صفحه 6 از 740 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

مرسی از پاسخت..یعنی با وضعیت به طور کل فارق التحصیل کارشناسی و یا دانشجوی ارشد از این کسری سربازی نمی تونن استفاده کنن...این قانون باید تقریبا جدید باشه .چون یکی از آشناهامون یک سال پیش با مدرک کارشناسی چند ماهی کسری گرفت..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_rash نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون شما این 1 روز 3 صفحرو از کس دیگه دید که همینقدر کسری گرفته باشه؟
    بله یکی از دوسام تو یکی از سازمان ها بش گفته بودن این میزان کسریو

نقل قول نوشته اصلی توسط lh_bvo نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت..یعنی با وضعیت به طور کل فارق التحصیل کارشناسی و یا دانشجوی ارشد از این کسری سربازی نمی تونن استفاده کنن...این قانون باید تقریبا جدید باشه .چون یکی از آشناهامون یک سال پیش با مدرک کارشناسی چند ماهی کسری گرفت..
    سلام
    دوست عزیز بهترین راه اینه که بری پادگان خلیل زاده سوال کنی، حداقل زنگ بزنی، شماره پادگان دو سه صفحه قبل موجود است
    اینکه میگم به کارشناسی و دانشجوی ارشد پروژه نمیدن از بچه هایی که پروژه برداشتن شنیدم، برای مطمئن شدن حتما تماس بگیر بهش میارزه.

Junior Member

Exclamation پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام
    ب ن ن م فقط برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری و دانشجویان دکتری پروژه تعریف میکند.

برای دانشجویات ارشد هم تعریف میکتند ها تا جایی که من میدونم

دوستان یه سوالی داشتم: من پروژه موضوعش رو واسم تعریف کردن و من هم 1 ماه پیش پروپوزال رو فرستادم. می خواستم ببینم روندش چطوریه؟ الان باید منتظر تایید پروپوزال باشم؟ چقدر طول می کشه تاییدش؟

Junior Member

اگر مثلاً آدم یه پروژه ای بگیره که بالای 6 ماه کسری تعریف بشه براش(مثلاً 10 ماه) و اون پروژه رو مثلاً توی 3 ماه تموم کنه اونوقت میتونه بره یه پروژه دیگه تعریف کنه با این که هنوز فقط 3 ماه از تعریف پروژه اول گذشته؟

از زمان تعریف پروژه ی 10 ماهه تا زمان داوری و اعلام نتیجه حدوداً چقدر زمان میبره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان

یک سوال داشتم ازتون. من به تازگی با درخواستم در بنیاد برای انجام پروژه به جای سربازی موافقت شده. الان سرباز هستم من. دوستان کسی میدونه فرآیند چجوریه الان؟ چقدر طول میکشه نامه من به نیروهای مسلح فرستاده بشه؟ چجور باید خودمو ترخیص کنم؟
    کلا مراحلش چجوریاست و چقدر طول میکشه؟

ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط edrisnoei نمایش پست ها
    اگر مثلاً آدم یه پروژه ای بگیره که بالای 6 ماه کسری تعریف بشه براش(مثلاً 10 ماه) و اون پروژه رو مثلاً توی 3 ماه تموم کنه اونوقت میتونه بره یه پروژه دیگه تعریف کنه با این که هنوز فقط 3 ماه از تعریف پروژه اول گذشته؟

از زمان تعریف پروژه ی 10 ماهه تا زمان داوری و اعلام نتیجه حدوداً چقدر زمان میبره؟
    سلام
    دوست عزیز مهم نیست شما تو چه مدت زمانی پروژه رو تموم کنید، بعد از اتمام کار پروژه توسط همون سازمانی که براش کار کردید ارزیابی میشه بعد پیشنهاد کسری میدن بعد میری ب ن ن م دفاع میکنی،یه دفاع 5 دقیقه ای و تقریبا فرمالیته،دفاع اصلی تو همون سازمانی هست که پروژه برداشتی،پس به این فکر نکن پروژه چقدر طول میکشه به فکر کیفیت کار باش تا خوب کسری بگیرید.
    شما اولین پروژه رو که دفاع کردی برو یه پروژه ی دیگه یا با همون سازمان یا باسازمان دیگه بردارید و پس از اتمام دوتا پروژه برید ب ن ن م وقت دفاع بگیرید بعد از دفاع هم کمیسیون تشکیل میشه
    حواستون باشه تا دوتا پروژه رو تموم نکردید دفاع نکنید چون هر نفر فقط یکبار براش کمیسیون تشکیل میشه
    در مورد زمان بستگی به پروژه ها داره کی تموم بشه، کارهای اداری و کسر خدمت حداکثر دوماه طول میکشه مهم مدت زمان تموم کردن پروژه هاست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2002a نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال داشتم ازتون. من به تازگی با درخواستم در بنیاد برای انجام پروژه به جای سربازی موافقت شده. الان سرباز هستم من. دوستان کسی میدونه فرآیند چجوریه الان؟ چقدر طول میکشه نامه من به نیروهای مسلح فرستاده بشه؟ چجور باید خودمو ترخیص کنم؟
    کلا مراحلش چجوریاست و چقدر طول میکشه؟

ممنون از همگی
    سلام
    اگه موافقت شده بنیاد نخبگان یه معرفی نامه بهت میده میبریش پادگان خلیل زاده تهران بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اونجا سریع تشکیل پرونده میدی و پروژه برمیداری
    کارهای اداریش خیلی طول نمیکشه زیر یک هفته کارهات ردیف میشه
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز مهم نیست شما تو چه مدت زمانی پروژه رو تموم کنید، بعد از اتمام کار پروژه توسط همون سازمانی که براش کار کردید ارزیابی میشه بعد پیشنهاد کسری میدن بعد میری ب ن ن م دفاع میکنی،یه دفاع 5 دقیقه ای و تقریبا فرمالیته،دفاع اصلی تو همون سازمانی هست که پروژه برداشتی،پس به این فکر نکن پروژه چقدر طول میکشه به فکر کیفیت کار باش تا خوب کسری بگیرید.
    شما اولین پروژه رو که دفاع کردی برو یه پروژه ی دیگه یا با همون سازمان یا باسازمان دیگه بردارید و پس از اتمام دوتا پروژه برید ب ن ن م وقت دفاع بگیرید بعد از دفاع هم کمیسیون تشکیل میشه
    حواستون باشه تا دوتا پروژه رو تموم نکردید دفاع نکنید چون هر نفر فقط یکبار براش کمیسیون تشکیل میشه
    در مورد زمان بستگی به پروژه ها داره کی تموم بشه، کارهای اداری و کسر خدمت حداکثر دوماه طول میکشه مهم مدت زمان تموم کردن پروژه هاست.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون . اما من یه کم قاطی کردم که شما گفتید بزار دو تا پروژه تموم بشه و بعدش یدفعه دفاع کن و یه بار دیگه هم گفتید که پروژه اول رو دفاع کردم بعدش برم پروژه دوم رو بگیرم. منظورتون اینه که برای هر پروژه باید دوبار دفاع کنم؟ و دفاع مربوط به ب ن ن م فقط یک بار باید انجام بشه ؟یا اینکه اشتباه فهمیدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)