صفحه 58 از 740 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    این تبدیل ۶ ماه به ۹ ماه رو چقدر مطمین هستید؟
    شما اطلاع دارید که تعیین سقف ۲ بروزه غیرهمزمان صحت داره یا نه؟ (قبلا میشد هرچندتا که دلت میخواد به صورت غیرهمزمان برداری الانم میشه؟)

ممنون از اشتراک اطلاعات
    این قانون سقف دو پروژه اوایل 93 اجرایی شد و قانون کسری کمتر از 9 بدون نیاز به ارزیابی ثانویه هم اکنون در حال اجراست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان سوالی داشتم من پروژه کسر خدمت خودمو تو دانشگاه مالک اشتر بر روی یک پروژه میکروبی - زیست محیطی گذروندم . می خوام بدونم درصورتی که من از اون به عنوان رزومه ام استفاده کنم امکان ایجاد مشکل در پذیرش به خاطر تحریم بودن دانشگاه مالک اشتر هست یا نه ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام بچه ها
    با توجه به اینکه می گن قراره پروژه رو برای سال دیگه بردارن اگه من اینور سال یعنی مثلا اسفند پرو:ژه بگیرم بعد،پروژه ی دومم رو اونور سال بخوام بگیرم بهم میدن دومی رو اگه اینجوری باشه همین الان برم یه پروژه بگیرم سه ماهه تموم کنم که سریع پروژه دوم رو بتونم بگیرم دوستانی که اطلاع دارن خواهشا راهنمایی کنن

Junior Member

سلام
    من سه سال قبل بنیاد نخبگان نیروهای مصلح ثبت نام کردم و فرم پر کردم و من رو به صنایع هوایی معرفی کردن. ولی من دیگه مراجعه نکردم. میخواستم ببینم الان میتونم درخواست مجدد برای گرفتن پروژه یا معرفی به سازمانی بدم یا نه. الان دانشجوی دکتری هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام
    من سه سال قبل بنیاد نخبگان نیروهای مصلح ثبت نام کردم و فرم پر کردم و من رو به صنایع هوایی معرفی کردن. ولی من دیگه مراجعه نکردم. میخواستم ببینم الان میتونم درخواست مجدد برای گرفتن پروژه یا معرفی به سازمانی بدم یا نه. الان دانشجوی دکتری هستم
    سلام
    بله. مشکلی نیست. اگه به صنایع هوایی رفتید و اونجا براتون پروژه تعریف کردن همونجا دوباره مراجعه کنید و اگر نرفتید، برید همونجا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تا یا به جای جدیدی معرفیتون کنن یا به همون صنایع هوایی. فقط بهشون بگید که دکتری هستید.

موفق باشید.

سلام دوستان

دو سوال داشتم:

پروژه های کسری رو خود سازمان میده یا خودت باید پیشنهاد بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدت کسری که میزنن دقیقا همین مدت هم باید طی بشه تا پروژه بعدی بشه برداشت؟؟؟؟؟؟؟؟
    (مثلامیشه ظرف سه ماه یه پروژه که 6 ماه بهش تعلق میگیره گذروند و بلافاصله پروژه دوم رو شروع کرد یه باید 6 ماه بگذره تا بشه پروژه دوم رو شروع کرد)

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ هاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو سوال داشتم:

مدت کسری که میزنن دقیقا همین مدت هم باید طی بشه تا پروژه بعدی بشه برداشت؟؟؟؟؟؟؟؟
    (مثلامیشه ظرف سه ماه یه پروژه که 6 ماه بهش تعلق میگیره گذروند و بلافاصله پروژه دوم رو شروع کرد یه باید 6 ماه بگذره تا بشه پروژه دوم رو شروع کرد)

بستگی به سازمانش داره. ممکنه خودش تعریف کنه و یا ممکنه از شما بخواد پیشنهاد بدید
    بله میشه اینکار رو انجام داد و نیاز نیست تا حتماً مدت زمانش طی بشه. البته دیگه خیلی زود نمی تونید انجامش بدید مثلاً یک پروژه 12 ماه رو نمی تونید در عرض 1 ماه انجام بدید چون معمولاً سازمان مربوطه قبول نمی کنه

Junior Member

سلام. اقا من برام شروع کار زد اخر ابان و اتمام کارم هم برای اخر دی. به نظرتون از نظربنیاد ایرادی نداره پروژه تو 2 ماه تموم شده؟؟؟
    با سازمان خودم هماهنگ کردم از دید اونا مشکلی توی سریع تحویل دادن کار نبوده.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

Smile پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو سوال داشتم:

سلام
    1- پس از مراجعه به سازمان مربوطه می تونید پروژه خودتون رو تعریف کنید بستگی به توافق شما با سازمان داره البته اگه پروزه ای هم مد نظرتون نیست اونا چند تا پروزه مرتبط با رشتتون بهتون پیشنهاد می دن. که صد البته اگه خودتون پروژه رو انجام بدید کارتون خیلی راحت تره
    2- شما می تونید تو هر زمانی پروزه اولتون رو تموم کنید مثلا پروزه شش ماهه رو تو یک ماه انجام بدید ولی معمولا می گن باید از پروزه اول سه ماه گذشته باشه که پروزه دوم رو براتون تعریف کنند. این هم باز به توافق شما با سازمان بستگی داره.
    موفق و پیروز باشید

ممنون از دوستانی که پاسخ منو دادن

فقط یه سوال

یکی از دوستانم از ب ن ن م سوال کرده بود برای لیست سازمان ها، بهش گفته بودن که باید اول ب ن ن م مدارک بدی تا معرفی کنن واس پروژه!!!!!!!!!!!!!

میخواستم ببینم مگه نمیشه با یه سازمان هماهنگ شد و بعد مدارک رو به ب ن ن م داد؟!؟!؟؟!؟!؟
    و اینکه خود سازمان برای ارسال مدارک و تشکیل پرونده اقدام نمی کنه؟!؟!؟!؟؟!؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)