صفحه 611 از 740 نخستنخست ... 111511561601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621661711 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,101 تا 6,110 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در خصوص پروژه کسری خدمت و مدارک آن

سلام دوستان
    من ی یک پروژه 14 ماه الان درحال انجام دارم که 8 ماه از تاریخ شروعش میگذره ولی تموم شده و سازمان مربوطه گفته که اگر بخوای اختتام پروژه رو میزنیم حالا چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین(تو فروم جواب دقیق پیدا نکردم) :
    1-اینکه زمان شروع پروژه 8 ماه میگذره ولی کسری 14 ماه هست تو داوری مشکلی ایجاد نمیکنه؟ پزوژه اکسپریمنتال هست.
    2-الان در حال اپلای هستم و اگر مجبور بشم برم واسه دکتری برگردم پروژه کسری از بین میره بعد چهارسال؟
    3-من الان میتونم برای ن خ ب گ ان هم اقدام کنم و اگر قبول شم اونوقت جمع این پروژه هام به جای پروژه 14 ماهه ن خ ب گ ان میخوره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

۱-معمولا باید یه فاصله منطقی باشه این کم بودن مدت بی تاثیر نیست ولی اگر نتایج و کارتون خوب و پرمحتوا باشه ممکنه تاثیر نگذاره اگر فرصت دارید اجازه بدید حداقل مدت انجام ۱۰ ماه بشه
    ۲-فکر میکنم باید سرباز باشید تا بشه دفاع کرد اگر دکترا قبول بشید فکر کنم میره برای ۴ سال دیگه بازم پیشنهاد میکنم بمونید و کار سربازی تموم کنید معلوم نیست ۴ سال دیگه چی پیش میاد
    ۳-فکر میکنم میتوانید جایگزین کنید ولی ۱۴ که میگید مربوط به زمانی بود که پروژه نخبگی ۱۶ ماه بود الان فکر کنم زمانش بیشتره و اگر اینطور باشه قاعدتا شما به کسری بیشتری نیاز دارید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام و وقت بخیر
    پروژه که انجام شد، باید مثل پایان نامه کتابچه (همون رساله) تهیه بشه؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نیما سلام - دمت گرم هنوز جواب بچه ها رو با حوصله و کامل میدی -- یادش بخیر چقدر سوال و جواب داشتیم
    واقعا ارزش کسری رو فقط موقع خدمت میشه فهمید
    پیشنهاد میکنم حتما همه هر طوری شده پیگیر باشید و بگیرید ...
    من یه نکته رو اینجا بگم شاید به دردتون بخوره برایکسانی که دیگه همه کاراشون تموم شده و منتظر کارت پایان خدمت هستند
    برای ارتش کسانی که کسری خدمت دارن معمولا کارت پایان خدمتشون دیر میاد دلیلشم اینه که ارتش منتظر میمونه که ببینه حقوئق اضافه به حساب کسی واریز نشه
    من خودم حدود 4 ماه طول کشید که بیاد !!!
    روش گرفتن سریع کارت پایان خدمت طبق تجربه بهتون میگم اینه :
    بعد از یکی دو ماه از خدمت سربازی برید بانک سپه پرینت حسابتون رو بگیرید اون رو ببرید شعبه وظیفه یگان واحد صدور کارت که نشون میده حقوق اضافه به حسابتون واریز نشده -- به محض اینکه شعبه وظیفه اسموتون رو وارد سیستم کنه دقیقا ده روز بعد کارتتون میاد -- اگر چنانچه حقوق اضافه به حسابتون هم واریز شده باشه بهتون شماره حساب میدن باید برید اضافه رو به حساب ارتش واریز کنید
    من اگه همون دو ماه بعد خدمت این کارو میکردم 4 ماه طور نمیکشید که بیاد تازه اگه بعد از 4 ماه این کارو نمیکردم ابزم معلوم نبود کی بیاد ---
    موفق و پیروز باشید .......................
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanirani نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    پروژه که انجام شد، باید مثل پایان نامه کتابچه (همون رساله) تهیه بشه؟
    بستگی به ارگان داره همه جا ازتون کتابچه نمیخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    ۱-معمولا باید یه فاصله منطقی باشه این کم بودن مدت بی تاثیر نیست ولی اگر نتایج و کارتون خوب و پرمحتوا باشه ممکنه تاثیر نگذاره اگر فرصت دارید اجازه بدید حداقل مدت انجام ۱۰ ماه بشه
    ۲-فکر میکنم باید سرباز باشید تا بشه دفاع کرد اگر دکترا قبول بشید فکر کنم میره برای ۴ سال دیگه بازم پیشنهاد میکنم بمونید و کار سربازی تموم کنید معلوم نیست ۴ سال دیگه چی پیش میاد
    ۳-فکر میکنم میتوانید جایگزین کنید ولی ۱۴ که میگید مربوط به زمانی بود که پروژه نخبگی ۱۶ ماه بود الان فکر کنم زمانش بیشتره و اگر اینطور باشه قاعدتا شما به کسری بیشتری نیاز دارید
    مدت زمان پروژه جایگزین نخبگان همون 14 ماه هست و فکر میکنم تغییری نکرده

Junior Member

سلام ممنون میشم اگه یه راهنمایی کنین
    1 : اگه آموزشی هر جا باشی باید از همون جا پروژه بگیری ؟
    2 : تعداد پروژه و سازمان هایی که به ناجا پروژه میدن از سپاه و ارتش کمتره ؟ کلا میشه با ارشد نرم افزار (( در دوره ارشد )) از ناجا پروژه گرفت ؟
    3 : جواب کنکور برای ترخیص از خدمت (( چه آموزشی چه یگان )) کافیه یا ملاک ثبت نام در دانشگاه هستش ؟
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsis نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگه یه راهنمایی کنین
    1 : اگه آموزشی هر جا باشی باید از همون جا پروژه بگیری ؟
    2 : تعداد پروژه و سازمان هایی که به ناجا پروژه میدن از سپاه و ارتش کمتره ؟ کلا میشه با ارشد نرم افزار (( در دوره ارشد )) از ناجا پروژه گرفت ؟
    3 : جواب کنکور برای ترخیص از خدمت (( چه آموزشی چه یگان )) کافیه یا ملاک ثبت نام در دانشگاه هستش ؟
    خیلی ممنونم
    1-همون پادگان ولی گویا همون ارگان البته برای ارتش سخت گیری میشه فکر نکنم ارگان های دیگه اینطوری باشه
    2-فکر کنم کمتره. بله میشه گرفت
    3-دو تا کارنامه داریم یکی رتبه یکی کارنامه قبولی دانشگاه با اولی بعید میدنم بشه ولی با دومی قطعا میشه ترخیص شد

Junior Member

سلام دوستان . یکی از دوستانه من نیروی دریایی افتاده. اگه بخواد پروژه کسری خدمت بگیره آیا برای نداجا پروژه کسری خدمت هست؟
    آیا میشه از نزاجا گرفت یا چون در نیروی دریایی افتاده بایستی حتما از نداجا پروژه بگیرم؟

آیا دوستان تا حالا تونستن از سازمانی بگیرن؟

سپاس

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmoha نمایش پست ها
    سلام دوستان . یکی از دوستانه من نیروی دریایی افتاده. اگه بخواد پروژه کسری خدمت بگیره آیا برای نداجا پروژه کسری خدمت هست؟
    آیا میشه از نزاجا گرفت یا چون در نیروی دریایی افتاده بایستی حتما از نداجا پروژه بگیرم؟

آیا دوستان تا حالا تونستن از سازمانی بگیرن؟

سپاس
    چون ارتش افتاده باید از ارتش پروژه بگیره، حالا زمینی یا هواییش فرقی نمی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)