صفحه 62 از 740 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان امکانش هست لطفا جواب منو بدید؟من یکم عجله دارم شرمنده
    این سوالمو یه بار دیگه واسه اطمینان خاطره خودم می پرسم.
    حداکثر مدتی که می تونم یه پروژه بردارم بدون اینکه ارزیابی ثانویه بخوره چه قده؟؟(8 ماه 25 روز یا 9 ماه؟!!!)
    با تشکر از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    دوستان امکانش هست لطفا جواب منو بدید؟من یکم عجله دارم شرمنده
    این سوالمو یه بار دیگه واسه اطمینان خاطره خودم می پرسم.
    حداکثر مدتی که می تونم یه پروژه بردارم بدون اینکه ارزیابی ثانویه بخوره چه قده؟؟(8 ماه 25 روز یا 9 ماه؟!!!)
    با تشکر از لطفتون
    چیزی که من اطلاع دارم ۸ ماه و ۲۰ روز .

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_msa_msa نمایش پست ها
    با سلام
    سازمانی که براش کار انجام دادم 5 ماه برام کسری زده
    توی بنیاد چقدر زمان می بره تا ثبت بشه تو سیستم (با توجه به اینکه زیر 6 ماهه مقدار کسری)؟
    خیلی عجله دارم که زودتر انجام بشه این فرایند، چه کار باید کرد جهت تسریع امور؟
    یکی نیس جواب ما رو بده ؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

نامه اتمام پروژه را از سازمانتون بگیرید + سی دی گزارش پروژه ببرید بنیاد و وقت دفاع بگیرید.
    حدود یک هفته بعد از دفاع میزان کسری تصویب شده مشخص میشه و میرید نامه کسری را میگیرید.
    این نامه را باید ببرید معاونت نیروی انسانی کل ارتش (یا سپاه یا ناجا، بسته به محل خدمتیتون) ؛ اونجا یک نامه میزنن به معاونت نیروی انسانی استان محل خدمتی شما. اونجا هم یک نامه میزینه به یگان شما.
    اینجوری میتونید حتی قبل از اینکه کسری در سیستم نظام وظیفه ثبت بشه ترخیص بشید.
    خود کسری هم حدود 2-3 هفته طول میکشه تا در سیستم ثبت بشه.

پی نوشت: دوستان لطف بکنند و قبل از پرسیدن سوال ، صفحات قبلی تاپیک را حتما مطالعه بکنند. اکثر سوالات شما تکراریه و به تفصیل در صفحات قبلی پاسخ داده شده.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام . من نامه اتمام کارمو گرفتم و میخوام دستی خودم ببرم بنیاد. به نظرتون همون زور میتونم دفاع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hejrandost نمایش پست ها
    سلام . من نامه اتمام کارمو گرفتم و میخوام دستی خودم ببرم بنیاد. به نظرتون همون زور میتونم دفاع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز

همون روز را بعید میدونم؛ ولی اگه زیاد اصرار بکنید میتونید برای فرداش وقت دفاع بگیرید.
    فقط یادتون باشه که سی دی گزارش پروژه همراهتون باشه.
    زود هم برید. مثلا 7 اونجا باشید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام، در مورد دفاع چه چیزهایی می پرسن روز دفاع و چقد طول میکشه و چقد دفاع روی میزان کسری موثره؟

Junior Member

سلام
    من یک سال رو پروژه ام کار کردم ولی به این دلیل که نامه پایان پروژه اولم به دست ب ن ن م نمی رسید، نامه شروع پروژه دومم رو دیر زدند الان 4 ماه از نامه شروع پروژه ام می گذره و کسری پیشنهادی 5 ماهه آیا باید حتما 6 ماه بگذره تا موقع دفاع چیزی ازش کم نکنن؟ یا اصلا ربطی به این فاصله بین شروع و پایان پروژه نداره؟ معمولا توی دفاع چقدر از کسری پیشنهادی رو کم می کنن؟

Junior Member

بچه ها تو قوانين جديد براي سال ٩٤ تعداد پروژه اي كه ميشه گرفت تغيير كرده من شنيدم شده يك پروژه درسته ؟

Junior Member

سلام به همه
    من امروز رفتم واسه گرفتن پروژه اما در حرفهای مسئولش یک سری سوال واسم پیش اومد لطفا دوستانی که جوابشو میدونن جواب بدن.
    1.مسئوله میگفت از الان تا 1 ماه طول میکشه تا واسم پروژه تعریف کنن. نمی تونم کاری بکنم که زودتر پروژه تعریف بشه؟
    2.مسئوله میگفت تنها جاییکه میشه پروژه کسر خدمت گرفت صنایع دفاعیه؟ من ترجیح میدم حق انتخاب داشته باشم. آیا نمیشه خودم برم ارگانی که پروژه تعریف میکنه رو پیدا کنم؟
    3.مسئوله میگفت که میزان کسری بین 1 تا 6 ماهه. اما من توی پستهای این انجمن میبینم که در مورد کسری تا 14 ماه صحبت میشه.
    من کارشناسی ارشد نرم افزارم.
    ممنون از دوستانی که وقت میزارن و جواب میدن

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید.
    بنده دو تا پروژه کسری خدمت گرفتم که مقدار کسری پیشنهادی توسط سازمان مربوطه به این صورته:
    پروژه اول: 7 ماه
    پروژه دوم: 5 ماه
    با توجه به اینکه 10 ماه از خدمتم مونده آیا با 10 ماهش موافقت میشه؟؟ و اینکه حتما در بیان مقدار دقیق خدمت باقیمونده باید صداقت داشت؟؟ استعلام می کنن که چقدر از خدمت طرف مونده؟؟ مثلا 9.5 از خدمتم مونده اما اضافه خدمت و خلأ هم دارم که با توجه به این موارد تقریباً میشه 10 ماه!!
    در حال حاضر سپاه خدمت می کنم. اگه بخوام قبل ثبت کسری در سیستم پلیس+10 تسویه کنم باید نامه کسری رو ببرم معاونت نیروی انسانی سپاه. به نظرتون واسه زدن نامه به یگان خدمتی اذیت نمیکنن؟؟؟ زود کارمو راه میندازن؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)