صفحه 574 از 740 نخستنخست ... 74474524564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584624674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,731 تا 5,740 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    تاریخ اعزام من اول اردیبهشت بوده
    سرباز سپاه هستم
    پروژه ام از صنایع هوایی است که وزارت دفاع میباشد
    توی فروردین یا اردیبهشت پروپوزالم تایید شده
    من با این قانون جدید به مشکل میخورم؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط el256 نمایش پست ها
    دقیقا همین سوال منم هست
    کسی از دوستان اطلاعی نداره؟؟؟
    شماره تماسی نداره تا بشه سوال پرسید؟
    داداچ داریم جای اشتباه پست میزاریم
    بیا لینک زیر:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%85%29/page574

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام خدمت همه ی دوستان. دو تا سوال داشتم.
    ۱- از نقطه نظر ویزا و کلیرنس، آیا بین پروژه ی کسری خدمت و پروژه ی بنیاد نخبگان تفاوتی وجود داره؟
    ۲- آیا شرکت یا نهادِ زیرمجموعه وزارت دفاع وجود داره که در حوزه ی نانوالکترونیک و ساخت ادوات نانو پروژه بدن؟
    با تشکر از وقتی که برای خوندن متن سوال گذاشتید. یا علی

Junior Member

سلام.دوستان یه سوال خیلی فوووووری خواهشا راهنمایی کنید. من از سپاه پروژه برداشتم و وقتی نامه شروع به کار رو بردم بنیاد اسمم رو نوشت که سپاه بیوفتم .من اعزام برج 10 هستم. و الان کد محل اعزام اومده ولی جلوی اسم من چیزی ننوشته و میگن کد ازاد.من الان باید چیکار کنم یعنی روز اعزام منو میندازن سپاه؟یا برم تهران و پیگیر بشم و برای روز اعزام نامه بگیرم؟ خواهشا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen8544 نمایش پست ها
    سلام.دوستان یه سوال خیلی فوووووری خواهشا راهنمایی کنید. من از سپاه پروژه برداشتم و وقتی نامه شروع به کار رو بردم بنیاد اسمم رو نوشت که سپاه بیوفتم .من اعزام برج 10 هستم. و الان کد محل اعزام اومده ولی جلوی اسم من چیزی ننوشته و میگن کد ازاد.من الان باید چیکار کنم یعنی روز اعزام منو میندازن سپاه؟یا برم تهران و پیگیر بشم و برای روز اعزام نامه بگیرم؟ خواهشا راهنمایی کنید
    مثل اینکه این دوره یه مشکلی پیش اومده احتمالا شنبه درست میشه. شما شنبه از طریق خود پلیس بعلاوه ۱۰ بپرسید اگر سپاه نبودید مراجعه کنید بنیاد دوباره نامه می ده. نگرانی نداشته باشید

Junior Member

سلام دوستان
    بنده 6 ماه خدمت کردم و بعد از قبولی در مقطع دکتری از خدمت ترخیص شدم و در حین خدمت یه پروژه با کسری 6 ماهه از یک نهاد غیر مرتبط با محل خدمت قبلیم انجام دادم الان یه پروژه دیگه دارم میگیرم از همون نهاد.
    میخواستم بدونم الان که دانشجو دکتری هستم این قانون جدید که میگه حتما از ارگان خدمتی خودت باس پروژه بگیری مشمول من میشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen8544 نمایش پست ها
    پس هم پادگانی هستیم احتمالا.
    چون منم دی ماه اعزامم و پروژه رو از سپاه برداشتم....به احتمال زیاد آموزشی ما مدرس کرج خواهد بود...برای منم هم کد زده نشده و احتمالا کد 256 خواهیم بود.
    اونجوری که شنیدم پادگان خوبی هست و اخر هفته رو برای بومی ها(تهران و کرج) اجازه میدن از پادگان خارج بشیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehgh69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ اعزام من اول اردیبهشت بوده
    سرباز سپاه هستم
    پروژه ام از صنایع هوایی است که وزارت دفاع میباشد
    توی فروردین یا اردیبهشت پروپوزالم تایید شده
    من با این قانون جدید به مشکل میخورم؟؟؟؟؟
    تا جایی که من میدونم قانونا اگر قبل 95/8/1 تموم میکردید مشکلی نبود...الانم سپاه فکر کنم ابلاغیه رو به این زودی اجرایی نکرده اگه زودتر تموم کنید احتمالا مشکلی پیش نیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط el256 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده 6 ماه خدمت کردم و بعد از قبولی در مقطع دکتری از خدمت ترخیص شدم و در حین خدمت یه پروژه با کسری 6 ماهه از یک نهاد غیر مرتبط با محل خدمت قبلیم انجام دادم الان یه پروژه دیگه دارم میگیرم از همون نهاد.
    میخواستم بدونم الان که دانشجو دکتری هستم این قانون جدید که میگه حتما از ارگان خدمتی خودت باس پروژه بگیری مشمول من میشه؟؟؟
    نه مشککلی پیش نمیاد 20 روز قبل اعزام مجدد نامه از بنیاد پیگیری میکنی بندازنت محل پروژه کسریت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    نه مشککلی پیش نمیاد 20 روز قبل اعزام مجدد نامه از بنیاد پیگیری میکنی بندازنت محل پروژه کسریت
    اگه پروژ دومم هم تموم شد و کلا 1 یا 2 ماه از خدمتم باقی بمونه باز میوفتم محل کسری خدمتم؟؟؟ یا محل خدمت قبلیم؟؟؟
    این قانون مشمول اشخاصی نمیشه که پروژ اونا تا قبل اعزام تموم نشده؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)