صفحه 613 از 740 نخستنخست ... 113513563603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623663713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,121 تا 6,130 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanirani نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    پروپوزال رو ب ن ن م نیاز داره یا اون سازمانی که پروژه میده؟؟

سوالی که دارم این هست که 1- نامه شروع به کار رو که اون سازمان میزنه بعد از تایید پروپوزال توسط بنیاد هست یا از قبلش میزنه؟
    و اینکه 2- فرق نامه شروع به کار و نامه به کارگیری چی هست ( چون حدود 60-70 صفحه از تاپیک رو خوندم دیدم هم اسم نامه شروع به کار بود و هم نامه به کار گیری)

ممنون میشم از دوستانی که میدونن راهنمایی کنن چون من شیراز هستم و مسیر و هزینه های رفت و آمد زیاد هست (هفته پیش یه بار اومدم تهران فقط اون سازمان بهم گفت چون رزومت خوب هست پروژه رو بهت میدیم ولی باید بخشیش رو انجام بدی تا اعتماد کنیم و ادامه روال اداری)
    در واقع هر دو نیاز دارند و ب ن ن م برای تشکیل پرونده شما به پروپوزال نیاز داره مثل پروژه ارشد
    درخواست نامه شروع به کار شما همزمان با پروپوزال برای ب ن ن م ارسال میشه و در صورت
    تایید پروپوزال نامه شروع به کار شما توسط ب ن ن م زده و به ارگان پروژه دهنده ارسال خواهد شد
    هر دو اصطلاح یکی است
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در واقع هر دو نیاز دارند و ب ن ن م برای تشکیل پرونده شما به پروپوزال نیاز داره مثل پروژه ارشد
    درخواست نامه شروع به کار شما همزمان با پروپوزال برای ب ن ن م ارسال میشه و در صورت
    تایید پروپوزال نامه شروع به کار شما توسط ب ن ن م زده و به ارگان پروژه دهنده ارسال خواهد شد
    هر دو اصطلاح یکی است
    ممنونم از پاسختون...پس چیزی که من متوجه شدم این هست که ارگان پروژه دهنده یک تاریخ به عنوان نامه شروع به کار رو میزنه و همراه پروپوزال به ب ن ن م میفرسته (که این ارگان به من گفته باید خودت نامه رو ببری) و بعد که پروپوزال تایید شد نامه شروع به کار رو بنیاد به ارگان میفرسته و فقط نامه شروع به کار یک تاریخ هست و اون هم تاریخی هست که ارگان پروژه دهنده میزنه
    مچکرم

دوستان من چیزی که از خوندن نزدیک به 100 صفحه از تجربیات دوستان از این تاپیک خوندم میذارم از زمان پروژه گرفتن تا دفاع و ثبت کسری ( که دوستانی که میخوان پروژه رو بگیرن کاملا در جریان باشند که روال به چه صورت است)...اگه جایی اشتباه بود ممنون میشم دوستان با تجربه بفرمایند تا اصلاح کنم

1. مراجعه یا تماس به ارگان های پروژه دهنده و توافق جهت انجام پروژه
    2. نوشتن پروپوزال برای ارگان و تایید آن توسط ارگان پروژه دهنده
    3. تهیه نامه شروع به کار توسط ارگان و ارسال به ب ن ن م همراه با پروپوزال جهت تشکیل پرونده
    4. بررسی پروپوزال توسط ب ن ن م و تایید آن و ارسال نامه شروع به کار به ارگان پروژه دهنده طبق همان تاریخی که ارگان پروژه دهنده قبلا زده
    5. انجام پروژه توسط متقاضی کسر خودمت
    6. پایان کار پروژه و تهیه نامه اتمام کار توسط ارگان پروژه دهنده و ارسال به ب ن ن م برای گذاشتن در پرونده
    7. گرفتن پروژه دوم برای کسانی که مایل هستند دو پروژه انجام بدهند و دوباره مثل پروژه اول نوشتن پروپوزال و تایید آن و تهیه نامه شروع به کار و ارسال نامه همراه با پروپوزال به ب ن ن م
    8. تایید پروپوزال پروژه دوم توسط ب ن ن م و ارسال نامه شروع به کار از بنیاد به ارگان طبق تاریخی که ارگان پروژه دهنده زده
    9. انجام پروژه دوم توسط متقاضی کسر خدمت
    10. اتمام پروژه و تهیه نامه اتمام کار توسط ارگان پروژه دهنده و بعد از دفاع در ارگان تعداد ماه کسری پیشنهادی جهت ارسال به ب ن ن م برای گذاشتن نامه در پرونده
    11.در صورتی که سرباز باشید میتونید به بنیاد مراجعه کنید و برای گرفتن وقت دفاع اقدام کنید
    12. گرفتن وقت دفاع
    13. دفاع از هر دو پروژه در یک روز (دفاع مدت زمان کمی دارد و در این چند دقیقه بایستی سرهنگی که اونجا هست رو حسابی متقاعد کنید که حداکثر کسری رو برای شما تایید کنه و اگر پروژه نظامی هست گفته بشه)
    14. در نهایت چند روز بعد کمیسیون تشکیل میشه (فقط یک بار هم تشکیل میشود) و میزان کسری نهایی مشخص خواهد شد.
    15. بعد از چند روز تشریف می برید ب ن ن م و از بخش نیروی انسانی بنیاد نامه تعداد ماه های کسری رو می گیرید و می برید نیروی انسانی یگان خودتون و ثبت می کنید

-----
    چند نکته که من از تجربیات دوستان متوجه شدم
    1. برای انجام کارهایی مثل وقت دفاع و کارهای ضروری که باید به بنیاد مراجعه کنید بایستی صبح زود حدود 5:30 تا 6 صبح بنیاد باشید و اسم بنویسید تا زود نوبتتون بشه
    2. همیشه سعی کنید تعداد زیادی کپی شناسنامه ( از تمام صفحات) و کپی کارت ملی و عکس آن هم به تعداد خیلی زیاد همراهتون باشه که ضرر نکنید ( چه در ارگان چه در بنیاد)
    3. با لباس مناسب (ترجیحا آستین بلند) مراجعه کنید....اینو مطمئن نیستم اما جایی خوندم که اگر سرباز باشید بهتره که با لباس سربازی مراجعه کنید
    4. در صورتی که کسری شما بیشتر از 9 ماه هست بایستی یک مدیر پروژه از ارگان پروژه دهنده نیز برای دفاع از پروژه به بنیاد برود
    5. کمیسیون برای اعلام کسری نهایی فقط یک بار در بنیاد تشکیل میشه پس شما اگر قصد دارید پروژه دوم هم انجام بدید، بایستی نامه اتمام کار پروژه اول رو که بردید گذاشتید توی پرونده ب ن ن م بعد از اون وقت دفاع نگیرید و بعد که پروژه دوم رو تمام کردید برای هر دو پروژه هم زمان وقت دفاع می گیرید و هم زمان از دو پروژه دفاع می کنید

فعلا همین ها رو تونستم از تجربیات دوستان به دست بیارم اگه باز هم موردی بود به موارد بالا اضافه می کنم چون هنوز دارم صفحات بیشتری رو از قبل میخونم ....تاکید میکنم اگر ایرادی در موارد وجود داره دوستان بفرمایند تا اصلاح کنم چون خود من هم در مراحل ابتدایی گرفتن و انجام پروژه هستم و موارد که نوشتم از تجربیات دوستان در همین تاپیک بود که خونده بودم

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanirani نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون...پس چیزی که من متوجه شدم این هست که ارگان پروژه دهنده یک تاریخ به عنوان نامه شروع به کار رو میزنه و همراه پروپوزال به ب ن ن م میفرسته (که این ارگان به من گفته باید خودت نامه رو ببری) و بعد که پروپوزال تایید شد نامه شروع به کار رو بنیاد به ارگان میفرسته و فقط نامه شروع به کار یک تاریخ هست و اون هم تاریخی هست که ارگان پروژه دهنده میزنه
    مچکرم
    بهتر که ارگان گفته خودتون نامه ببری چون در حالت عادی حداقل یک ماه پروسه طول میکشه اینطوری ۱ هفته تا ۱۰ روز کار زودتر انجام میشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام عزیزان میشه این سوال هم جواب بدید
    یه سوال برای یکی از دوستانم هست
    یک پروژه ۹ ماهه انجام دادن نامش هم رفته بنیاد
    حالا یه پروژه دیگه هم بهش دادن داره انجام میده که ۹ ماه بهش قول دادن

حالا با توجه به اینکه مجموعش ۱۸ ماه هست و باید یک استاد راهنما از جایی که پروژه گرفته باید بره برای دفاع سوال این هست استاد راهنمای پروژه اول باید بره یا استاد راهنمای پروژه دوم؟

و سوال بعد اینکه استاد راهنما باید در همان روز دفاع ، همون دوست ما بره یا یه روز دیگه؟

و سوال سوم هم اینکه چون دو تا ۹ ماه جدا هست آیا پروژه هاش ارزیابی ثانویه هم داره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان من آموزشی پادگان شهید رجایی ((مرزبانی)) هستم که 1 تیر اعزام شدم که با آموزشیه 3 ماه تا آخر شهریور طول میکشه حالا جواب کنکور ارشد تا 10 شهریور میاد ثبت نام دانشگاه هم احتمالا تا 20 شهریوره ((آخرین مهلتش )) راهی هست که هم دانشگاه((غیر انتفاعی)) ثبت نام کنم هم آموزشیم تموم شه که دیگه آموزشی نرم ؟ یه مرخصی پایان دوره هم داریم که بین 7 تا 10 روز آخره شهریوره

یه سوال دیگه هم دارم اگه توی دوره ارشد پروژه کسری مثلا از سپاه بگیرم بعدا نیروی انتظامی این کسری رو قبول میکنه یا باید تغییر یگان بدم به سپاه ؟ و اصلا تغییر یگان امکان پذیر هست در صورت انجام پروژه برای سپاه ؟ حالا اگه تغییر یگان به سپاه دادم ((اگر مشکلی نداشت و میسر بود )) سپاه آموزشی ناجا رو قبول میکنه یا باید دوباره اونجا آموزشی برم ؟
    اگه لطف کنید راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdb نمایش پست ها
    سلام عزیزان میشه این سوال هم جواب بدید
    یه سوال برای یکی از دوستانم هست
    یک پروژه ۹ ماهه انجام دادن نامش هم رفته بنیاد
    حالا یه پروژه دیگه هم بهش دادن داره انجام میده که ۹ ماه بهش قول دادن

حالا با توجه به اینکه مجموعش ۱۸ ماه هست و باید یک استاد راهنما از جایی که پروژه گرفته باید بره برای دفاع سوال این هست استاد راهنمای پروژه اول باید بره یا استاد راهنمای پروژه دوم؟

و سوال بعد اینکه استاد راهنما باید در همان روز دفاع ، همون دوست ما بره یا یه روز دیگه؟

و سوال سوم هم اینکه چون دو تا ۹ ماه جدا هست آیا پروژه هاش ارزیابی ثانویه هم داره یا نه؟
    اگه هر دو پروژه از یکجا باشه باید یکنفر نماینده از طرف اونجا برای دفاع بره..فرقی نمیکنه استاد کدوم باشه...اگرم از دو جای متفاوت گرفته نیازی به حضور نماینده نیست.
    روز دفاعی که برای نماینده سازمان تعیین میشه تا جایی بنده میدونم نیازی بحضور فرد نیست.
    نخیر ارزیابی برای یک پروژه بالای 9ماه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsis نمایش پست ها
    سلام دوستان من آموزشی پادگان شهید رجایی ((مرزبانی)) هستم که 1 تیر اعزام شدم که با آموزشیه 3 ماه تا آخر شهریور طول میکشه حالا جواب کنکور ارشد تا 10 شهریور میاد ثبت نام دانشگاه هم احتمالا تا 20 شهریوره ((آخرین مهلتش )) راهی هست که هم دانشگاه((غیر انتفاعی)) ثبت نام کنم هم آموزشیم تموم شه که دیگه آموزشی نرم ؟ یه مرخصی پایان دوره هم داریم که بین 7 تا 10 روز آخره شهریوره

یه سوال دیگه هم دارم اگه توی دوره ارشد پروژه کسری مثلا از سپاه بگیرم بعدا نیروی انتظامی این کسری رو قبول میکنه یا باید تغییر یگان بدم به سپاه ؟ و اصلا تغییر یگان امکان پذیر هست در صورت انجام پروژه برای سپاه ؟ حالا اگه تغییر یگان به سپاه دادم ((اگر مشکلی نداشت و میسر بود )) سپاه آموزشی ناجا رو قبول میکنه یا باید دوباره اونجا آموزشی برم ؟
    اگه لطف کنید راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم
    جواب سوال اولتون رو نمیدونم.
    در جواب سوال دومتون باید بگم که بنیاد از هرجایی که اعزام بشید پروژه قبول میکنه و درحقیقت اصل شروع بکار بنیاده.

Junior Member

دوستان گرامی
    کسانی که پروژه برای سپاه انجام دادند آیا آموزشی جای خاصی اعزام میشند؟ یا شانسی هست و قانون خاصی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdb نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    کسانی که پروژه برای سپاه انجام دادند آیا آموزشی جای خاصی اعزام میشند؟ یا شانسی هست و قانون خاصی نداره
    من خودم که فوق دارم رفتم شهدای کرمانشاه که واقعا جای عالی بود.
    اونجا اکثرا لیسانس هستن که توشون فوق هم پیدا میشه...خدا خدا کنید که اگه مدرس کرج نیوفتادین برید شهدا تا واقعا لذت ببرید...هم فرماندهان خوبی داره هم پادگان منظره فوق العاده داره و هم شهر واقعا خوبه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)