صفحه 598 از 740 نخستنخست ... 98498548588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608648698 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,971 تا 5,980 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام. بنده 17 ماه از خدمتم مونده و پروزه اولم 8 ماه کسری داشت پروژه دومم رو چند روز قبل تو سازمان مبوطه(امام حسین) دفاع کردم که مقدار کسریش شد 12 ماه یعنی در مجموع با احتساب دو پرزم مقدار کسریم شد 20 ماه میخاستم بدونم با توجه به اینکه 17 ماه از سربازیم مونده بهتر نیست کسری پروزه دوم رو بگم 8 وماه و 29 روز بزنن تا از شر کمیسیون برا پروزه های بالای 9 ماه خلاص بشم؟اخه هر جور فکر میکنم میبینم با این چیزی که بچه ها میگن که بین دفاع اولیه و کمیسیون یه ماه حداقل است فک کنم همون 8 ماه و 29 روز صرفه تره

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام. بنده 17 ماه از خدمتم مونده و پروزه اولم 8 ماه کسری داشت پروژه دومم رو چند روز قبل تو سازمان مبوطه(امام حسین) دفاع کردم که مقدار کسریش شد 12 ماه یعنی در مجموع با احتساب دو پرزم مقدار کسریم شد 20 ماه میخاستم بدونم با توجه به اینکه 17 ماه از سربازیم مونده بهتر نیست کسری پروزه دوم رو بگم 8 وماه و 29 روز بزنن تا از شر کمیسیون برا پروزه های بالای 9 ماه خلاص بشم؟اخه هر جور فکر میکنم میبینم با این چیزی که بچه ها میگن که بین دفاع اولیه و کمیسیون یه ماه حداقل است فک کنم همون 8 ماه و 29 روز صرفه تره
    شما باید اینم در نظر بگیرید که بنیاد همون کسری که براتون پیشنهاد شده رو تصویب نمیکنه و در اکثر موارد بسته به کیفیت کار و نظامی بودن پروژه از اون رو کم میکنه.
    احتمال خوب اینه که 8+9 شمارو مثلا 15یا 16 ماه تصویب کنه و در اینصورت کارتون راحت تر خواهد بود.

دوستان
    این سایت kasri یا سامانه تلاشگران علم و فناوری کسرایش و دفاع کردنش چطوری هست؟ من پروژه ام رو باید تا سه هفته دیگه دفاع کنم اونجا..اولش که صحبت کردم قرار براین شد که سابروتین یومت برای آباکوس کدنویسی کنم و اونها هم هی میگن 9ماه کسری تاحالا به کسی ندادیم ولی به زور قول 8ماه رو گرفتم...حالا به نظرتون چیکار کنم که 9ماه کسری بدن؟یا اصلا میدن؟(مدت زمان انجام پروژه 8ماه تعیین شده)

با سلام خدمت دوستان
    بنده 30 فروردین دفترچه ام را پست کردم و تاریخ اعزام 1 شهریور شده. چند سوال داشتم اگر کسی میدونه ممنون میشم جواب بده:
    1- بنده فارغ التحصیل دکتری، متاهل و ساکن تهران هستم، محل خدمت آموزشی بنده کجا ممکنه بیفته؟
    2- بنده 19 ماه کسری گرفتم و تو سیستم نظام وظیفه هم ثبت شده. داخل نامه کسری قید شده که باید به سپاه تعلق بگیرم با این حساب برای اینکه آموزشی بنده حتما سپاه بیفته چه باید بکنم؟ یادمه عده ای از دوستان میگفتن باید رفت بنیاد نخبگان نیروها مسلح و از اونجا واسه نظام وظیفه نامه بگیریم. ممنون میشم اگر جواب سوالات بنده را بدهید.
    با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من یک پروژه (س پ ا ه) تا به حال انجام دادم و میخوام یک پروژه دیگه (وزارت دفاع) انجام بدم منتها فارغ التحصیل (ارشد) شدم.
    سه تا سوال داشتم که هرچی زنگ زدم بنیاد نتونستم جواب بگیرم...ممنون میشم اگر پاسخ بدید
    1- یه بنده خدایی به من گفت که طبق قانون جدید، تاریخ شروع پروژه باید حتما حین تحصیل بخوره...آیا درسته؟ یعنی الان من نمیتونم پروژه دوم رو استارت بزنم چون فارغ التحصیل شدم؟!
    2- اینکه از دو تا ارگان مختلف پروژه گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه برام؟ بهتره که کدوم ارگان برم واسه سربازی؟
    3- یادمه برای دفاع از پروژه ها میگفتن باید آموزشی رو گذرونده باشی بعد اقدام به دفاع کنی...هنوز این قانون هست؟ یا میشه که همین الان هم اقدام به دفاع کنم؟

پیشاپیش ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ABI_MO نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من یک پروژه (س پ ا ه) تا به حال انجام دادم و میخوام یک پروژه دیگه (وزارت دفاع) انجام بدم منتها فارغ التحصیل (ارشد) شدم.
    سه تا سوال داشتم که هرچی زنگ زدم بنیاد نتونستم جواب بگیرم...ممنون میشم اگر پاسخ بدید
    1- یه بنده خدایی به من گفت که طبق قانون جدید، تاریخ شروع پروژه باید حتما حین تحصیل بخوره...آیا درسته؟ یعنی الان من نمیتونم پروژه دوم رو استارت بزنم چون فارغ التحصیل شدم؟!
    2- اینکه از دو تا ارگان مختلف پروژه گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه برام؟ بهتره که کدوم ارگان برم واسه سربازی؟
    3- یادمه برای دفاع از پروژه ها میگفتن باید آموزشی رو گذرونده باشی بعد اقدام به دفاع کنی...هنوز این قانون هست؟ یا میشه که همین الان هم اقدام به دفاع کنم؟

پیشاپیش ممنونم
    سلام
    من جواب سوال 3 تون رو میدونم: من زمانی که دانشجو بودم تونستم دفاع کنم (مهر یا آبان 95 بود) و قانونش نسبت به قبل عوض شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده 30 فروردین دفترچه ام را پست کردم و تاریخ اعزام 1 شهریور شده. چند سوال داشتم اگر کسی میدونه ممنون میشم جواب بده:
    1- بنده فارغ التحصیل دکتری، متاهل و ساکن تهران هستم، محل خدمت آموزشی بنده کجا ممکنه بیفته؟
    2- بنده 19 ماه کسری گرفتم و تو سیستم نظام وظیفه هم ثبت شده. داخل نامه کسری قید شده که باید به سپاه تعلق بگیرم با این حساب برای اینکه آموزشی بنده حتما سپاه بیفته چه باید بکنم؟ یادمه عده ای از دوستان میگفتن باید رفت بنیاد نخبگان نیروها مسلح و از اونجا واسه نظام وظیفه نامه بگیریم. ممنون میشم اگر جواب سوالات بنده را بدهید.
    با تشکر
    من خیلی وقته اینجا فعالیتی نداشتم و یکم دور بودم از قوانین ولی چیزی که من میدونم اینه:
    شما حتما باید سربازیتون بیوفته سپاه والا واسه خودتون دردسر خیلی بزرگی میشه پس حتما برین بنیاد نخبگان بپرسین قضیه چیه و بنظرم باید یه نامه از بنیاد بگیرین ببرین نظام وظیفه میدون سپاه اونجا سربازی شما بندازن سپاه بعدش دو ماه میری آموزشی حل میشه همه چی ایشالا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    با تشکر
    با سلام شما حتما به جناب سرهنگ دلارا مراجعه کنین که اسمتونو تو لیست وارد کنه برای نامه ای که خودشون میزنن به نظام وظیفه تا چند روز قبل از اعزام هم صبر کنین تا اعمال بشه اگه نشد دوباره میرید پیش ایشون و نامه دستی میده بهتون میبرین نظام وظیفه .دررابطه با مرکز آموزشیتون هم احتمال زیاد میوفتین مدرس کرج

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABI_MO نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

پیشاپیش ممنونم
    تاریخ شروع مهم نیست کی باشه
    پروژه های سپاه رو ارتش قبول نمیکنه وزرات دفاع رو نمیدونم
    اخرین خبری که دارم قبل اموزشی هم میشه دفاع کرد ولی وقتی درخواست اعزام بدین اون موقع ثبت میشه تو نظام وظیفه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    اگه یک نفر بپرسه خیلی عالی میشه چون منم سابقه خدمت قبلی دارم الان دانشجو هستم میخوام پروژه بگیرم نمیدونم این قانونه شامل بچه های دارای خدمت قبلی میشه یا نه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)