صفحه 577 از 740 نخستنخست ... 77477527567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587627677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,761 تا 5,770 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان، يه سوال فورى دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    همسر من پروژه كسرى خدمت انجام داده واسه وزارت دفاع، يه نفر بهم گفت واسه ويزا گرفتن به مشكل ميخوريد، درسته؟ ويزاى استراليا يا كانادا قراره بگيريم، ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    سلام دوستان، يه سوال فورى دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    همسر من پروژه كسرى خدمت انجام داده واسه وزارت دفاع، يه نفر بهم گفت واسه ويزا گرفتن به مشكل ميخوريد، درسته؟ ويزاى استراليا يا كانادا قراره بگيريم، ممنون
    سلام، بله برای ویزا مشکل ساز هست. ولی این مورد رو در قسمت دریافت ویزا بپرسید تا راهنماییتون کنن. در ضمن هنگامی که همسرتون می ره یگان اونجا هم بهشون بگه که بعد از خدمت قصد خروج از کشور رو داره تا کارای حساس تو خدمت بهشون ندن. وگرنه حتی از لحاظ پاسپورت گرفتن داخل ایران هم می تونه براشون تا یه مدتی مشکل ساز بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash932 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من ارتش خدمت میکنم و 6 ماه از خدمتم باقی مونده. یه پروژه کسری 7 ماهه دارم که تازه نامه پایان کارش خورده و تا برسه بنیاد حداقل سه هفته طول میکشه. دوستانی که نامه شون رفته بنیاد، بعد باید چیکار کنن؟ بعد دفاع آیا باید برن آجا؟ چقدر طول میکشه که ترخیص بشم؟ نمیشه نامه رو دستی برد بنیاد ( آخه من شنیدم جدیدا نمیشه

میخواستم بدونم راهی وجود نداره که کار من زودتر انجام بشه و اضافه خدمت نکنم؟

اولا بهتر بود شما نامه پایان کار رو از سازمانتون دستی می گرفتین می بردین بنیاد. هرچند دستی گرفتن نامه در برخی سازمانها ممکن نیست ولی می پرسیدین ببینین عملی هست در سازمان شما یا نه. چون در این حالت ۳ هفته جلوتر می افتادین. در مورد دفاع هم وقتی رفتین بنیاد باید باهاشون صحبت کنید تا اجازه بدن شما هرچه سریع تر دفاع کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    نه فرقی نداره همین که پروژه گرفتین به محل اون پروژه اعزام میشین. البته اگه خودتون به بنیاد مراجعه کنید به محل پروژه اعزام خواهید شد. وگرنه اگر هیچ کاری نکنین باز هم سپاه اعزام میشین
    اگه به بنیاد مراجعه نکنم که برای ادامه خدمت به محل پروژه کسری اعزام بشم کسری هام که از ارتش میگیرم ثبت میشن توی نظام وظیفه و ادامه خدمتم برگردم سپاه دیگه کاری ندارن از کجا کسری گرفته بودم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    بچه هایی که اطلاع دقیق دارن جواب بدن ممنون میشم....آقای sciense جوابهات معمولا مستنده....9 ماه سابقه خدمت توی سپاه دارم در حال حاضر دانشجو ام پروژه اول ارتش گرفتم اگر تنظیم کنم تا پروژه دوم تموم نشده و دفاع نکردم دفترچه پست نکنم به محل خدمت قبلیم اعزام میشم؟ راستی پروژه دومم هم لزوما باید ارتش بگیرم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    نه فرقی نداره همین که پروژه گرفتین به محل اون پروژه اعزام میشین. البته اگه خودتون به بنیاد مراجعه کنید به محل پروژه اعزام خواهید شد. وگرنه اگر هیچ کاری نکنین باز هم سپاه اعزام میشین
    درسته اگه نرم بنیاد که نامه بده برای ادامه خدمت به محل پروژه کسری هام(ارتش) برم،برمیگردم به محل خدمت قبلیم که سپاه بوده اما آیا کسری هام توی نظام وظیفه ثبت شده و برای گرفتن کسری هام مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    درسته اگه نرم بنیاد که نامه بده برای ادامه خدمت به محل پروژه کسری هام(ارتش) برم،برمیگردم به محل خدمت قبلیم که سپاه بوده اما آیا کسری هام توی نظام وظیفه ثبت شده و برای گرفتن کسری هام مشکلی پیش نمیاد؟
    این قانون تغییر یگان رو داره بنیاد اجرا می کنه که برا کسری هاتون مشکلی میش نیاد. تا امروز سپاه همه کسری ها رو قبول کرده ولی معلوم نیست فردا هم قبول کنه یا نه. وقتی می گن باید تغییر یگان بدین احتمالا دلیلی دارن

سلام
    دوتا سوال داشتم
    این بنیاد نخبگان نبروهای مسلح برای پرسیدن سوال ها راجع به قوانین، تلفنی چیزی داره؟

و اینکه اگه در حین تحصیل ارشد مثلا به اندازه 14 ماه پروژه برای این نهاد انجام بدیم و بعد ارشد پروژه جایگزین بنیاد ملی نخبگان بهمون تعلق بگیره، آیا روشی هست که بشه اون قبلی رو به عنوان پروژه برای ب م ن رد کنیم؟ و فقط دوره آموزشی رو بریم و تمام؟!

پیشاپیش ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    سلام
    دوتا سوال داشتم
    این بنیاد نخبگان نبروهای مسلح برای پرسیدن سوال ها راجع به قوانین، تلفنی چیزی داره؟

و اینکه اگه در حین تحصیل ارشد مثلا به اندازه 14 ماه پروژه برای این نهاد انجام بدیم و بعد ارشد پروژه جایگزین بنیاد ملی نخبگان بهمون تعلق بگیره، آیا روشی هست که بشه اون قبلی رو به عنوان پروژه برای ب م ن رد کنیم؟ و فقط دوره آموزشی رو بریم و تمام؟!

پیشاپیش ممنون از پاسختون
    شماره منشی :
    81992838
    بله میشه اینکار رو کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    شماره منشی :
    81992838
    بله میشه اینکار رو کرد.
    ممنون از توجهتون.

یه سوال خیلی مهم. این 14 ماه کسری حتما باید از یک پروژه باشه تا معادل سازی بشه یا صرفِ داشتن 14 ماه کسری میشه ازین طریق اقدام کرد؟

سلام
    دوستان یکی از دوستانم
    میخواد پروژه کسری بگیره ولی دودل هست یعنی شک داره
    بگیره یا نگیره
    چون کسری ها وقتی میره بنیاد شنیده شده که خیلی کمش می کنن

حالا بسیاری از سازمان ها هم باهم متفاوت هستن !
    یعنی ممکنه سازمان مورد نظر اصلا خودش کسری کمی بده !
    خواستم بدونیم که چه کنیم ؟
    ممنون از دوستان و رفقا که پاسخ میدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)