صفحه 595 از 740 نخستنخست ... 95495545585586587588589590591592593594595596597598599600601602603604605645695 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,941 تا 5,950 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام دوستان من اعزامی 1/4/95 از ارت هستم ولی یه پروژه تو سپاه دارم که هنوز تایید نشده.حالا برام مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟

Junior Member

با سلام حدمت دوستان ،
    من سرباز ارتش بودم و مدتی تو نیروی زمنیتی ارتش خدمت کردم، الان دانشجوی ترم 4 ارشد هستم ، تو همین تالار در مورد این نکته ایا امکان گرفتن پروژه ار ارگانی غیر از ارتش رو دارم یا نه سوال پرسیده بودم، دوستان هم سوالات مشابهی پرسیدن، و جوابی که یکی دو تا از دوستان داده بودن این بود که بله می شود از یگانی دیگر پروژه گرفت و موقع اعزام به حدمت به بنیاد رفت و نامه تغییر یکان دریافت کرد. امروز شحصا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بودم، در این مورد سوال پرسیدم، جوابی که یه جناب سرهنگی به من داد این بود که خیر نمیتونی از جایی غیر از ارتش پروژه بگیری ، فقط باید از ارتش پروژه بگیری، خواستم این موضوع رو به اطلاع بقیه دوستان هم برسونم. موفق باشید.

Junior Member

شاید خوب طرف رو توجیه نکردید یا اینکه سرهنگه فکر کرده شما الان سربازید. این طور مواقع بهتره از چند نفر مجزا سوال کنید.

Junior Member

بعضی مواقع میبینید که طرف به خاطر اینکه زحمت یک نامه تغییر یگان رو نکشه این طوری جواب سر بالا میده. به شخصه جای شما بودم از چند نفر دیگه هم سوال میکردم و میگفتم که چرا به نفرات قبلی نامه دادید!!!!?

Junior Member

به دلیل یک مشکل نسبتا پیچیده هیچ جوری با منکنار نمیان. آیا حضور ایشون در جلسه دفاعیه بنیاد الزامیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    خب دلیل چیه؟ بلاخره راه حلی داره ولی در نهایت باید مدارا کنید
    به دلیل یک مشکل نسبتا پیچیده هیچ جوری با منکنار نمیان. آیا حضور ایشون در جلسه دفاعیه بنیاد الزامیه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط osking نمایش پست ها
    اگر منظورتون دفاع اولیه است یعنی پروژه زیر 9 ماه کسری داره خیر نیازی نیست فقط نامه پایان کار و مدارکتون باید به بنیاد ارسال بشه
    ولی اگر دفاع ثانویه دارید و کسری بالای 9 ماهه فکر میکنم باید ایشون باشند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان ، با نامه ای که بعد از جلسه کمیسیون از طرف بنیاد داده میشه از یگان میشه ترخیص شد؟ با اون نامه باید چکار کرد ؟ تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط persian_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، با نامه ای که بعد از جلسه کمیسیون از طرف بنیاد داده میشه از یگان میشه ترخیص شد؟ با اون نامه باید چکار کرد ؟ تشکر
    اگر منظورتون نامه یگان است خیر فکر نمیکنم بشه اون نامه باید به دست نیروی انسانی یگان برسونید که اونها به شعبه وظیفه ها نامه بزنند که شما در فلان تاریخ
    ترخیص خواهید شد تا نامه ترخیص و مابقی مقدمات مهیا کنند در نهایت شما وقتی برگه سفید با کسری ثبت شده تحویل بدهید نامه ترخیص به شما خواهند داد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اگر منظورتون نامه یگان است خیر فکر نمیکنم بشه اون نامه باید به دست نیروی انسانی یگان برسونید که اونها به شعبه وظیفه ها نامه بزنند که شما در فلان تاریخ
    ترخیص خواهید شد تا نامه ترخیص و مابقی مقدمات مهیا کنند در نهایت شما وقتی برگه سفید با کسری ثبت شده تحویل بدهید نامه ترخیص به شما خواهند داد
    البته منظورم از ترخیص نرفتن موقتی به یگان بود تا زمانی که دربرگ سفید ثبت بشه چون اینطوری من باید 1 ماه باز برم یگان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)