صفحه 586 از 740 نخستنخست ... 86486536576577578579580581582583584585586587588589590591592593594595596636686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,851 تا 5,860 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mbha نمایش پست ها
    باسلام
    کسانی که پروژشون تکمیل شده و دفاع کردن، آیا باید طبق فرمت بنیاد طرح جلدو تنظیم کرد و یا مطابق جایی که طرح برداشته شده؟

و در ضمن کسی آرم بنیاد تخبگان نیروهای مسلح رو داره چون طرح جلد بنیاد، آرم بنیاد باید گوشه بالا سمت چپ باشه.

با تشکر
    سلام

میشه بگید چجوری کسری رو گرفتید و دفاع کردید؟

مراحل کار به چه صورت است؟
    من از دانشگاه امام حسین کسری گرفتم و تو سیستم هم ثبت خودشون هم ثبت شده اما نمیدونم برای گرفتن نامه کسری باید چیکار کنم.

Junior Member

سلام
    طبق قانون جدید، بنده که یکسال سابقه خدمت در ارتش رو دارم و الان دانشجو هستم، میتونم پروژه کسری از سپاه بگیرم یا باید حتما از ارتش باشه؟

سلام. دوستان برای صنایع غذایی، تبریز، من باید کجا مراجعه کنم؟ از کجا پروژه پیدا کنم؟

Junior Member

سلام
    من شنبه می خوام برم تهران برای تعیین وقت دفاع. 12 ماه پیشنهاد شده برای پروژه من. سرباز هستم و وقت زیادی ندارم. خواستم یه کم منو راهنمایی کنید که چطور زودتر کارم جور بشه 2- چه چیزهایی لازم هست ببرم؟ همون محتوسات پروژه در قالب سی دی کافی هست؟ خیلی وقتم کمه !!!!!!

سلام خسته نباشید
    می خواستم بپرسم که من الان یه پروژه کسری خدمت انجام دادم 12 ماه قرار کسری بهم بدن دفاع داخل اون سازمان که پروژه رو گرفتم انجام دادم برای دفاع داخل بنیاد باید گالینگور ببرم یا فقط سی دی رو میخوان؟ بعد می خواهم پروژه دوم بگیرم که کلا سربازیم تموم بشه میشه خواهش کنم بفرمایید پروژه دوم بگیرم چجوری میشه؟ الان باید برم دفاع اول یا نه؟ چکار خاصی انجام باید بدم ؟ هیچکس نیست راهنمایی بگیرم ازش

ممنون میشم یه توضیح بهم بدین

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein71m نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    می خواستم بپرسم که من الان یه پروژه کسری خدمت انجام دادم 12 ماه قرار کسری بهم بدن دفاع داخل اون سازمان که پروژه رو گرفتم انجام دادم برای دفاع داخل بنیاد باید گالینگور ببرم یا فقط سی دی رو میخوان؟ بعد می خواهم پروژه دوم بگیرم که کلا سربازیم تموم بشه میشه خواهش کنم بفرمایید پروژه دوم بگیرم چجوری میشه؟ الان باید برم دفاع اول یا نه؟ چکار خاصی انجام باید بدم ؟ هیچکس نیست راهنمایی بگیرم ازش

ممنون میشم یه توضیح بهم بدین
    معمولا فقط سی دی را میخوان ولی شما از اونجا سوال بفرمایید شاید شرایط تغییر کرده باشه اگر پروژه دوم برمی دارید نباید بنیاد دفاع کنید
    چرا که دفاع در بنیاد فقط یک بار انجام میشه و پرونده بسته میشه شما نامه پایان کار پروژه اول را به بنیاد تحویل دادی برو دنبال پروژه دوم
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    معمولا فقط سی دی را میخوان ولی شما از اونجا سوال بفرمایید شاید شرایط تغییر کرده باشه اگر پروژه دوم برمی دارید نباید بنیاد دفاع کنید
    چرا که دفاع در بنیاد فقط یک بار انجام میشه و پرونده بسته میشه شما نامه پایان کار پروژه اول را به بنیاد تحویل دادی برو دنبال پروژه دوم

سلام

میشه بگید چجوری باید کسری پروژه رو گرفت. من پروژه رو انجام دادم اما نمیدونم چجوری باید کسری رو بگیرم.

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط topoolimopooli نمایش پست ها
    سلام

میشه بگید چجوری باید کسری پروژه رو گرفت. من پروژه رو انجام دادم اما نمیدونم چجوری باید کسری رو بگیرم.

ممنون
    ارگانی که پروژه براش انجام دادید زیرمجموعه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هست؟ تشکیل پرونده دادید؟ نامه پایان کار به بنیاد فرستادید؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

دوستان از بنده میشنوید برای کسری به جایی مراجعه کنید که کاغذ بازی خیلی نداشته باشن
    بعضی جاها که نمیتونم نام ببرم شدیدا پروسه کاغذ بازی داره، عمرتون رو هدر ندید
    بنده دارم فکر میکنم که بیخیال پروژه ای که یک سال طول کشید تا انجام بدم بشم چون اضافه خدمت میکنم و دیگه به دردم نمیخوره

دوستان برای پروژه کسری در صورت داشتن غیبت اولیه چه کار میشه کرد؟ خواهشا افرادی که مطلع هستند کمک کنند.
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)