صفحه 609 از 740 نخستنخست ... 109509559599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618619659709 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,081 تا 6,090 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    بله همینطوره یک بار وقت دفاع یکبار دفاع و یکبار هم گرفتن نامه کسری
    قبلا چهارشنبه ها بود
    اینجوری که برای افرادی مثل من که توی شهرستان سربازن خیلی سخت میشه..هم از لحاظ مرخصی و هم از لحاظ هزینه چند صد هزار تومانی رفت و آمد
    حالا نمیشه زمان دفاع رو یکی از آشناهام که تهران هست بره بنیاد بگیره و خودم فقط برای دفاع و گرفتن نامه برم؟
    اصلا امکانش نیست که برم اونجا برای گرفتن وقت دفاع و یکی دو روز بعدش هم دفاع کنم و برگردم؟
    اگه مدت زمان کسری و خدمت بیشتر از 21 ماه باشه

سلام
    دوستان آيا كسي اينجا هست كه پروژه كسري رو براي وزارت دفاع انجام داده باشه ولي آموزشي رفته باشه سپاه يا بالعكس؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

یه پروژه کسری سال قبل گرفته بودم و به تازگی تموم شده. سازمان مورد نظر مدت 10 ماه رو برای کسری پیشنهاد داده و فردا میخوام این نامه رو ببرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح.

1- برای پروژه های بیشتر از 9 ماه این موضوع ارزیابی مجدد چی هست؟ ایا پروژه ام رو برای ارزشیابی میفرستن به ارگان دیگه ای و باید اونجا هم برم خودم دفاع کنم یا اینطور نیست؟ (یک دفاع قبلا در سازمان مربوطه انجام دادم )

2- فردا اگه درخواست دفاع بدم حدودا چقدر طول میکشه جلسه دفاع برگزار بشه؟

3- برای پروژه های بالای 9 ماه ایا 2 دفاع در بنیاد انجام میشود (یک دفاع توسط خودم و یک دفاع توسط استاد راهنما) ؟

4- جلسات دفاعی که برای پروژه های بالای 9 ماه برگزار میشه در حضورا چه کسانی هست؟ (یعنی به جز سردار افراد دیگری هم حضورا دارن و مثل دفاع دانشگاه تخصصی هست؟)

5- برای دفاع نیاز به داشتن فایل پاورپوینت هم هست؟ (برخی دوستان مگفتن شفاهی هست)

ممنون

Junior Member

سلام دوستان

کسی جایی یا شخصی رو سراغ داره که پروژه کسری در زمینه

عمران_آب_فاضلاب_محیط زیست

ارایه بدن؟

سپاس فراوان

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    دوستان من چن تا از این سازمان ها تماس گرفتم چیزی که میگفتن این بود که رزومه بفرست تا بررسی کنیم
    سوال که داشتم این هست این که میگن رزومه بفرست سرکاری هست یا واقعا بررسی می کنند؟
    بعد من چون تهران نیستم و شیرازم و مسافت طولانی هست به نظرتون تلفنی میشه باهاشون برای پروژه به توافق رسید که بعدش برای انجام کارها و پی گیری و ... پاشم برم تهران؟
    یا اینکه وقت بذارم مثلا چند روز برم تهران و پروژه رو اوکی کنم؟

بعد یه سوال دیگه دوستانی که پروژه گرفتند از موقعی که وارد سازمان شدن چه قدر طول کشیده که پروژه گرفته باشند؟..احتمال اینکه همون روز من برم و همون روز هم بهم پروژه بدن هست یا نه؟..چون مسافت زیاده و بحث موندن تهران هست این نگرانی ها وجود داره
    مچکرم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdb نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    دوستان من چن تا از این سازمان ها تماس گرفتم چیزی که میگفتن این بود که رزومه بفرست تا بررسی کنیم
    سوال که داشتم این هست این که میگن رزومه بفرست سرکاری هست یا واقعا بررسی می کنند؟
    بعد من چون تهران نیستم و شیرازم و مسافت طولانی هست به نظرتون تلفنی میشه باهاشون برای پروژه به توافق رسید که بعدش برای انجام کارها و پی گیری و ... پاشم برم تهران؟
    یا اینکه وقت بذارم مثلا چند روز برم تهران و پروژه رو اوکی کنم؟

بعد یه سوال دیگه دوستانی که پروژه گرفتند از موقعی که وارد سازمان شدن چه قدر طول کشیده که پروژه گرفته باشند؟..احتمال اینکه همون روز من برم و همون روز هم بهم پروژه بدن هست یا نه؟..چون مسافت زیاده و بحث موندن تهران هست این نگرانی ها وجود داره
    مچکرم
    بله بررسی می کنند ولی اگر نکته مثبتی دارید مثل نام دانشگاه، مثل معدل و یا توانایی خاص را تلفنی هم ذکر کنید
    تلفنی یخورده سخته به توافق رسیدن
    وقتی پروژه به شما میدن شما مدارک لازم را تحویل می دهید مابقی پروسه اداری بصورت خودکار انجام خواهد شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام دوستان . برای پروژه دوم در قالب ترجمه با سازمان مورد نظر صحبت کردم و گفتن به ازای هر 70 صفحه یک ماه کسری تعلق می گیره. سوالم اینکه هفتاد صفحه لاتین یا ترجمه مد نظره؟؟ در حد چهار پنج ماه هم بتونم بگیرم کافیه. و ایا ترجمه در بنیاد دفاع داره ؟؟؟ با تشکر

Junior Member

سلام. اینکه گفته میشه باید 6 - 7 ماه از سربازی بگذره تا اجازه ی دفاع بدن حقیقت داره؟ من اعزامی 96/2/1 هستم الان می تونم دفاع کنم؟ دیگر اینکه از زمان درخواست تا تاریخ دفاع معمولا چقدر فاصله هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط P123456 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی جایی یا شخصی رو سراغ داره که پروژه کسری در زمینه

عمران_آب_فاضلاب_محیط زیست

ارایه بدن؟

سپاس فراوان
    سازمان های مختلفی واسه دادن کسری وجود داره
    شما میتونید در این قسمت بدنبال کسری مورد نظر خود بگردید.

Junior Member

سلام...دوستان پروژه کسر خدمت فقط به بچه های دانشگاه های تهران میدن یا اینکه به بچه های دانشگاهای شهرستان هم تعلق میگیره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)