صفحه 581 از 740 نخستنخست ... 81481531571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590591631681 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,801 تا 5,810 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam199 نمایش پست ها
    دوستان سلام من دوتا سوال دارم منون میشم جواب بدین
    یکی اینکه آیا دانشجویان پزشکی هم میتونن پروژه کسری خدمت بگیرند مثلا از بقیه الله؟
    و اینکه آیا این پروژه کسری خدمت جدای از آون سامانه ثریا بنیاد نخبگان هست؟ یعنی آیا میشه یا پروژه کسری خدمت از ارتش و سپاه گرفت و بعدش هم از طریق ثریا وارد دوران آموزشی شد و بعدش دوباره به یک ارگان رفت واشه پروژه معرفی شده از بنیاد؟ منظورم آینه که آیا این دوتا باهم جمع میشن کسری هاشون؟
    کسری به رشته های پزشکی نمیدن دیگه
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedHagh نمایش پست ها
    بله شما باید تشریف ببرید با برگه سبز بنیاد تا محل خدمتتون زیر نظر وزارت دفاع تعیین بشه . بعدش شما هر پروژه ای می خواید بگیرید اشکال نداره از چه سازمانی از وزارت دفاع باشه مهم اینکه اون سازمان زیر مجموعه وزارت دفاع ست.
    ممنون ازپاسختون پس اگر درست متوجه شده باشم پس ازمشخص شدن محل خدمت نیزمیتوانم پروژه بگیرم ؟ یا بهتر است پس از دریافت شروع به کار پروژه دوم به بنیاد مراجعه کنم؟
    برای مشخص شدن محل خدمت نیازی به دفاع دربنیاد نیست؟

سلام دوستان
    کسی میدونه "دستورالعمل احتساب انجام پروژه تحقيقاتي جزء بخشي از خدمت دوره ضرورت" مصوب خردادماه 1395 رو کجا میشه پیدا کرد؟ مثل اینکه تو این مصوبه جدید اون بخشی که مربوط به سقف کسری پروژه های مختلف بود حذف شده. سازمانی که ازش پروژه گرفتم الان بهم میگن امکان کسری بیشتر از از 10 ماه برای یک پروژه وجود نداره. ولی فکر نمی کنم این صحبت مبنای قانونی داشته باشه. کسی این دستورالعمل رو نداره؟

کسی اینجا از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پروژه گرفته؟ برا مسائل ویزا مشکل ساز نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidpromix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه "دستورالعمل احتساب انجام پروژه تحقيقاتي جزء بخشي از خدمت دوره ضرورت" مصوب خردادماه 1395 رو کجا میشه پیدا کرد؟ مثل اینکه تو این مصوبه جدید اون بخشی که مربوط به سقف کسری پروژه های مختلف بود حذف شده. سازمانی که ازش پروژه گرفتم الان بهم میگن امکان کسری بیشتر از از 10 ماه برای یک پروژه وجود نداره. ولی فکر نمی کنم این صحبت مبنای قانونی داشته باشه. کسی این دستورالعمل رو نداره؟
    سلام، در مورد اون دستور العمل که گفتین چیزی نمیدونم ولی همه چی دست خودشون هست و اگه پروژه واقعا ارزشمند باشه میتونن درخواست بیشتر بدن. البته کلا برای دکترا راحت تر میتونن درخواست بدن چون ضریب بیشتری داره ولی در هر صورت خود مسولین پروژه میتونن توجیه کنند میزان پیشنهاد کسری رو. من خودم به شخصه حدود 1 ماه پیش کسری 13 ماه رو برای پروژه ساخت فارغ التحصیل ارشد دیدم. معمولا کسری های بالای 12 ماه پروژه های ساختی هستن که مستقیم قابلیت استفاده داشته باشن نه اینکه صرفا یک پروژه ساخت تحقیقاتی باشند.
    موفق باشید.

سلام ذوستان
    بنذه کسری پروژه و 7 ماه حضور پدرم در جبهه دارم. میخواستم بدونم اگر امریه بخوام بگیرم ایا درسته که 24 ماه میشه و اون کسری هامم از بین میره؟؟

Junior Member

سلام
    بستگی به امریه داره. اکثرا 24 ماه هستند ولی خاتم و ظاهرا صنایع دفاع 21 ماه هست. تا جایی که اطلاع دارم 24 ماهه ها کسری قبول نمیکنن ولی این دو مجموعه قبول میکنن. بازم تحقیق کنید.

Junior Member

سلام
    من شنیدم که ارتش دوباره به پروژه ها گیر داده!! من پروژه و* زا * رت د * فا*ع داشتم و قبل از 1 /6 هم تموم شده!! اما هنوز بنیاد نرفتم. سرباز ا*ر*تش هم هستم. چه باید کرد؟ تغییر یگان میدن ما رو؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanaaa نمایش پست ها
    ممنون ازپاسختون پس اگر درست متوجه شده باشم پس ازمشخص شدن محل خدمت نیزمیتوانم پروژه بگیرم ؟ یا بهتر است پس از دریافت شروع به کار پروژه دوم به بنیاد مراجعه کنم؟
    برای مشخص شدن محل خدمت نیازی به دفاع دربنیاد نیست؟
    بله بعد از اینکه محل خدمتتون مشخص شد هم مشکلی برای گرفتن پروژه نیستش ولی اگر زمان دارید بهتره این است که پس از نهایی شدن پروژه دوم برای تعیین محل خدمت اقدام کنید. خیر نیازی به دفاع نیست. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

دوستان من واقعا نامید شدم دیگه. چندین ماهه دنبال پروژه میگردم، اما هیچی پیدا نکردم. نمیدونم مشکل از رشتمه یا کم کاری کردم.
    من رشته ام زمین شناسی مهندسیه و میتونم تو پروژه های معدنی و عمرانی پروژه بگیرم، اما هرجا زنگ میزنم میگن پروژه نداریم.
    به نظرتون چیکار کنم؟ کلا بیخیال بشم یا...؟

پیشاپیش ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)