صفحه 612 از 740 نخستنخست ... 112512562602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622662712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,111 تا 6,120 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام دوستان گرامی
    دو سوال از خدمتتون داشتم
    من فارغ التحصیل ارشد کامپیوتر و در حال حاضر در ناجا در حال خدمت هستم. 8 ماه از خدمتم باقی مونده که خیلی داره به سختی میگذره.
    1- آیا امکانش هست پروژه کسر خدمتی دریافت کنم که مثلا در 4 الی 6 ماه جمع بشه و حداقل دو سه ماه کسری بتونم استفاده کنم؟
    2- این قانونی که هر کس باید از یگان خودش کسری بگیره جدی هست یا امکان کسری از جای دیگری هم هست؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان روزتون بخیر! یه سوال ذهن منو درگیر کرده که بسیار سپاسگزار خواهم بود اگر کسی بتونه راهنماییم کنه!
    من یک پروژه 12 ماه از وزرات دفاع دارم و نامه پایانش هم رفته واسه بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح. حالا که می خوام مدارکو آزاد کنم از دانشگاه میگه فقط با ارائه برگه سبز سربازی میشه مدارک رو آزاد کرد. حالا آیا اگر من دفترچمو پست کنم، آیا در حین خدمت میتونم از یک ارگان دیگه پروژه بگیرم مثلا قرارگاه پدافند هوایی خاتم ارتش؟ این هم عرض کنم خدمتتون که شروع به کار پروژه ای که به وزارت دفاع دادم قبل از 1-6 -95 (تاریخ ابلاع بخشنامه مربوط به الزام گرفتن پروژه از تنها یکی از ارگان های نیروهای مسلح) هستش.
    سپاس فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن

نقل قول نوشته اصلی توسط mouj نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    دو سوال از خدمتتون داشتم
    من فارغ التحصیل ارشد کامپیوتر و در حال حاضر در ناجا در حال خدمت هستم. 8 ماه از خدمتم باقی مونده که خیلی داره به سختی میگذره.
    1- آیا امکانش هست پروژه کسر خدمتی دریافت کنم که مثلا در 4 الی 6 ماه جمع بشه و حداقل دو سه ماه کسری بتونم استفاده کنم؟
    2- این قانونی که هر کس باید از یگان خودش کسری بگیره جدی هست یا امکان کسری از جای دیگری هم هست؟
    با تشکر
    سلام دوست عزيزم. اين قانون كه هر دو پروژه بايد از يك ارگان گرفته بشه در تاريخ ١-٦-٩٥ ابلاغ شده و بعد از اون كساني كه هنوز پروژه نگرفته اند بايد هر در پروژشون حتما از يك ارگان باشه. طبق آخرين اطلاعات من الان وزارت دفاع و صاايران پروژه خيلي زياد به بچه هاي كامپيوتر ميده. به نظر من شما حتما پرس و جو كن در اين مورد كه الان كه ناجا خدمت ميكني، آيا مي توني از باقي ارگان ها پروژه بگيري يا نه.
    اميدوارم هرچه زودتر خدمتت تموم شه

Junior Member

سلام دوستان. من سابقه قبلی خدمت در ارتش دارم و در دوره دانشجویی پروژه کسری از وزارت دفاع گرفتم یعنی زمانی که قانون اخذ پروژه از یگان قبلی خدمت نیومده بود و مهر 95 در بنیاد دفاع کردم. اسفند دفترچه فرستادم و اول تیر (امروز) اعزام مجدد شدم ارتش. اینجا گفتن کسری جای دیگه قبول نمی کنیم. دوستانی که اطلاع دقیق دارن و شرایطی مثل شرایط بنده رو دقیق می دونن لطفا من رو راهنمایی کنن چون 6 ماه کسری هست و من واقعا نگرانم مبادا حذف شه.
    سوال دومم اینه که اگه سابقه قبلی خدمت امریه باشیم الان که اعزام مجدد شدیم و امریه لغو شده و باقی خدمت رو در بخش نظامی می ریم آیا خدمت 21 ماه حساب میشه یا 24 ماه؟
    ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

چند صفحه مطالعه کردم ولی جوابمو نگرفتم. من که سربازی اموزشی تویه ناجا و مرزبانیش بودم ولی اموزشی تموم نکردم . حالا مشغول ارشدم، باید از ناجا فقط پروژه کسر خدمت بگیرم؟ ممنون میشم جوابمو بدین

سلام دوستان یه سوال داشتم
    این نامه شروع به کار و پایان کار مربوط به سازمانی که باهاش کار میکنم هست یا مربوط به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟؟...به خاطر این میپرسم چون من میخوام وقتی این پروژه اولم تموم شد یه پروژه دیگه هم بردارم...باید نامه اتمام کار اول رو ببرم یا پیش خودم نگه دارم؟چون میگن کمیسیون فقط یه بار تشکیل میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mouj نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    دو سوال از خدمتتون داشتم
    با تشکر
    سلام
    اگر که می تونی زود پروژه بگیری اقدام کن وگرنه که خود پروژه گرفتن بدون پارتی و مرال ثبت پروژه و اتمام دفاع و ثبت در نظام و وظیفه و... چند ماهی طول می کشه تازه مدت زمان انجام پروژه هم بهش اضافه کن ولی بازم میگم اگه اشنا داری و میتونی خیلی زود انجام بدی یا پروژ] اماده داری! اقدام کن به نظرم و گرنه ارزش نداره
    ناجا هستی مشکلی نیست از هر جا دوست داری بگیر گیر نمیدن

دوستان من 21 ماه کسری گرفتم از وزارت دفاع و سپاه و دفاع کردم و خلاصه کارت پایان خدمت هم گرفتم امیدوارم شما هم به زودی بگیرید.
    چند تا نکته لازم دونستم بگم بهتون
    خیلی ها هنوز درگیر این هستند که از یکجا پروژه بگیرند از دو جا بگیرند و ....
    یگان خدمتی شما چه مشخص شده باشه چه نشده باشه دست اخر فقط یه نامه بهش میرسه که اونم خودتون باید بهش بدید که توش نوشته فلانی فلان قدر طرح کسری خدمت انجام داده و که جایگزین خدمتش هست و تمام اونا هم حالا چه ارتش باشه ناجا و چه وزارت دفاع و چه سپاه تو سیستم استعلام میکنن که نامه تقلبی نباشه و تایید میشه و میرید واسه تسویه حساب یعنی به هیچ وجه نمی فهمند که شما کجا پروژه انجام دادی فقط مدت زمانش رو میفهمند و بدون مشکل کارتون انجام میشه.

توی این اوضاع بد پروژ] دادن و گرفتن از هر جا تونستید بگیرید و انجام بدید ضرر نمیکنید.

نکته منطقی: بیشترین حجم سرباز ناجا میگیره بعدش ارتش بعد سپاه بعد وزارت دفاع حالا جالبه که امار بیشترین پروژه برای وزارت دفاع هست و کمترین ناجا! به نظر خودتون منطقی هست که هر کس جایی خدمت کنه که پروژه انجام داده!!!!؟ نمیشه که ظرفیت پذیرش ندارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadhemat نمایش پست ها
    دوستان من 21 ماه کسری گرفتم از وزارت دفاع و سپاه و دفاع کردم و خلاصه کارت پایان خدمت هم گرفتم امیدوارم شما هم به زودی بگیرید.
    چند تا نکته لازم دونستم بگم بهتون
    خیلی ها هنوز درگیر این هستند که از یکجا پروژه بگیرند از دو جا بگیرند و ....
    یگان خدمتی شما چه مشخص شده باشه چه نشده باشه دست اخر فقط یه نامه بهش میرسه که اونم خودتون باید بهش بدید که توش نوشته فلانی فلان قدر طرح کسری خدمت انجام داده و که جایگزین خدمتش هست و تمام اونا هم حالا چه ارتش باشه ناجا و چه وزارت دفاع و چه سپاه تو سیستم استعلام میکنن که نامه تقلبی نباشه و تایید میشه و میرید واسه تسویه حساب یعنی به هیچ وجه نمی فهمند که شما کجا پروژه انجام دادی فقط مدت زمانش رو میفهمند و بدون مشکل کارتون انجام میشه.

توی این اوضاع بد پروژ] دادن و گرفتن از هر جا تونستید بگیرید و انجام بدید ضرر نمیکنید.

نکته منطقی: بیشترین حجم سرباز ناجا میگیره بعدش ارتش بعد سپاه بعد وزارت دفاع حالا جالبه که امار بیشترین پروژه برای وزارت دفاع هست و کمترین ناجا! به نظر خودتون منطقی هست که هر کس جایی خدمت کنه که پروژه انجام داده!!!!؟ نمیشه که ظرفیت پذیرش ندارند.
    بسیار عالی تبریک میگم خیلی خیلی خوب کسری گرفته اید. راستی رشته و مقطع شما چی هست ؟ برای انجام پروژه چقدر زمان صرف کردید. من خودم مدتی هست الان دنبال پروژه هستم اما موفق به اخذ پروژه نشدم

سلام دوستان وقت بخیر
    پروپوزال رو ب ن ن م نیاز داره یا اون سازمانی که پروژه میده؟؟

سوالی که دارم این هست که 1- نامه شروع به کار رو که اون سازمان میزنه بعد از تایید پروپوزال توسط بنیاد هست یا از قبلش میزنه؟
    و اینکه 2- فرق نامه شروع به کار و نامه به کارگیری چی هست ( چون حدود 60-70 صفحه از تاپیک رو خوندم دیدم هم اسم نامه شروع به کار بود و هم نامه به کار گیری)

ممنون میشم از دوستانی که میدونن راهنمایی کنن چون من شیراز هستم و مسیر و هزینه های رفت و آمد زیاد هست (هفته پیش یه بار اومدم تهران فقط اون سازمان بهم گفت چون رزومت خوب هست پروژه رو بهت میدیم ولی باید بخشیش رو انجام بدی تا اعتماد کنیم و ادامه روال اداری)
    ویرایش توسط Shayanirani : June 24th, 2017 در ساعت 02:50 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)