صفحه 580 از 740 نخستنخست ... 80480530570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590630680 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,791 تا 5,800 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان سلام

من 4 ماه و 10 روز خدمت قبلی تو ناجا دارم و پروژه اولم رو یک ماه پیش تموم کردم با 8 ماه کسری از وزارت دفاع. حالا می خوام پروژه دوم رو بگیرم اگه از سپاه باشه مشکلی پیش نمیاد برای گرفتن کسری؟

Junior Member

سلام بر همه ی دوستان. از کجا میتونم لیست سازمان های زیر مجموعه ی وزارت دفاع و ارتش رو که کسری میدن رو پیدا کنم؟ آیا کسی جای خاصی رو سراغ داره که در مورد ساخت قطعات الکترونیکی (نانوالکترونیک یا ادوات نیمه هادی) یا الکترونیک دیجیتال پروژه بدن؟
    در صورتی که در جای اشتباه دارم پست میذارم، ممنون میشم آدرس تاپیک مناسب رو بذارید.
    ممنون میشم کمک کنید. یا علی

دوستان تا حالا کسی پروژه مهندسی پزشکی به عنوان کسری گرفته؟ اگه آره در جریان هستید به کجا باید مراجعه کنیم؟

سلام بچه ها یه سوال مهم، من پروژه رو اردیبهشت 95 پروپوزالم تایید شد، ( پروژه ارتش)، شهریور 95 اعزام شدم (نیرو انتظامی)، 14 مهر نامه شروع به کارم از بنیاد اومده، الان هم نامه 60 درصد بردم و تایید شد، الان من کسری بگیرم چند ماه دیگه با توجه به قانون جدید قبول هست، نیست، چیکار باید بکنم
    یگانم باید عوض شه؟؟؟؟ پروژه ام قبول هست؟؟؟؟ یا باید بی خیال بشم؟؟؟؟
    لطفا کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_mnia نمایش پست ها
    lمن دوستم از بنیاد پرسیده بوده تاکنون فقط ارتش گیر داده و باقی جاها گیر ندادن
    یعنی اگر ما برای ارتش پروژه انجام بدیم و توی ناجا مشغول خدمت باشیم، مشکلی پیش نمیاد؟

سلام ببخشید من از سازمان پدافند عیر عامل قراره پروژه بگیرم... برج 12 اعزام دارم... از سپاه پذیرش گرفتم.... بنطرتون با توجه به این قانون مسخره جدید امکانش هست کسری اعمال بشه؟؟؟

[QUOTE=omid_rakhshai;2386530]سلام بچه ها یه سوال مهم، من پروژه رو اردیبهشت 95 پروپوزالم تایید شد، ( پروژه ارتش)، شهریور 95 اعزام شدم (نیرو انتظامی)، 14 مهر نامه شروع به کارم از بنیاد اومده، الان هم نامه 60 درصد بردم و تایید شد، الان من کسری بگیرم چند ماه دیگه با توجه به قانون جدید قبول هست، نیست، چیکار باید بکنم
    یگانم باید عوض شه؟؟؟؟ پروژه ام قبول هست؟؟؟؟ یا باید بی خیال بشم؟؟؟؟
    لطفا کمک کنی

دوستانی که میرن بنیاد تا تهرانی هستند اگه لطف کنن از بنیاد بپرسن ممنون میشم، واقعا نیاز دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من پروژه اول را از یکی از سازمان های وزارت دفاع گرفتم بعد از دریافت برگه سبز برای مشخص شدن محل خدمت باید بنیاد نخبگان مراجعه کنم؟ و اگر پس از مراجعه به بنیاد از یکی دیگر از سازمان های وزارت دفاع پروژه بگیرم تکلیف چیست
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان سلام من دوتا سوال دارم منون میشم جواب بدین
    یکی اینکه آیا دانشجویان پزشکی هم میتونن پروژه کسری خدمت بگیرند مثلا از بقیه الله؟
    و اینکه آیا این پروژه کسری خدمت جدای از آون سامانه ثریا بنیاد نخبگان هست؟ یعنی آیا میشه یا پروژه کسری خدمت از ارتش و سپاه گرفت و بعدش هم از طریق ثریا وارد دوران آموزشی شد و بعدش دوباره به یک ارگان رفت واشه پروژه معرفی شده از بنیاد؟ منظورم آینه که آیا این دوتا باهم جمع میشن کسری هاشون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروژه اول را از یکی از سازمان های وزارت دفاع گرفتم بعد از دریافت برگه سبز برای مشخص شدن محل خدمت باید بنیاد نخبگان مراجعه کنم؟ و اگر پس از مراجعه به بنیاد از یکی دیگر از سازمان های وزارت دفاع پروژه بگیرم تکلیف چیست
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتان
    بله شما باید تشریف ببرید با برگه سبز بنیاد تا محل خدمتتون زیر نظر وزارت دفاع تعیین بشه . بعدش شما هر پروژه ای می خواید بگیرید اشکال نداره از چه سازمانی از وزارت دفاع باشه مهم اینکه اون سازمان زیر مجموعه وزارت دفاع ست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)