صفحه 592 از 740 نخستنخست ... 92492542582583584585586587588589590591592593594595596597598599600601602642692 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,911 تا 5,920 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در کل بستگی به موقعیت دارد اما در کل بنیاد نخبگان بهتره چون شما با انجام یک پروژه کل سربازی پوشش خواهید و با ارگان های دولتی و نه نظامی سرو کار
    خواهید داشت. شما اگر کسری ب ن ن م داشته باشید در حدود 9 ماه 10 ماه باز هم باید 10 ماه خدمت سربازی بگذرانید کسری ب ن ن م وقتی در مقابل بنیاد
    نخبگان ارزش داره که شما 14-15 ماه به بالا کسری داشته باشید و با حداکثر 4.5 ماه خدمت سربازی کارت دریافت کنید
    البته لازم به ذکر است که پروژه های ب ن ن م در حین تحصیل مقطع ارشد هم قابل انجام و گرفتنه ولی فکر میکنم در سیستم جدید بنیاد نخبگان شما باید فارغ التحصیل باشید
    با سلام و خسته نباشید

شما مطمئن هستید که امریه رو میشه در حین تحصیل هم گرفت؟ اولین کاری که باید بکنم میشه بفرمایید چیه؟ اونجایی که آشنا دارم کارخانه اتکا هست که شنیدم ترجمه میدن منتهی نمیدونم اولش باید چکار کنم...

و اینکه اون کسری ای که میدن حداقل و حداکثر داره؟ مثلا من باید چکاری انجام بدم تا حداکثر کسری رو بتونم بگیرم؟ از همین الان که 6 ماه تا دفاع پایان نامم مونده میخوام اقدام کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shozdeh نمایش پست ها
    بله میتونید بگیرید
    اما باید حتما قبل از اعزام از بنیاد بخواهید که به ارگان جدید اعزامتون کنه
    یعنی منی که پروندم تو ارتشه بنیاد میتونه منو بندازه وزارت دفاع برای ادامه سربازی?
    سوال بعدیم اینه که اگه من طوری پروژه از وزارت دفاع بگیرم که 12 ماه باقیمانده خدمتم قبل از اعزام به خدمت کسر بشه. آیا باید دوباره اعزام بشم و سریع ترخیص بشم یا اینکه احتیاجی به اعزام به پادگان نیست?

Junior Member

سلام دوستان
    من پروژه کسر خدمت از س پ ا ه گرفتم که 20 اسفند فرستادم بر بنیاد که نامه شروع به کارم بیاد.
    مرکزی که ازش پروژه رو گرفتم حداکثر همکاری رو باهام داره و چون از 6 ماه پیش در اصل کارم شروع شده بهم قول داده اند که حداکثر کسری رو بهم بدن. حالا با توجه به این که اول شهریور اعزام هستم میخوام بدونم چند ماه بعد از نامه شروع به کار میشه نامه اختتام پروژه اولم زده بشود تا بتونم پروژه دوم رو شروع کنم?
    ایا اینکه مرکز میگه واسه هر دو پروژه حداکثر کسری رو خواهد داد این حداکثره چندماه میتونه باشه??
    پیشاپیش ممنون و متشکرم اگه راهنمایی بکنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مس

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    یعنی منی که پروندم تو ارتشه بنیاد میتونه منو بندازه وزارت دفاع برای ادامه سربازی?
    سوال بعدیم اینه که اگه من طوری پروژه از وزارت دفاع بگیرم که 12 ماه باقیمانده خدمتم قبل از اعزام به خدمت کسر بشه. آیا باید دوباره اعزام بشم و سریع ترخیص بشم یا اینکه احتیاجی به اعزام به پادگان نیست?
    1- بله طبق قانون جدید باید برید ارگان جدید و بنیاد باید جابجا کنه (به درخواست شما)
    2- باید اعزام بشید و برید یگان و از یگان ترخیص بشید. (یکی دو روزه کار انجام میشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vjavaran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروژه کسر خدمت از س پ ا ه گرفتم که 20 اسفند فرستادم بر بنیاد که نامه شروع به کارم بیاد.
    مرکزی که ازش پروژه رو گرفتم حداکثر همکاری رو باهام داره و چون از 6 ماه پیش در اصل کارم شروع شده بهم قول داده اند که حداکثر کسری رو بهم بدن. حالا با توجه به این که اول شهریور اعزام هستم میخوام بدونم چند ماه بعد از نامه شروع به کار میشه نامه اختتام پروژه اولم زده بشود تا بتونم پروژه دوم رو شروع کنم?
    ایا اینکه مرکز میگه واسه هر دو پروژه حداکثر کسری رو خواهد داد این حداکثره چندماه میتونه باشه??
    پیشاپیش ممنون و متشکرم اگه راهنمایی بکنید.
    مسئول پروژه من گفت حتی بوده که نامه شروع به کارو پایان کار یه روز باهم فرق داشته. اما عاقبت خوبی ممکنه نداشته باشه چون وقتی شما یه ماه کارکردی و مثلا 9 ماه کسری میخوای بنیاد ممکنه دبه کنه.
    حداکثر کسری 12 ماهه برای هر پروژه اما احتمالا منظورش 9 ماه بوده (معمولا 9 ماه رو در نظر میگیرن برای هر پروژه).

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان عزیز
    من دارم پروژه انجام میدم ولی برخلاف ارگانی که دارم پروژه انجام میدم افتادم ارتش. و اردیبهشت هم اعزامم یعنی 15 روز بیشتر وقت ندارم. با توجه به قانون جدید این مشکلو از چه روشی دوستان حل کردن و همون ارگانی اعزام شدن که دارن پروژه انجام میدن؟
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من دارم پروژه انجام میدم ولی برخلاف ارگانی که دارم پروژه انجام میدم افتادم ارتش. و اردیبهشت هم اعزامم یعنی 15 روز بیشتر وقت ندارم. با توجه به قانون جدید این مشکلو از چه روشی دوستان حل کردن و همون ارگانی اعزام شدن که دارن پروژه انجام میدن؟
    باید برید بیناد ودرخواست بدید جابجاتون کنهه اگر اینکارو کردید که هنوز بنیاد لیست رو نفرستاده.
    دیر تر میفرسته بنیاد. منم مثل شمام. دوره قبل یه هفته مونده به اعزام درست شد و همه کدها تغییر کرد.
    من از یکی که تغییر نکرده بود پرسیدم گفت نهایتا روزای آخر میرید بنیاد نامه دستی میبرید نظام وظیفه
    اگر هم به بنیاد نگفتید زودتر برید بنیاد بگید (برگه اعزام رو هم ببرید).

سلام دوستان
    من در حال گذروندن خدمت سربازی در ارتش هستم و تقریباً یک سالی هم از خدمتم باقی مونده. چند تا سوال داشتم از خدمتتون.
    1- با توجه به قانونی که اخیراً تصویب شد مبنی بر اینکه ارتش پروژه های کسری خدمت دیگر ارگان ها (س پ ا ه) رو قبول نمیکنه، آیا پروژه های انجام شده برای سازمان های زیر مجموعه ستاد کل نیروهای مسلح یا وزرات دفاع و ... هم مشمول این قانون برای ارتش می باشند؟
    2- با توجه به مدت زمان یک ساله که از خدمتم باقی مونده آیا از لحاظ زمان بندی و سپری کردن مراحل اداری امکان پذیره که بتونم حداقل 6 ماه کسری بگیرم؟ (هنوز پروژه نگرفتم ولی به زودی اقدام خواهم کرد)

Junior Member

سلام دوستان اگه غیبت اولیه داشته باشیم امکان استفاده از کسری پروژه هست یا خیر؟لطفا اگر اطلاع دقیق دارید پاسخ دهید.ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من سابقه قبلی خدمت در ارتش دارم و بعد از قبولی دانشگاه و ترخیص در دوره دانشجویی پروژه کسری از وزارت دفاع گرفتم و شهریور تو بنیاد دفاع کردم. الان فارغ التحصیل شدم و فقط دو ماه از خدمتم مونده و اعزام تیر هستم. سوالم از دوستانی که اطلاع دقیق دارند اینه که با توجه به شرایطی که عرض کردم آیا من هم باید برم بنیاد درخواست تغییر ارگان از ارتش به وزارت دفاع بدم یا خیر؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)