صفحه 573 از 740 نخستنخست ... 73473523563564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583623673 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,721 تا 5,730 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_5april نمایش پست ها
    سلام
    من کارام رو کردم و انشااله قراره از دو سازمان مختلف واسه یه ارگان یعنی سپاه پروژه بگیرم و قراره هر دو نامه بزنن، ضمنا بنده در همین ارگان در حال خدمتم. سوالم اینه که آیا مشکلی داره هر دو با هم انجام بشه ؟ و اینکه برای پایان کار تناقضی بین این دو وجود نداره؟ دفاعش رو باید با هم انجام داد ؟ و اینکه از لحاظ زمانی در نامه شروع به کار که از بنیاد میاد محدودیتی اعمال میکنند یا خیر ؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.
    اگر از دوستان کسی جواب ما رو بده ممنون میشم.

دفاع ثانویه نداریم. ارزیابی ثانویه داریم که شامل پروژه اولتون میشه و حدودا دوماه طول می کشه و هر موقع شما پروژه رو بدین وارد فرایند ارزیابی میشه. چون شما پروژه اولتون رو مهر دادین حتما ارزیابی ثانویش تموم شده که به شما وقت دفاع دادن. کلا وقتی به شما وقت دفاع می دن یعنی همه ی کارای ارزیابی ثانویه تموم شده. در ضمن برای پروژه هایی که هر دوتاش از یک سازمان باشه و مجموعش از ۱۲ ماه بیشتر شه باید نفر از خود سازمان بیاد دفاع کنه. حالا اگر به شما همچین چیزی نگفتن یعنی اینم شامل حال شما نمیشه. در کل بازم می گم زمانی وقت دفاع می دن که همه کارا تموم شده باشه. شما ۲۹ می رین و تموم

پاسخ قبلی برای سوال قبل از شما بود ولی جواب شما نه همزمام اصلا امکان برداشتن پروژه وجود نداره باید یکی یکی انجام بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paydar1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم سه کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار هستم. می خوام اگه بشه موضوع پابان نامه ی ارشدم را طوری انتخاب کنم که بعد از انجامش بتونم از کسری خدمتش استفاده کنم
    - به نظر شما امکانش هست ؟ و اینکه من باید به کجا مراجعه کنم ؟
    از طرفی متاسفانه رزومه ی چندانی ندارم ولی اگر موضوع تعیین بشه روش متمرکز می شم و اگر مهارتی نیاز باشه سریع یاد می گیرم
    ممنون
    کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه بنده را ثواب دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Paydar1 نمایش پست ها
    کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه بنده را ثواب دارد
    شما از همون اول از دانشگاههایی مثل امام حسین یا مالک اشتر یا سازمان ها یه استاد دوم انتخاب کن و پایان نامه نظامی بگیر با مشورت اونا رو همون پایان نامه کسری خوبی می دن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    شما از همون اول از دانشگاههایی مثل امام حسین یا مالک اشتر یا سازمان ها یه استاد دوم انتخاب کن و پایان نامه نظامی بگیر با مشورت اونا رو همون پایان نامه کسری خوبی می دن
    استاد دوم منظورتون چی هست؟ استاد راهنما ؟
    یعنی شما می گی بدون مراجعه به بنیاد خودم موضوع پایان نامه را نظامی انتخاب کنیم بعد برای کسری ارسالش کنم؟

سلام دوستان . برای تماس و برقراری هماهنگی با بخش پروژه ای کسر خدمت در دانشگاه مالک اشتر ، باید با چه شماره ایی تماس بگیریم ؟* شماره ایی که در فهرست سازمان های پروژه دهنده بود ، انگار مشکل داره . هرچقدر تماس می گیرم کسی پاسخگو نیست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansjs نمایش پست ها
    خدا خیرتون بده مطمئنید؟ جسارتا من منظورم این بود که قبل از ارشد خدمت کردم(نه اینکه الان سرباز باشم!) چون بهم گفتن قبلا نیروی انتظامی بودی باز انتظامی میوفتی... حالا من دارم از وزارت دفاع میگیرم پروژه رو بعدا نگن تو که میدونستی چرا گرفتی؟!!
    شما برید پیش سرهنگ و تقاضای اینکه بیوفتید یگان مربوطه رو اعلام کنید اونا خودشون برای اعزام جدید میفرستنتون یگان مربوطه فقط سریعتر اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milads69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در رابطه با پروژه های ترجمه سوالی داشتم. اینکه این پروژه فقط به دارندگان تحصیلات زبان داده می شه؟ مثلا من زبانم خوبه تو کنکور ارشدم بالا زدم دیپلم زبان کانون زبان ایرانم دارم...آیا به من هم امکان داره تعلق بگیره؟
    2- پروژه های ترجمه کجا تعریف میشه؟ فقط دانشگاه امام حسین؟
    3- مقدار ترجمه و میزان کسری که متناسب با اون میدن حدودا چقدر هست؟

ممنون
    به ترجمه و تالیف از برج 4 قانون گذاشتن که کسری تعلق نمیگیره

من یه پروژه برداشتم که به نوعی میشه گفت تالیفی هست. مرداد 95 اقدام کردم و شروع به کارگیری و تایید هم شده و تاریخ شروع 15 مهر 95 زدن. حالا به نظرتون برا من مشکلی پیش میاد یا چون ثبت شده بعد دفاع حتما کسری ای تعلق میگیره بهم؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)