کسری پیش نمیاد و میرم محل خدمت قبلیم که سپاهه؟یا در هرصورت باید از بنیاد نامه بگیرم ادامه خدمتم برم ارتش؟
    2-اگر با همین دو تا پروژه کل خدمت باقی موندم تموم شه تکلیف چیه بازم باید اعزام بشم یا بدون اعزام کارت پایان خدمتم رو میزنن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دو تا پروژه 12 ماهه از سپاه گرفتم و انجام دادم، تا 5 دیگه هم وقت دارم برای سربازی اقدام کنم، حالا دوتا سوال داشتم:
    1) الآن برای دفاع این دوتا پروژه از کی باید پیگیری کنم؟ اصلا کجا باید برم درخواست دفاع بدم؟
    2) من 8 ماهه که تو یه شرکت دانش بنیان کار می کنم و اینجا هم که صحبت کردم، می تونن منو به جای سربازی نگه دارن و حقوقم هم میشه نصف الآن، حالا خواستم بدونم که میشه میزان دفاع شده این دوتا پروژه رو قبل از این 5 ماهم که مونده بدونم؟ چون میترسم کم تصویب کنن، مجبور شم 4 5 ماه برم سربازی از کار و زندگی هم بیافتم.
    خیلی ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    ببخشید اینو از کجا شنیدید؟ حتی ارتش هم اینو قبول داره؟
    دستورالعمله که در ورودی بنیاد اعلامیه ش رو زدن جون اونجا زدن باید ارتش هم قبول کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    دوست عزیز زیاد در فکر کسری بالا نباش. اخیرا به سختی کسری میدن و حتی روی تعداد روز هم چونه میزنن. من خودم پروژه کسری انجام دادم برا امام حسین که هم حجم کار و سختیش زیاد بود و هم پروژه مهمی بود براشون تازه با مقاله جوری که خود استاد راهنمام کلی حال کرده بود با کارم و حداکثر مقدار که 12 ماه است رو پیشنهاد داد برام ولی متاسفانه موقع دفاع تو دانشگاه امام حسین داورا به بهانه های واهی که مثلا به ما گفتن زیاد کسری ندین 8 ماه زدن برام هرچی هم اعتراض کردم قبول نکردن. میخام بگم که کلا زیاد رویایی فکر نکنید از این خبرا هم نیست
    ممنون از نظرتون.
    والا من پروژم طراحی و ساخت هست و بیشتر 10 ماه شبانه روزی کار برده ازم. و کاری که من آماده میکنم در لول TRL 7 هست و آماده نصب روی بقیه دستگاه هست. در مورد کسری گفتن که 14 ماه میدن. ولی چون اینا کلا حرفشون حساب کتاب نداره میخواستم امتیازم رو قانونی حساب کنم که کم نکنن و در صورت کم کردن حداقل بهشون کامل انتقال ندم پروژه رو. چون باید حتی برم توی سازمانشون و اونجا یک نمونه بسازم و بهشون انتقال بدم تکنولوژی رو.
    من کار طراحی و ساخت فارغ التحصیل ارشد رو دیدم که 14 ماه براش بزنن. ولی اینا که از اول کار منو اذیت کردن خواستم این اخرای کار دیگه هواسم جمع باشه سرم کلاه نره. به خاطر این در مورد نحوه امتیاز دهی پرسیدم چون این مدیر پروژه من ادم گوشت تلخی هست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون.
    والا من پروژم طراحی و ساخت هست و بیشتر 10 ماه شبانه روزی کار برده ازم. و کاری که من آماده میکنم در لول TRL 7 هست و آماده نصب روی بقیه دستگاه هست. در مورد کسری گفتن که 14 ماه میدن. ولی چون اینا کلا حرفشون حساب کتاب نداره میخواستم امتیازم رو قانونی حساب کنم که کم نکنن و در صورت کم کردن حداقل بهشون کامل انتقال ندم پروژه رو. چون باید حتی برم توی سازمانشون و اونجا یک نمونه بسازم و بهشون انتقال بدم تکنولوژی رو.
    من کار طراحی و ساخت فارغ التحصیل ارشد رو دیدم که 14 ماه براش بزنن. ولی اینا که از اول کار منو اذیت کردن خواستم این اخرای کار دیگه هواسم جمع باشه سرم کلاه نره. به خاطر این در مورد نحوه امتیاز دهی پرسیدم چون این مدیر پروژه من ادم گوشت تلخی هست!
    والا چی بگم مال منم اون امتیاز دهی رو با دقت پر کردیم با استاد راهنمام سر دفاع داورا اصن نگاشم نکردن و خودشون شرو کردن امتیاز دادن در کل همونطور که بچه ها هم گفتن یه چیز الکیه فرم امتیاز و زیاد حساس نباشید روش. در مورد کسریتون با این چیزایی که شما ذکر کردید و اینکه ساخت داره میتونید رو 12 ماه حساب کنید و بالای 12 ماه تقریبا بعید میدونم بدن (خیلی چیزا و قولا میدن عمدتا الکیه) - این تجربیه ایه که من و دوستام که اونام ساخت بوده کارشون داشتیم -اون 14 ماه مال امسال بوده یا سالهای قبل بعید میدونم امسال بوده باشه اخه از امسال خیلی دسشون بسته شده برا کسری زیاد-موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    والا چی بگم مال منم اون امتیاز دهی رو با دقت پر کردیم با استاد راهنمام سر دفاع داورا اصن نگاشم نکردن و خودشون شرو کردن امتیاز دادن در کل همونطور که بچه ها هم گفتن یه چیز الکیه فرم امتیاز و زیاد حساس نباشید روش. در مورد کسریتون با این چیزایی که شما ذکر کردید و اینکه ساخت داره میتونید رو 12 ماه حساب کنید و بالای 12 ماه تقریبا بعید میدونم بدن (خیلی چیزا و قولا میدن عمدتا الکیه) - این تجربیه ایه که من و دوستام که اونام ساخت بوده کارشون داشتیم -اون 14 ماه مال امسال بوده یا سالهای قبل بعید میدونم امسال بوده باشه اخه از امسال خیلی دسشون بسته شده برا کسری زیاد-موفق باشید
    ممنون. 14 ماه رو چند روز پیش توی بنیاد دیدم، البته ایشون هم 14 ماه درخواست داده بودن براشون ولی بعد مقام بالاتر اون سازمان برای تایید نهایی 1 ماه کم کرده گویا و نامه کسریی که آورده بود بنیاد 13 ماه بود.
    جدیدا متاسفانه اینجوری شده، این کاری که من دارم میکنم کاملا نظامی هست و شاید قبلا 17-18 ماه میدادن بهش ولی گویا الان باید سر 12-13 ماه چونه بزنم! متاسفانه الان طوری شده همه میخوان با کسری خدمت یجورایی خدمتو بپیچونن و میخوان با کار کم راحت کسری بگیرین که اینو الان مسئولان پی بردن بهش که بیشتر این پروژه های انجام شده در نهایت چندان به کارشون نمیاد مگر اینکه واقعن عملیاتی باشه و برای نیاز یک پروژه در حال اجراشون که فکر میکنم به اونا کسری لازم رو بدن.
    البته کلا برای ارشد دستشون یکم بسته تره ولی نه اینکه نشه کسری بالا بدن، در کل من فکر میکنم در رابطه با میزان کسری همه چی به پشتیبانی اون سازمان از فرد و کارش بستگی داره.

من خودم اول دیدم اینطوری بود که زود تموم کنم کارو و از زیرش در برم ولی الان کارم رو با بالاترین کیفیتی که میتونستم دارم انجام میدم و کلی اطلاعات تئوری و عملی جدید یاد گرفتم سر این پروژه (البته این چیزی بود که زیر فشار اونا بهش رسیدم - این خودش یک نکته مثبت پروژه سنگین انجام دادن هست)

حالا ببینم چطور برخورد میکنن با من، اگه اخرش ناراضی بودم میام میگم که شما الکی زحمت نکشین سر پروژه هاتون

Junior Member

سلام دوستان عزیز، اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم
    در مورد کسری که خود سازمان میده: 1- پیشنهاد سازمان تا چه حد برای بنیاد مهمه؟ یعنی اینکه چقدر از مقدار پیشنهادی کم می کنن معمولا؟
    2- آیا اینکه ارشد باشی یا دکترا فرقی می کنه واسه بنیاد؟
    3- اگه میزان کسری مطابق بشه با آخر خدمت یعنی ترخیصی (برای من که در حال خدمت هستم) آیا امکانش هست که با چک و چونه وقت دفاع رو (بالای 9 ماه کسری) جلوتر بندازن؟
    4- معمولا چقدر بعد از نامه اتمام کار جلسه تعیین وقت دفاع میذارن؟ این دفاع منظور همون ارزیابی ثانویه است؟
    ممنون

Junior Member

سلام...ی بار سوال کردم بچه ها ندیدند راهنمایی کنن دوباره می پرسم....من سابقه خدمت توی سپاه سال 93 دارم...پروژه اولم ااز ارتش 95/6/10 شروع بکارش رو از بنیاد زدن دارم کار میکنم...پروژه دومم هم ی جا ارتش دارم صحبت میکنم بگیرم..حالا من اگر تا زمانی که پروژه دومم هم تموم نکنم دفترچه نفرستم و دانشجو بمونم
    1-آیا مشکلی برای گرفتن کسری پیش نمیاد و میرم محل خدمت قبلیم که سپاهه؟یا در هرصورت باید از بنیاد نامه بگیرم ادامه خدمتم برم ارتش؟
    2-اگر با همین دو تا پروژه کل خدمت باقی موندم تموم شه تکلیف چیه بازم باید اعزام بشم یا بدون اعزام کارت پایان خدمتم رو میزنن؟

Junior Member

سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم... من در مورد کسر خدمت با دانشگاه امام حسین صحبت کردم ولی حالا یه سوالی برام مطرح شده... اینکه وقتی ما پروژه رو انجام دادیم و مثلا 6 ماهش کم شد، این 15 ماه باقیمونده رو تو پادگان میگذرونیم یا احتمالش هست که محل خدمت یگانمون یه مرکز تحقیقاتی باشه نه پادگان؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Witcher نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم... من در مورد کسر خدمت با دانشگاه امام حسین صحبت کردم ولی حالا یه سوالی برام مطرح شده... اینکه وقتی ما پروژه رو انجام دادیم و مثلا 6 ماهش کم شد، این 15 ماه باقیمونده رو تو پادگان میگذرونیم یا احتمالش هست که محل خدمت یگانمون یه مرکز تحقیقاتی باشه نه پادگان؟

ممنون
    سلام برشما
    محل خدمت کاملا دست نظام وظیفه هست و اونا میگن کجا خدمت کنید که در اکثر موارد پادگان هست...بنیاد نخبگان نظام وظیفه فقط مسئول پروژه ها هست و نمیتونه شمارو منتقل کنه به مراکز تحقیقاتی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)