صفحه 625 از 740 نخستنخست ... 125525575615616617618619620621622623624625626627628629630631632633634635675725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezabidar نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من چند ماه پيش از يكي از ارگان ها پروژه گرفتم كه در حال تصويب و ثبت تاريخ شروع به كار بودم كه امروز تماس گرفتن از اون سازمان گفتن كه بخشنامه اومده فعلا ارگان ما امكان اخذ پروژه هاي جديد رو نداره بياين مداركتون بگيرين ، آيا امكان همچين چيزي هست يا كسي به مورد مشابه برخورد كرده؟ ممنون ميشم جواب بدين ببينم راه حلي داره اين موضوع چون عملا من چند ماه و با اين اتفاق از دست ميدم
    دوست عزیز سلام
    من امروز پروژه اولم تموم شد رفتم مرکز نامه اختتام طرح اولمو زدن واسه پروژه دوم گفتن فعلا بنیاد بخش نامه زده هیچ پروپوزالی فعلا تصویب نخواهد شد تا اطلاع ثانوی دلیلش هم گفتن قرار بر اینه که کلا هر ارگانی سیستم کسر خدمت خودش رو داشته باشه و مجزا بشن
    اینجوری که گفتن تا اول مهر درست میشه این روند و تصویب پروپوزال ها شروع میشه دوباره نگران نباشید

Junior Member

سلام
    کسی میدونه دوبار میشه تمدید کرد تاریخ اعزام رو؟
    چون شنیدم میگن اگه پروژه داشته باشی میتونی درخواست تمدید بدی ولی من یه بار درخواست دادم. میخوام بدونم دوباره میتونم تمدید کنم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vjavaran نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من امروز پروژه اولم تموم شد رفتم مرکز نامه اختتام طرح اولمو زدن واسه پروژه دوم گفتن فعلا بنیاد بخش نامه زده هیچ پروپوزالی فعلا تصویب نخواهد شد تا اطلاع ثانوی دلیلش هم گفتن قرار بر اینه که کلا هر ارگانی سیستم کسر خدمت خودش رو داشته باشه و مجزا بشن
    اینجوری که گفتن تا اول مهر درست میشه این روند و تصویب پروپوزال ها شروع میشه دوباره نگران نباشید
    سلام دوست عزیز با آرزوی موفقیت برای شما، در این مدت چطور موفق به اخذ پروژه دوم شدید میشه کمی راهنمایی کنید چون حتی برای پروژه اول هم فعلا دارم دوندگی میکنم ولی جوابی نمیگیرم گفتند باید خود یک پروپوزال بنویسم که کاربرد نظامی داشته باشه تا مورد بررسی قرار بگیره و شاید تصویب بشه!! با این موردی که فرمودید تا اول مهر پروپوزال تصویب نمیشه هم دیگه فرصت هم کم میشه. ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivictim نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز با آرزوی موفقیت برای شما، در این مدت چطور موفق به اخذ پروژه دوم شدید میشه کمی راهنمایی کنید چون حتی برای پروژه اول هم فعلا دارم دوندگی میکنم ولی جوابی نمیگیرم گفتند باید خود یک پروپوزال بنویسم که کاربرد نظامی داشته باشه تا مورد بررسی قرار بگیره و شاید تصویب بشه!! با این موردی که فرمودید تا اول مهر پروپوزال تصویب نمیشه هم دیگه فرصت هم کم میشه. ممنون از راهنمایی شما
    سلام براساس رشته تحصیلی و موضوع پایان نامه می تونید از رشته خودتون تو بحث نظامی ایده بدین و اگر موضوعی که ارائه میدین برای سازمان جذاب باشه با اون موافقت میشه
    والا من خودمم امروز رفت کارای طرح دومم رو بکنم گفتن قرار شده بنیاد طرح ها و کسری ها رو به هر سازمان بسپاره یعنی دیگه ارتش جدا، سپاه جدا و بقیه هم جدا.
    و گفتن این روند گفتن از اول مهر اجرا میشه تا اون موقع هم کلا پروپوزال جدیدی تصویب نخواهد شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vjavaran نمایش پست ها
    سلام براساس رشته تحصیلی و موضوع پایان نامه می تونید از رشته خودتون تو بحث نظامی ایده بدین و اگر موضوعی که ارائه میدین برای سازمان جذاب باشه با اون موافقت میشه
    والا من خودمم امروز رفت کارای طرح دومم رو بکنم گفتن قرار شده بنیاد طرح ها و کسری ها رو به هر سازمان بسپاره یعنی دیگه ارتش جدا، سپاه جدا و بقیه هم جدا.
    و گفتن این روند گفتن از اول مهر اجرا میشه تا اون موقع هم کلا پروپوزال جدیدی تصویب نخواهد شد.
    ممنونم دوست عزیز، یک سوال داشتن رزومه خوب و مقاله چقدر تاثیر داره؟؟ مقاله های isi و علمی پژوهشی خوب روند پذیرش و چاپشون طولانیه؛ چقدر روی این موارد حساسیت وجود داره؟؟ موضوع و نوشتن پروپوزال رو میشه انجام داد ولی قوی شدن رزومه مستلزم زمان هست. مقالات فعلا همایشی هستند. آیا فقط با یک موضوع خوب میشه شانسی متصور بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

دوستان مجموع کسری خدمت سقف داره؟ مثلا من دو تا پروژه دارم که جمعا 23 ماه میشه. آیا 19 ماه بیشتر کسری نمیدن؟ و اینکه آیا راسته که سربازی 24 ماهه؟ من شنیده بودم 21 ماهه. لطفا هر کی میدونه جواب بده.

خبری که خوندم اخیرا اینه:

"
    درباره جزئیات مربوط به مدت‌خدمت سربازی، اظهارکرد: مدت خدمت کلیه مشمولانی که از ابتدای سال ۱۳۹۱ در نیروهای مسلح و یگان‌های حفاظتی، خدمت دوره ضرورت را انجام دهند ۲۱ ماه است.
    وی افزود: مدت خدمت دوره ضرورت برای آن دسته از مشمولان که بعنوان امریه در ادارات و سازمان های دولتی مشغول به خدمت هستند ۲۴ماه و مدت خدمت سربازانی که در مناطق عملیاتی خدمت می کنند ۱۸ ماه است.
    به گفته علیدوست مدت خدمت کارکنان وظیفه غیربومی مشغول به خدمت در مناطق امنیتی غیر درگیر، عملیاتی و بدآب و هوا نیز ۱۹ ماه است.
    معاون احضار واعزام سازمان وظیفه‌عمومی ناجا تصریح‌کرد: مدت خدمت آن دسته از مشمولان که درسال ۹۰ و قبل آن به خدمت اعزام شده اند مطابق مقررات سابق یعنی مناطق عادی ۱۸ ماه، مناطق عملیاتی ۱۶ ماه و مناطق محروم و بد آب وهوا ۱۷ ماه است.
    وی افزود: آن دسته از مشمولان که در سال ۹۰ و قبل آن مشغول خدمت بوده و به علت قبولی در دانشگاه از خدمت ترخیص شده‌اند، در صورت اعزام مجدد ۲۱ ماه خدمت خواهند کرد.
    "

با توجه به اینکه من متولد 70 هستم و سال 88 مشمول میشدم آیا 21 ماه باید خدمت کنم؟ طبق جمله ی آخر؟

Junior Member

منظورتان رو از رزومه خوب متوجه نمیشم! شما فقط باید طرحی که میدی کاربردی باشه. اگر نه خود سازمان موضوع میده بهتون. بر اساس نیاز به رشتتون باید یه مرکز پیدا کنید.
    بعداز اتمام طرح خروجی مهمه که بر اساس کار معمولا اول کارتون میگن چقد بهتون کسری میدن اگر خوب انجام بشه میگیرد وگرنه ازش یه مقداری کم میشه!
    اول یه سازمان پیدا کنید و بعد نگران میزان کسری باشید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    دوستان مجموع کسری خدمت سقف داره؟ مثلا من دو تا پروژه دارم که جمعا 23 ماه میشه. آیا 19 ماه بیشتر کسری نمیدن؟ و اینکه آیا راسته که سربازی 24 ماهه؟ من شنیده بودم 21 ماهه. لطفا هر کی میدونه جواب بده.

خبری که خوندم اخیرا اینه:

"
    درباره جزئیات مربوط به مدت‌خدمت سربازی، اظهارکرد: مدت خدمت کلیه مشمولانی که از ابتدای سال ۱۳۹۱ در نیروهای مسلح و یگان‌های حفاظتی، خدمت دوره ضرورت را انجام دهند ۲۱ ماه است.
    وی افزود: مدت خدمت دوره ضرورت برای آن دسته از مشمولان که بعنوان امریه در ادارات و سازمان های دولتی مشغول به خدمت هستند ۲۴ماه و مدت خدمت سربازانی که در مناطق عملیاتی خدمت می کنند ۱۸ ماه است.
    به گفته علیدوست مدت خدمت کارکنان وظیفه غیربومی مشغول به خدمت در مناطق امنیتی غیر درگیر، عملیاتی و بدآب و هوا نیز ۱۹ ماه است.
    معاون احضار واعزام سازمان وظیفه‌عمومی ناجا تصریح‌کرد: مدت خدمت آن دسته از مشمولان که درسال ۹۰ و قبل آن به خدمت اعزام شده اند مطابق مقررات سابق یعنی مناطق عادی ۱۸ ماه، مناطق عملیاتی ۱۶ ماه و مناطق محروم و بد آب وهوا ۱۷ ماه است.
    وی افزود: آن دسته از مشمولان که در سال ۹۰ و قبل آن مشغول خدمت بوده و به علت قبولی در دانشگاه از خدمت ترخیص شده‌اند، در صورت اعزام مجدد ۲۱ ماه خدمت خواهند کرد.
    "

با توجه به اینکه من متولد 70 هستم و سال 88 مشمول میشدم آیا 21 ماه باید خدمت کنم؟ طبق جمله ی آخر؟
    بیشتر از 19 ماه کسری نمیدن
    سربازی الان 21 ماهه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط pnuman86 نمایش پست ها
    سلام و خداقوت به دوستان
    من یه ساخت دستگاه داشتم 12ماه که تموم شد و پایان کارو به سازمان دادم
    من الان دانشجوی دکترا هستم
    شیش ماهم کسری بسیج دارم، تکمیلی هم رفتم، متاهلم هستم. فک کنم بشه 9 ماه.
    آیا میشه الان حین تحصیل دکترام، برم 12 ماه + این 9 ماه رو نظام وظیفه یا جایی ثبت کنم و کارت پایان خدمتمو بگیرم؟
    یا باید حتما بزارم دکترام تموم شه بعد 4سال برم خدمت؟
    اصلا راهی هست حین تحصیل کارت پایان خدمت گرفت؟
    ممنون
    تا آنجایی که مطلع هستم باید دکترا تموم بشه مگر اینکه قوانین جدیدی تصویب شده باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام میشه توضیح بیشتری بدی ؟ یعنی دیگه در این صورت کسری نهایی تو ارگان ها اعمال میشه و بنیاد کسری نهایی نمیده ؟ اینجوری دفاعی تو بنیاد هم صورت نمیگیره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)