صفحه 579 از 740 نخستنخست ... 79479529569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589629679 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,781 تا 5,790 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان آیا کسی خبر داره الان ناجا همه کسری ها رو قبول میکنه؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام
    یه سوال کلی داشتم: آیا دانشجوی انصرافی از مقطع دکترا که بیشتر از سه سال از تاریخ فارغ التحصیلیش از کارشناسی ارشد گذشته، می تونه پروژه ی کسر خدمت بگیره؟ با توجه به اینکه این مدت زمان 3 سال در بعضی موارد مثل پروژه ی جایگزین خدمت یا اشتغال در شرکت های دانش بنیان به وضوح ذکر شده ولی در مورد (ب ن ن م) من این شرط رو ندیدم.
    پیشاپیش از وقتی که می ذارید ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام دوستان
    من 15.5 ماه کسری رو 1/10 توسط دفاع کارشناس سازمان از بنیاد گرفتم. و 1/10 هم اعزام مجدد شدم.
    با احتساب خدمت قبلی و این کسری و روزی که نامه زدن خودم رو به یگان معرفی کنم یعنی 5/10 تنها 5 روز از خدمتم باقی می مونه.
    سوالم این هستش که الان باید چه کار کنم، نامه رو شنبه از بنیاد بگیرم ببرم به یگان...؟؟ اونوفت چی میشه؟
    سپااس

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط into نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال کلی داشتم: آیا دانشجوی انصرافی از مقطع دکترا که بیشتر از سه سال از تاریخ فارغ التحصیلیش از کارشناسی ارشد گذشته، می تونه پروژه ی کسر خدمت بگیره؟ با توجه به اینکه این مدت زمان 3 سال در بعضی موارد مثل پروژه ی جایگزین خدمت یا اشتغال در شرکت های دانش بنیان به وضوح ذکر شده ولی در مورد (ب ن ن م) من این شرط رو ندیدم.
    پیشاپیش از وقتی که می ذارید ممنونم.
    میتونی بگیری منعی نداره برای کسری
    NO PAIN NO GAIN

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام
    دو تا سوال!
    ۱- در رابطه با پروژه ی دوم آیا باید از همان ارگانی که پروژه ی اول رو گرفتیم اقدام کنیم ؟ من شنیدم جدیدا همچین قانونی وضع شده .
    ۲- آیا جایی وجود داره برای اعتراض به میزان کسری ای که سازمان مربوطه درخواست می کنه ؟ چون سازمان پروژه ی اول من بر خلاف وعده ی خودش الان نصف اون رو می خواد رد بکنه .
    ابي كه براسود زمينش بخورد زود ..... دريا شود ان رود كه پيوسته روان است
    گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري .... داني كه رسيدن هنر گام زمان است

سلام دوستان
    بنده نامه كسري نهايي از بنياد رو توي آبان ماه دريافت كردم. اما ميدون سپاه كه بردم گفتن برو وقتي دفترچه ات رو پست كردي نامه رو بيار كه ثبت بشه برات (هنوز دانشجو هستم و انشالا اين ماه تموم ميشه). توي نامه كسريم زده شده كه من رو به سپاه تخصيص بدن. با توجه به قوانين جديد كه مشكلي براي كسري بنده پيش نمياد؟ بر اساس اين نامه اعزام بنده حتما سپاه خواهد بود يا ممكنه تغيير كنه؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايي كنين

سلام دوستان
    آیا داشتن سابقه پروژه کسری خدمت از دانشگاه امام حسین و ادامه خدمت در سپاه، در پذیرش از دانشگاه های آمریکا و کانادا (بحث clearance) مشکل ایجاد میکنه؟
    خواهشمندم اگر اطلاع دارید در این زمینه راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا کسی خبر داره الان ناجا همه کسری ها رو قبول میکنه؟
    lمن دوستم از بنیاد پرسیده بوده تاکنون فقط ارتش گیر داده و باقی جاها گیر ندادن

سلام دوستان
    میخواستم بدونم واسه افرادی که پروژه کسری انجام دادن و یا در حال انجامش هستن و میخوان دفترچه خدمت رو ارسال کنن، آیا قبل از ارسال دفترچه باید اقدام خاصی انجام بدن؟ مثلا نامه ای بگیرن از بنیاد؟ بخاطر این قانون جدیدی که میگن باید باقیمانده خدمت رو تو همون ارگانی که پروژه انجام شده طی کرد، این سوال واسم پیش اومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط majidpromix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم واسه افرادی که پروژه کسری انجام دادن و یا در حال انجامش هستن و میخوان دفترچه خدمت رو ارسال کنن، آیا قبل از ارسال دفترچه باید اقدام خاصی انجام بدن؟ مثلا نامه ای بگیرن از بنیاد؟ بخاطر این قانون جدیدی که میگن باید باقیمانده خدمت رو تو همون ارگانی که پروژه انجام شده طی کرد، این سوال واسم پیش اومده.

بله تشریف می برید بنیاد با برگه سبز که تاریخ اعزام مشخص شده؛ اونجا پیش جناب سرهنگ که رفتید کد ملی بعلاوه ارگانی که پروژه برداشتید رو از شما می خواد تا توی یه لیست وارد کن و بعلاوه کپی کارت سبزتون رو هم می گیره. پس از اینکه برگه سفید اومد شما در همان نیرو برای دوره خدمت آموزشی معرفی میشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)