صفحه 593 از 740 نخستنخست ... 93493543583584585586587588589590591592593594595596597598599600601602603643693 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,921 تا 5,930 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام
    دوستان کسی تا حالا سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح پروژه گرفته؟
    چطوره شرایطش؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سابقه قبلی خدمت در ارتش دارم و بعد از قبولی دانشگاه و ترخیص در دوره دانشجویی پروژه کسری از وزارت دفاع گرفتم و شهریور تو بنیاد دفاع کردم. الان فارغ التحصیل شدم و فقط دو ماه از خدمتم مونده و اعزام تیر هستم. سوالم از دوستانی که اطلاع دقیق دارند اینه که با توجه به شرایطی که عرض کردم آیا من هم باید برم بنیاد درخواست تغییر ارگان از ارتش به وزارت دفاع بدم یا خیر؟
    خیر شما چون قبل اعزام دفاع کردی تغییر ارگان نداری
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_vf نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه غیبت اولیه داشته باشیم امکان استفاده از کسری پروژه هست یا خیر؟لطفا اگر اطلاع دقیق دارید پاسخ دهید.ممنون
    نه خیر نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال گذروندن خدمت سربازی در ارتش هستم و تقریباً یک سالی هم از خدمتم باقی مونده. چند تا سوال داشتم از خدمتتون.
    1- با توجه به قانونی که اخیراً تصویب شد مبنی بر اینکه ارتش پروژه های کسری خدمت دیگر ارگان ها (س پ ا ه) رو قبول نمیکنه، آیا پروژه های انجام شده برای سازمان های زیر مجموعه ستاد کل نیروهای مسلح یا وزرات دفاع و ... هم مشمول این قانون برای ارتش می باشند؟
    2- با توجه به مدت زمان یک ساله که از خدمتم باقی مونده آیا از لحاظ زمان بندی و سپری کردن مراحل اداری امکان پذیره که بتونم حداقل 6 ماه کسری بگیرم؟ (هنوز پروژه نگرفتم ولی به زودی اقدام خواهم کرد)
    شما باید حتما ا ارتش پروژه بگیرید.
    اگه سریع کار کنید میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من سال 90 به سربازی اعزام شدم و 5 ماه از سربازی رو رفتم توی نیروی زمینی ارتش، بعدش وارد مقطع ارشد شدم. بعد از فارغ التحصیلی یک پروژه کسری خدمت گرفتم از دانشگاه مالک اشتر و 12 ماه کسری گرفتم و بعد از اون 4 خدمت باقی مونده رو توی نیروی زمینی ارتش تموم کردم. الان من از یکی از دانشگاههای امریکا پذیرش گرفتم و حدود یک ماه دیگه هم وقت سفارت دارم توی ارمنستان. به نظرتون من توی توجیه کسری خدمتم چی باید بگم که زیاد حساسیت برانگیز نباشه؟ روی کارت پایان خدمتم 4 ماه بیشتر ثبت نشده و قطعا این سوالو میپرسن که باقی خدمتتو چیکار کردی... به نظرتون چه جوابی باید بدم؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی تا حالا سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح پروژه گرفته؟
    چطوره شرایطش؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال 90 به سربازی اعزام شدم و 5 ماه از سربازی رو رفتم توی نیروی زمینی ارتش، بعدش وارد مقطع ارشد شدم. بعد از فارغ التحصیلی یک پروژه کسری خدمت گرفتم از دانشگاه مالک اشتر و 12 ماه کسری گرفتم و بعد از اون 4 خدمت باقی مونده رو توی نیروی زمینی ارتش تموم کردم. الان من از یکی از دانشگاههای امریکا پذیرش گرفتم و حدود یک ماه دیگه هم وقت سفارت دارم توی ارمنستان. به نظرتون من توی توجیه کسری خدمتم چی باید بگم که زیاد حساسیت برانگیز نباشه؟ روی کارت پایان خدمتم 4 ماه بیشتر ثبت نشده و قطعا این سوالو میپرسن که باقی خدمتتو چیکار کردی... به نظرتون چه جوابی باید بدم؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    بگو کسری جبهه پدر داری. فکر نکنم بفهمن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان، دو سوال داشتم ممنون می شوم راهنمایی کنید:
    فرمت تنظیم فایل ورد متن پروژه مد نظر بنیاد را نیاز داشتم. من متن را بر اساس فرمت مرکز kasri تنظیم کردم که متفاوت با فرمت بنیاد هست و می ترسم گیر بدند.
    من دو پروژه انجام دادم که نامه اولی قبلا (چند ماه پیش) فرستاده شده است و نامه دومی نیز بزودی ارسال خواهد شد. منتها سی دی هنوز فرستاده نشده است. الان من باید برای هر پروژه سی دی مجزا تهیه کنم یا هر دو پروژه را فقط بر روی یک سی دی بزنم؟
    سپاس از لطفتان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، دو سوال داشتم ممنون می شوم راهنمایی کنید:
    فرمت تنظیم فایل ورد متن پروژه مد نظر بنیاد را نیاز داشتم. من متن را بر اساس فرمت مرکز kasri تنظیم کردم که متفاوت با فرمت بنیاد هست و می ترسم گیر بدند.
    من دو پروژه انجام دادم که نامه اولی قبلا (چند ماه پیش) فرستاده شده است و نامه دومی نیز بزودی ارسال خواهد شد. منتها سی دی هنوز فرستاده نشده است. الان من باید برای هر پروژه سی دی مجزا تهیه کنم یا هر دو پروژه را فقط بر روی یک سی دی بزنم؟
    سپاس از لطفتان
    سلام خیلی به فرمت کاری ندارند . برای هر پروژه سی دی جدا میخوان رو سی دی دقیق باید موضوع و اسمتون باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط persian_1 نمایش پست ها
    سلام خیلی به فرمت کاری ندارند . برای هر پروژه سی دی جدا میخوان رو سی دی دقیق باید موضوع و اسمتون باشه
    ضمن تشکر از پاسخ شما
    روی سی دی فرموید موضوع و اسم باشه. یه جایی دیده بودم که نوشته بود شماره پرونده و اسم باید باشه. خاستم بپرسم اطلاع دارید کدومش دقیق تره. ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)