صفحه 585 از 740 نخستنخست ... 85485535575576577578579580581582583584585586587588589590591592593594595635685 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,841 تا 5,850 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamf89 نمایش پست ها
    سلام دوستان، دو تا پروژه از دانشگاه امام حسین داشتم که یکی ویرایش ترجمه بود که داور 4 ماه و 16 روز رد کرده و یکی دیگه تخصصی بود که داور 7 ماه و نیم رد کرده،(داوراش فرق میکنن) یعنی روی هم میشه 12 ماه و یک روز، به نظرتون داوریه ثانویه میخوره؟ به نظرتون بنیاد چقدر بم کسری میده؟ مرسی
    منم مثل شمام.فقط دو تا پروژه نیست.من پرسیدم گفتن هر دو رو در قالب یه پروژه به بنیاد فرستادن.پس میتونیم یه پروژه دیگه ورداریم.اگه موافق باشین بیشتر با هم در ارتباط باشیم تا اگه موردی پیش اومد به هم کمک کنیم.

با سلام

بنده از دانشگاه امام حسین(ع) پروژه ای گرفتم که تموم شد و میزان کسری ان هم مشخص شده است.

از دوستان کسی میدونه کی باید برای گرفتن کسری اقدام کنم؟مراحلش به چه صورت است؟
    میتونم قبل اعزام کسری رو بگیرم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennj نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کارشناسی ارشد فناوری ماهواره از دانشگاه علم و صنعت هستم. کسری میخوام میشه یه کم راهنمایی کنید؟ صفر کیلومترم
    سلام.

باید به سازمانهایی که پروژه کسری میدن بروید و درخواست بدید.

این سازمانها رو میتونید سرچ کنید یا بصورت حضوری به بنیاد نیروهای مسلح یا نخبگان مراجعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennj نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کارشناسی ارشد فناوری ماهواره از دانشگاه علم و صنعت هستم. کسری میخوام میشه یه کم راهنمایی کنید؟ صفر کیلومترم
    حضوری مراجعه کنید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در میدان سبلان از لیست ارگان های پروژه دهنده یادداشت بردارید
    بعد تک تک یا حضوری مراجعه کنید یا با ارگان ها تماس بگیرید ببینید برای رشته شما پروژه دارند یا خیر
    پروژه که پیدا کنید مابقی کارها خود به خود انجام خواهد شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc khrzmi uni

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_cod نمایش پست ها
    منم مثل شمام.فقط دو تا پروژه نیست.من پرسیدم گفتن هر دو رو در قالب یه پروژه به بنیاد فرستادن.پس میتونیم یه پروژه دیگه ورداریم.اگه موافق باشین بیشتر با هم در ارتباط باشیم تا اگه موردی پیش اومد به هم کمک کنیم.
    دو پروژه منم در قالب یک پروژه هست، فک نکنم بشه پروژه دیگه ای برداشت، من 10 ماه خدمت کردم، کسی نمیدونه داوری ثانویه میخورم یا نه؟برم مقدار کسری رو کم کنم؟چون اضاف دارم خدمت میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc khrzmi uni

سلام دوستان، دو تا پروژه از دانشگاه امام حسین داشتم که یکی ویرایش ترجمه بود که داور 4 ماه و 16 روز رد کرده و یکی دیگه تخصصی بود که داور 7 ماه و نیم رد کرده،(داوراش فرق میکنن) یعنی روی هم میشه 12 ماه و یک روز، به نظرتون داوریه ثانویه میخوره؟ به نظرتون بنیاد چقدر بم کسری میده؟ مرسی
    من 10 ماه هم خدمت کردم آیا داوری ثاونیه میخورم؟ آیا ارزش داره از کسریم کم کنم که داوری ثانویه نره؟

من 10 ماه هم خدمت کردم آیا داوری ثاونیه میخورم؟ آیا ارزش داره از کسریم کم کنم که داوری ثانویه نره؟
    بالای 9ماه دفاع دوم هم داره
    من شنیدم روال کاریش جوریه که چندماه طول میکشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc khrzmi uni

نقل قول نوشته اصلی توسط topoolimopooli نمایش پست ها
    بالای 9ماه دفاع دوم هم داره
    من شنیدم روال کاریش جوریه که چندماه طول میکشه.
    البته یک پروژه بالای 9 ماه و دو پروژه بالای 12 ماه داوریه ثانویه داره ، درسته پروژه ما در قالب یک پروژه معرفی شده ولی در اصل دو تا پروژس

Junior Member

باسلام
    کسانی که پروژشون تکمیل شده و دفاع کردن، آیا باید طبق فرمت بنیاد طرح جلدو تنظیم کرد و یا مطابق جایی که طرح برداشته شده؟

و در ضمن کسی آرم بنیاد تخبگان نیروهای مسلح رو داره چون طرح جلد بنیاد، آرم بنیاد باید گوشه بالا سمت چپ باشه.

با تشکر

دوستان من به دلیل اینکه دانشگاه کارهای فارغ التحصیلی ارشدم رو طول داد متاسفانه غیبت خوردم، سوال داشتم ازتون خواهش میکنم جواب بدین.

1. با توجه به اینکه از زمان ورود به غیبت تا ارسال دفترچه تقریبا 20 روز میشه، آیا امکانش هست از موقعی که دفترچه رو پست کردم تا زمان اعزام به خدمت، پروژه کسری خدمت بردارم؟

ممنون میشم من رو از نگرانی در بیارین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)