صفحه 623 از 740 نخستنخست ... 123523573613614615616617618619620621622623624625626627628629630631632633673723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,221 تا 6,230 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanirani نمایش پست ها
    سلام و روز بخبر
    یه سوال داشتم ممنون میشم هر زمان فرصت کردید جواب بدید
    از سایت kasri.ir که پروژه گرفتید پروژه رو اون ها پیشنهاد دادن یا خودتون؟؟ و آیا مرحله نوشتن پروپوزال و تایید در اون سازمان هم داشت؟ یا فقط پروژه رو بهتون تحویل دادن و شما انجامش دادید؟
    در کل خوب همکاری کردند باهاتون؟
    متشکرم از راهنماییتون
    اونجا پروژه ها اکثرا در زمینه پایان نامه خودتون هست..بله باید پروپوزال بنویسید تا بنیاد بهتون شروع بکار بده...بستگی به داورتون داره، داور من که کاملا با من همکاری کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    اونجا پروژه ها اکثرا در زمینه پایان نامه خودتون هست..بله باید پروپوزال بنویسید تا بنیاد بهتون شروع بکار بده...بستگی به داورتون داره، داور من که کاملا با من همکاری کرد
    خیلی ممنون از پاسختون
    نه منظورم پروپوزال نوشتن و تاییدش در اون سازمان هست...تایید پروپوزال در دانشگاه امام حسین چه قدر طول کشید؟
    و اینکه عنوان پروژه رو خودتون پیشنهاد دادین یا اونا؟

چون یکی از دوستان میخواد پروژه بگیره از همین سایت و کلا 4 ماه از خدمتش مونده .... خودش چون در کارهای پژوهشی زرنگ هست و کلی مقاله نوشته تا حالا، میگه در عرض یک ماه میتونه انجامش بده... وفقط نگران پروسه اداری هست میخواد ببینه میصرفه از این سایت پروژه بگیره کاراش سریع انجام میشه یا نه
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان،
    بنده شنیدم که پروژه های 9 ماهه نیاز به دفاع مجدد توی بنیاد ندارن؟
    پروژه دومم 11 ماهه که جمعا میشه 20 ماه (البته اگه از دومی چیزی کم نشه) آیا این توی مدت آموزشی تاثیر میذاره؟
    آیا محل آموزشی کسانی که پروژه کسری برداشتن با کسانی که معمولی رفتن خدمت فرق داره (چقدر احتمالش هست که من که تهرانم همین تهران آموزشی برم؟)
    یه سوال نامربوط دیگه اینکه تو آموزشی چی کار میکنن؟ من خیلی استرس دارم.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بنده شنیدم که پروژه های 9 ماهه نیاز به دفاع مجدد توی بنیاد ندارن؟
    پروژه دومم 11 ماهه که جمعا میشه 20 ماه (البته اگه از دومی چیزی کم نشه) آیا این توی مدت آموزشی تاثیر میذاره؟
    آیا محل آموزشی کسانی که پروژه کسری برداشتن با کسانی که معمولی رفتن خدمت فرق داره (چقدر احتمالش هست که من که تهرانم همین تهران آموزشی برم؟)
    یه سوال نامربوط دیگه اینکه تو آموزشی چی کار میکنن؟ من خیلی استرس دارم.
    با تشکر
    سلام، تحت شما 24 ماه هم کسری داشته باشید باید دوره آموزشی رو کامل بگذرونید!!! یه دوره دو ماهه!!!

Junior Member

سلام خدمت دوستان.
    کسایی که تجربه دفاع تو بنیاد رو دارن میشه یکم از جو و فضای اونجا بگن؟؟ آیا سوال چالشی میپرسن؟؟؟ افرادای که جضور دارن به موضوع مسلط هستن؟؟؟ و بر چه مبنایی کسری رو تصویب میکنن؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط jeneral_dj نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    کسایی که تجربه دفاع تو بنیاد رو دارن میشه یکم از جو و فضای اونجا بگن؟؟ آیا سوال چالشی میپرسن؟؟؟ افرادای که جضور دارن به موضوع مسلط هستن؟؟؟ و بر چه مبنایی کسری رو تصویب میکنن؟؟
    بستگی داره ولی معمولا شخص سوال کننده بر همه مسائل تسلط ندارد بیشتر خودتون باید جنبه های کاربردی و مخصوصا نظامی کارتون را نشان بدهید
    بستگی به کیفیت کار، نوع پروژه و جنبه های کاربردی آن بستگی دارد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

دوستان من دارم پروژه تو وزارت دفاع کار میکنم. دو هفته پیش رفتم بنیاد اسمم و تو لیست اعزامی های یک شهریور وزارت دفاع ثبت کردن. الان برگ اعزاممو گرفتم افتادم نیروی زمینی ارتش! الان چیکار باید کرد؟! دوباره باید برم تهرام تو بنیاد بگم؟

سلام. در راستاي سوال دوستمون در پست بالا بنده هم وضعيت مشابهي دارم. برگ سبزمو تحويل دادم و اسممو ثبت نام كرد بنياد كه بيفتم سپاه و مسوول اونجا گفت حدود ٢٧ مرداد برو پليس+١٠ اگه نيفتاده بودي سپاه بيا اينجا واست نامه بزنيم كه كدت رو تغيير بديم. حالا امروز كدهاي اعزام تو سامانه نظام وظيفه ثبت شده و من افتادم ارتش. من ساكن مشهدم موندم الان برم بنياد يا صبر كنم شايد تا چند روز ديگه درست ميشه. دوستان اگه لطف كنن كسي از اين قضيه اطلاع پيدا كرد اينجا خبر بده ممنون ميشيم.

Junior Member

من ظهر بعد کلی تلاش زنگ زدم بنیاد گفتن زود رفتی برگ اعزامتو گرفتی باید 27ام به بعد میرفتی. همون موقع برو اگه بازم نیفتادی همونجایی که تو لیست ثبت شده بیا تهران دستی نامه بزنیم ببر نظام وظیفه. من که فعلا منتظر میمونم چن روز دیگه دوباره زنگ بزنم بپرسم یا حضوری برم

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanirani نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    نه منظورم پروپوزال نوشتن و تاییدش در اون سازمان هست...تایید پروپوزال در دانشگاه امام حسین چه قدر طول کشید؟
    و اینکه عنوان پروژه رو خودتون پیشنهاد دادین یا اونا؟

چون یکی از دوستان میخواد پروژه بگیره از همین سایت و کلا 4 ماه از خدمتش مونده .... خودش چون در کارهای پژوهشی زرنگ هست و کلی مقاله نوشته تا حالا، میگه در عرض یک ماه میتونه انجامش بده... وفقط نگران پروسه اداری هست میخواد ببینه میصرفه از این سایت پروژه بگیره کاراش سریع انجام میشه یا نه
    متشکرم
    تایید پروپوزال به اونصورت که فکر میکنید نیست و با همکاری داورتون میتونید بنویسید. خیلی گیر نمیدن.
    تمایل اونها به این هست که شما خودتون پیشنهاد بدید..البته به نفع خودتون هم هست چون موقع دفاع بنفعتون خواهد بود!
    اگه 4ماه از خدمتش مونده بیخیال بشه..چون پروسه اداری فرستادن پروپوزال و تایید اون توسط بنیاد تقریبا 2ماه زمان میبره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)