صفحه 597 از 740 نخستنخست ... 97497547587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607647697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,961 تا 5,970 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام دوستان. من زمستون سال 94 تونستم یه موضوع پروژه از وزارت دفاع بگیرم و مدت زیادی روش کار کردم و پروژم رو کامل کردم و تحویل استاد راهنمام دادم اما تو همه این مدت نامه شروع به کارم به دلایل مختلف سه بار برگشت خورد و بار آخر که زمستون پارسال یعنی یک سال بعد از شروع به کارم بود، گفتن فعلا پروژه های تحقیقاتی رو دیگه شروع به کار نمیدن. آیا کسی اینجا هست که مشکل مشابه من داشته باشه یا بتونه راهنمایی کنه چیکار میتونم بکنم؟ من ارشد مدیریت اجرایی هستم چند ماه دیگه دفاع پایان ناممه. به نظرتون از کجا دیگه میتونم یه پروژه سریع بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من دانشجوی ترم یک ارشد هستم، 7 ماه از سربازیم رو هم گذروندم، میتونم پروژه بردارم؟ چن جا گفتن ک باید دانشجوی ترم آخر باشی. اگه جایی سراغ دارین ک به دانشجوی ترم اول هم پروژه بده، ممنون میشم معرفی کنین، ضمنا نیروی زمینی ارتش خدمت کردم. بازم ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mhk1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من دانشجوی ترم یک ارشد هستم، 7 ماه از سربازیم رو هم گذروندم، میتونم پروژه بردارم؟ چن جا گفتن ک باید دانشجوی ترم آخر باشی. اگه جایی سراغ دارین ک به دانشجوی ترم اول هم پروژه بده، ممنون میشم معرفی کنین، ضمنا نیروی زمینی ارتش خدمت کردم. بازم ممنون
    فکر نمیکنم نیاز باشه ترم آخر باشید تا بحال چنین قانونی نشنیدم بنیاد میگه کافیه دانشجو ارشد یا دکترا باشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان، اگر مجموع کسری دو پروزه ( که از یک سازمان برداشته شده است) بالای 12 ماه باشد مراحل دفاع به چه شکلی است؟ من شنیدم علاوه بر دفاع خود دانشجو، حضور فردی از سازمان مربوطه نیز در یک تاریخ مشخصی، الزامی است. اگر چنین هست ممنون می شوم اطلاعات بیشتری بفرمایید؟ مثلا ایا دفاع خودم مثل همون دفاع چند دقیقه ای پیش سردار هست یا متفاوت است؟ چقد طول می کشد تا فردی از سازمان در بنیاد حضور پیدا کند ( مثلا برای یک پروزه با کسری بیش از 9 ماه، دفاع دفاع ثانویه حدود 2 ماه زمان می برد) ممنون از لطفتون

Junior Member

دوستان کسی در مورد پروژه کسر خدمت برای کسایی که یه بخشی از خدمت رو رفتن و برای ادامه تحصیل ترخیص شدن و تسویه حساب کردن اطلاعات داره؟ چند سال پیش میگفتن هرکی میتونه از هر ارگانی پروچه بگیره، بعدا گفتن کسی که سابقه خدمت داره باید تو ارگانی که خدمت کرده پروژه بگیره اما من چند روز پیش دم در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دیدم زده کسایی که در حال خدمتن فقط از ارگان خودشون ولی اونایی که برای ادامه تحصیل تسویه کردن از هر ارگانی میتونن. اگه کسی اطلاعات دقیق یا بخشنامه‌ای آیین‌نامه‌ای چیزی در این مورد سراغ داره بذاره ما در جریان قرار بگیریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moghis نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد پروژه کسر خدمت برای کسایی که یه بخشی از خدمت رو رفتن و برای ادامه تحصیل ترخیص شدن و تسویه حساب کردن اطلاعات داره؟ چند سال پیش میگفتن هرکی میتونه از هر ارگانی پروچه بگیره، بعدا گفتن کسی که سابقه خدمت داره باید تو ارگانی که خدمت کرده پروژه بگیره اما من چند روز پیش دم در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دیدم زده کسایی که در حال خدمتن فقط از ارگان خودشون ولی اونایی که برای ادامه تحصیل تسویه کردن از هر ارگانی میتونن. اگه کسی اطلاعات دقیق یا بخشنامه‌ای آیین‌نامه‌ای چیزی در این مورد سراغ داره بذاره ما در جریان قرار بگیریم
    حرف های ضد و نقیض در این مورد زیاده. بهتره یک نفر بره بنیاد نخبگاه از چند نفر به طور مستقل سوال کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    حرف های ضد و نقیض در این مورد زیاده. بهتره یک نفر بره بنیاد نخبگاه از چند نفر به طور مستقل سوال کنه.
    اگه یکی از دوستانی که تهران هستن و دسترسی دارن زحمتشو بکشن بی‌نهایت ممنونش میشم

Junior Member

اگه یک نفر بپرسه خیلی عالی میشه چون منم سابقه خدمت قبلی دارم الان دانشجو هستم میخوام پروژه بگیرم نمیدونم این قانونه شامل بچه های دارای خدمت قبلی میشه یا نه.

Junior Member

یه عزیزی لطف کرد اینو برام فرستاد. این اطلاعیه رو دم در پادگان زده بودن و مربوط میشه به اول آبان سال گذشته به این سمت:

طبق بند سه اونایی که برای ادامه تحصیل تسویه حساب کردن باید بتونن از هر ارگانی پروژه بگیرن.

Junior Member

توی شرایط پرژه کسر خدمت آورده شده که "به جز رشته های کشاورزی و ..." حالا سئوالم اینه که من رشته ی تحصیلیم ارشد یکی از شاخه های کشاورزی هست. اگه بتونم یکی از طرح های دانشگاه امام حسین رو توی ضمینه بیوتکنولوژی (مرتبط با نیاز های دانشگاه اما حسین) انجام بدم، باز هم ملاک همونی هست که چون مدرک فارق التحصیلیم کشاورزیه نمیتونم استفاده کنم یا اینکه صرفا فقط نوعِ طرح مهم هست که توی ضمینه های مورد نیاز ذکر شده باشه؟
    در واقع فارق التحصیل ارشد کشاورزی کلا نمیتونه طرح بگیره یا منظور موضوع طرحِ انجام گرفته هست؟
    ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)