صفحه 571 از 740 نخستنخست ... 71471521561562563564565566567568569570571572573574575576577578579580581621671 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,701 تا 5,710 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    سلام...ی بار سوال کردم بچه ها ندیدند راهنمایی کنن دوباره می پرسم....من سابقه خدمت توی سپاه سال 93 دارم...پروژه اولم ااز ارتش 95/6/10 شروع بکارش رو از بنیاد زدن دارم کار میکنم...پروژه دومم هم ی جا ارتش دارم صحبت میکنم بگیرم..حالا من اگر تا زمانی که پروژه دومم هم تموم نکنم دفترچه نفرستم و دانشجو بمونم
    1-آیا مشکلی برای گرفتن کسری پیش نمیاد و میرم محل خدمت قبلیم که سپاهه؟یا در هرصورت باید از بنیاد نامه بگیرم ادامه خدمتم برم ارتش؟
    2-اگر با همین دو تا پروژه کل خدمت باقی موندم تموم شه تکلیف چیه بازم باید اعزام بشم یا بدون اعزام کارت پایان خدمتم رو میزنن؟
    سلام
    چون هر دو پروژه از یکجا میگیرد مشکلی نیست و میتونید پروژه دوم رو هم اقدام کنید ولی ادامه خدمتتون دیگه باید برید ارتش.
    درمورد سوال دوم اطلاع دقیق ندارم ولی فکر میکنم حتما باید اعزام بشید چون شما باید نامه کسری رو ببرید به یگانتون و اونا ترخیص کنن...اگه میزان کسری تصویب شده و مدت خدمت یکسان باشه فکر کنم همون روز ترخیص میشید(در این مورد اطلاع دقیق رو از دوستان باتجربه بپرسید)

نقل قول نوشته اصلی توسط noghondar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم
    در مورد کسری که خود سازمان میده: 1- پیشنهاد سازمان تا چه حد برای بنیاد مهمه؟ یعنی اینکه چقدر از مقدار پیشنهادی کم می کنن معمولا؟
    2- آیا اینکه ارشد باشی یا دکترا فرقی می کنه واسه بنیاد؟
    3- اگه میزان کسری مطابق بشه با آخر خدمت یعنی ترخیصی (برای من که در حال خدمت هستم) آیا امکانش هست که با چک و چونه وقت دفاع رو (بالای 9 ماه کسری) جلوتر بندازن؟
    4- معمولا چقدر بعد از نامه اتمام کار جلسه تعیین وقت دفاع میذارن؟ این دفاع منظور همون ارزیابی ثانویه است؟
    ممنون
    سلام برشما
    1-مقدار کسری بستگی به پروژه شما داره...هرچقدر نظامی تر باشه همان قدر هم احتمال کم شدن مقدار کسریتون کاهش پیدا میکنه(در اکثر مواقع پروژه های صد در صد نظامی و کیفیت خوب و کسری زیر 9ماه چیز خاصی ازش کم نمیکنن)
    2-هیچ فرقی نمیکنه...شرط برای آنها فقط کیفیت و مقدار نطامی بودن پروژه هست.
    3-در این زمینه اطلاع 100درصد ندارم ولی تا جاییکه میدونم ارزیابی ثانویه دوماه طول میکشه و نمیتوانید کاری بکنید.(حالا باز از دوستان با سابقه هم سوال کنید)
    4-در این زمینه اطلاع دقیق ندارم

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان
    سوالی دارم ممنون میشم هرکسی اطلاع داره بهم بگه
    من حدود یک سال و نیم پیش از یونی امام حسین پروژه کسری خدمت برداشتم. تا به توافق رسیدن روی کاری که باید میکردم و تصویب پروژه و ارسال نامه به ب.ن.ن.م حدود 5-6 ماهی وقت برد
    خلاصه پروژه رو 80 درصدی انجام دادم و حتی یک مقاله کنفرانسی از کارم در اوردم و فقط به اسم خودشون چاپ کردم براشون.
    دست برقضا افتادم نقطه صفر مرزی برای سربازی و دیگه امکان دفاع از پروژم نبود.
    و خلاصه الان خداروشکر سربازیم تموم شده.

حالا سوالم اینه که امروز زنگ زدم بهشون، گفتم که نامه اتمام پروژم رو بدین به بنیاد نخبگان، ولی بهم گفتن که نامه نمیخواد و وقتی ما هیچی بهشون اعلام نکنیم یعنی پروژه کنسل شده.
    حالا آیا چنین چیزی واقعیت داره ؟ بعدا برا خروج از کشور مشکلی برام پیش نمیاد ؟

باتشکر
    روزی من هم خواهم رسید.......

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی دارم ممنون میشم هرکسی اطلاع داره بهم بگه
    من حدود یک سال و نیم پیش از یونی امام حسین پروژه کسری خدمت برداشتم. تا به توافق رسیدن روی کاری که باید میکردم و تصویب پروژه و ارسال نامه به ب.ن.ن.م حدود 5-6 ماهی وقت برد
    خلاصه پروژه رو 80 درصدی انجام دادم و حتی یک مقاله کنفرانسی از کارم در اوردم و فقط به اسم خودشون چاپ کردم براشون.
    دست برقضا افتادم نقطه صفر مرزی برای سربازی و دیگه امکان دفاع از پروژم نبود.
    و خلاصه الان خداروشکر سربازیم تموم شده.

حالا سوالم اینه که امروز زنگ زدم بهشون، گفتم که نامه اتمام پروژم رو بدین به بنیاد نخبگان، ولی بهم گفتن که نامه نمیخواد و وقتی ما هیچی بهشون اعلام نکنیم یعنی پروژه کنسل شده.
    حالا آیا چنین چیزی واقعیت داره ؟ بعدا برا خروج از کشور مشکلی برام پیش نمیاد ؟

باتشکر
    سلام. تا اونجا که من میدونم باید حتما براتون نامه انصراف از پروژه بزنن که برسه ب ن ن م و با استناد به اون پروندتون بسته بشه توی ب ن ن م. (من خودم یک بار پروژه داشتم از همونجا که گفتین و درخواست انصراف خودمو فکس کردم برای اونا بر اساس اون نامه انصراف من رو زدن به بنیاد و پرونده اون پروژم بسته شد اونجا)
    حالا اینکه الان شما به صورت عادی خدمت رو تموم کردین آیا پروژه نا تموم براتون مشکل ایجاد میکنه یا نه رو نمیدونم. مهم اینه که کارت پایان خدمت رو بتونید بگیرین دیگه بقیش به شما مربوط نمیشه! (احتمالا بنیاد پرونده های قدیمی رو بعد از یک مدتی مختومه کنن)
    در مورد خروج از کشور اگه کارتتون رو بگیرین دیگه کسی به اطلاعات ب ن ن م دسترسی نداره و فقط از کارت پایان خدمت شما میدونن که خدمت کردین توی نیروهای مسلح.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی هست که این هفته قصد رفتن به ب ن ن م رو داشته باشه؟
    من خوزستان هستم و می خواستم اگه کسی از دوستان میخواد بره بنیاد یه سوال برای من بپرسه
    یکی از دوستان گفت طرح رو برای تمام سازمان ها میشه برداشت و نیاز نیست لزوما لشکری باشه خواستم بدونم میشه برای دانشگاه آزاد هم نامه گرفت؟
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    اتفاقا خودم هم امروز این تست رو دادم. حدود 7-8 نفر اومده بودن برای این آزمون که همه اوکی بود نتیجه هاشون. یه چیزی که کمی توی ذوقم زد اینه که خیلی شلوغ پلوغه این سازمان و زیاد نظم نداره. امیدوارم مشکلی برای پرونده هامون به وجود نیاد.

سلام دوست عزیز
    در رابطه با پروژه های ترجمه سوالی داشتم. اینکه این پروژه فقط به دارندگان تحصیلات زبان داده می شه؟ مثلا من زبانم خوبه تو کنکور ارشدم بالا زدم دیپلم زبان کانون زبان ایرانم دارم...آیا به من هم امکان داره تعلق بگیره؟
    2- پروژه های ترجمه کجا تعریف میشه؟ فقط دانشگاه امام حسین؟
    3- مقدار ترجمه و میزان کسری که متناسب با اون میدن حدودا چقدر هست؟

ممنون

Junior Member

سلام اگه از دو جا کسری گرفته باشم کدام ارگان باید رفت؟
    ویرایش توسط ali46reza : December 5th, 2016 در ساعت 11:37 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc khrzmi uni

سلام دوستان
    یه سوال داشتم اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم
    دو تا پروژه از دانشگاه امام حسین گرفته بودم الان یکیش تموم شده گفته CD رو واسمون ارسال کن تا نامه پایان کارتو بزنم، آیا فقط همین پروژه رو باید تو CD بریزم یا بزارم پروژه دوم هم تموم شه با اون بفرستمش (پروژه دومم ترجمس که هنوز داور نتیجشو بم نگفته)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamf89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم
    دو تا پروژه از دانشگاه امام حسین گرفته بودم الان یکیش تموم شده گفته CD رو واسمون ارسال کن تا نامه پایان کارتو بزنم، آیا فقط همین پروژه رو باید تو CD بریزم یا بزارم پروژه دوم هم تموم شه با اون بفرستمش (پروژه دومم ترجمس که هنوز داور نتیجشو بم نگفته)
    سلام،
    شما نامه پایان کار اول رو تحویل بنیاد بده، دومی هم وقتی تموم شد در نامه جداگانه تحویل میدی.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم سه کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار هستم. می خوام اگه بشه موضوع پابان نامه ی ارشدم را طوری انتخاب کنم که بعد از انجامش بتونم از کسری خدمتش استفاده کنم
    - به نظر شما امکانش هست ؟ و اینکه من باید به کجا مراجعه کنم ؟
    از طرفی متاسفانه رزومه ی چندانی ندارم ولی اگر موضوع تعیین بشه روش متمرکز می شم و اگر مهارتی نیاز باشه سریع یاد می گیرم
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)