صفحه 627 از 740 نخستنخست ... 127527577617618619620621622623624625626627628629630631632633634635636637677727 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,261 تا 6,270 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم

این اطلاعات صرفاً مخصوص دوستانی هست که مجموع کسرخدمت و سابقه خدمتِ قبلی آنها کل 21 ماه رو پوشش میده و با قصدِ تسویه حساب و ترخیص به خدمت سربازی اعزام میشن

1- همونطور که برخی دوستان هم قید کردند، بهتره که روزهای اول و ترجیحاً دوم رو برای عزیمت به پادگان آموزشی انتخاب نکنید چون خیلی شلوغ هست و کسی به درخواست شما توجهی نمیکنه

2- کاری که در یگان آموزشی برای به راه انداختن پروسه ترخیص شما انجام میدن، سرجمع به نیم ساعت هم نمیرسه، ولی چون روزهای اولِ اعزام خیلی شلوغ هست، برای من این روند 8 ساعت طول کشید!

3- آخرش به شما یک برگه میدن که در اون یگانِ خدمتی شما مشخص شده و باید در روزی که تعیین کردند تشریف ببرید به یگان تا ادامه فرایند ترخیص رو انجام بدین

4- پروسه ترخیص در یگان بستگی شدیدی داره به اینکه کجا بیافتین و به تور چه کسی بخورین! برای مثال من شنیدم که یک ساعته هم این کار رو انجام دادن (معمولا در یگانهای کوچیکتر) یا اینکه مثل من جایی می افتین که دو روزِ تمام پیِ جمع کردن امضاءها باید باشین!

5- در نهایت پس از اتمامِ پروسه تسویه حساب از یگان، فرایند صادرشدن کارت پایان خدمت شما به طور اتوماتیک وار آغاز میشه و بین دو هفته تا 20 روز کارت میاد دم در منزل
    يعني كارت نميدن اون موقع يا قانون عوض شده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم

این اطلاعات صرفاً مخصوص دوستانی هست که مجموع کسرخدمت و سابقه خدمتِ قبلی آنها کل 21 ماه رو پوشش میده و با قصدِ تسویه حساب و ترخیص به خدمت سربازی اعزام میشن

1- همونطور که برخی دوستان هم قید کردند، بهتره که روزهای اول و ترجیحاً دوم رو برای عزیمت به پادگان آموزشی انتخاب نکنید چون خیلی شلوغ هست و کسی به درخواست شما توجهی نمیکنه

2- کاری که در یگان آموزشی برای به راه انداختن پروسه ترخیص شما انجام میدن، سرجمع به نیم ساعت هم نمیرسه، ولی چون روزهای اولِ اعزام خیلی شلوغ هست، برای من این روند 8 ساعت طول کشید!

3- آخرش به شما یک برگه میدن که در اون یگانِ خدمتی شما مشخص شده و باید در روزی که تعیین کردند تشریف ببرید به یگان تا ادامه فرایند ترخیص رو انجام بدین

4- پروسه ترخیص در یگان بستگی شدیدی داره به اینکه کجا بیافتین و به تور چه کسی بخورین! برای مثال من شنیدم که یک ساعته هم این کار رو انجام دادن (معمولا در یگانهای کوچیکتر) یا اینکه مثل من جایی می افتین که دو روزِ تمام پیِ جمع کردن امضاءها باید باشین!

5- در نهایت پس از اتمامِ پروسه تسویه حساب از یگان، فرایند صادرشدن کارت پایان خدمت شما به طور اتوماتیک وار آغاز میشه و بین دو هفته تا 20 روز کارت میاد دم در منزل
    يعني مثلا توي دانشجويي به ٢١ماه برسي حتي اگر سابقه خدمت داشته باشي بازم كارت نميدن تا اعزام شي دوباره؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط foxbravo نمایش پست ها
    يعني مثلا توي دانشجويي به ٢١ماه برسي حتي اگر سابقه خدمت داشته باشي بازم كارت نميدن تا اعزام شي دوباره؟؟؟
    خیر کارت نمیدن حتی اگه خدمت قبلی داشته باشی و با کسری جدید کل خدمتت از 21 ماه هم فراتر رفته باشه باید با دانشگاه تسویه کنی(فارغ التحصیل قطعی یا انصراف یا اخراج) و با نامه دانشگاه بری دفترچه خدمت بفرستی و دویاره اعزام بشی و در اعزام مجدد یا در پادگان آموزشی یا در یگان خدمتی تسویه کنی و سپس منتظر دریافت کارت باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط foxbravo نمایش پست ها
    الان رو خبر ندارم اما یکی از دوستانم 12 ماه خدمت قبلی داشت، تابستون پارسال در حین دانشجویی از پروژه کسریش دفاع کرد و کارتش رو هم گرفت بدون اینکه دفترچه بفرسته و اعزام بشه

Junior Member

سلام دوستان
    من از نا الان این 627 صفحه رو کامل خوندم ولی هنوز به جوابم نرسیدم. لطف میکنید اگه نظرتون رو بهم بگید که چیکار باید کنم.
    من تو تاریخ 29/5/1395 از سایت کسری نامه شروع به کار پروزه کسریم خورده. همانطوری هم که میدونید این سایت وابسته به سپاهه
    اما در تاریخ 1/4/1395 بهسربازی اعزام شدم که نیرو زمینی ارتش افتادم.الان 14 ماهه که توی ارتش دارم خدمت می کنم
    حالا می خوام از پروزم دفاع کنم. حالا می خواستم بدونم.ارتش با این کسری مشکلی نداره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط djcounter نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از نا الان این 627 صفحه رو کامل خوندم ولی هنوز به جوابم نرسیدم. لطف میکنید اگه نظرتون رو بهم بگید که چیکار باید کنم.
    من تو تاریخ 29/5/1395 از سایت کسری نامه شروع به کار پروزه کسریم خورده. همانطوری هم که میدونید این سایت وابسته به سپاهه
    اما در تاریخ 1/4/1395 بهسربازی اعزام شدم که نیرو زمینی ارتش افتادم.الان 14 ماهه که توی ارتش دارم خدمت می کنم
    حالا می خوام از پروزم دفاع کنم. حالا می خواستم بدونم.ارتش با این کسری مشکلی نداره؟
    ممنون
    رویه فعلی میگه که شما باید محل خدمت و کسریتون یکسان باشه ولی با توجه به اینکه زمان اعزام شما این قانون وجود نداشته، فکر میکنم میتونید تشریف ببرید بنیاد و دفاع کنید و کسریتون رو توی سیستم نظام وظیفه ثبت کنید و بعدش قاعدتا ارتش نمیتونه از اعمال کسریتون سرپیچی کنه. فقط در جریان باشید که ساختار ب ن ن م در حال تغییر هستش پس هرچه سریعتر برید دنبال کاراتون

سلام،
    یک سوال داشتم
    من پیش از ارشد دفترچه فرستادم و به نیروی هوایی ارتش افتادم، ولی به خاطر قبولی در ارشد به خدمت نرفتم (حتی یک روز).
    بعد در ترم اول ارشد از دانشگاه امام حسین پروژه گرفتم و این هفته کار پروژه ام تمام شده و بایدفرم دفاع امضا شده را تحویل دهم.
    حالا این پروژه مربوط به سپاه من با ارگانی که پیش از ارشد برای اعزام تعیین شده بود (ارتش) تداخل نداشته باشند؟
    لطفا کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zezezeze1991 نمایش پست ها
    سلام،
    یک سوال داشتم
    من پیش از ارشد دفترچه فرستادم و به نیروی هوایی ارتش افتادم، ولی به خاطر قبولی در ارشد به خدمت نرفتم (حتی یک روز).
    بعد در ترم اول ارشد از دانشگاه امام حسین پروژه گرفتم و این هفته کار پروژه ام تمام شده و بایدفرم دفاع امضا شده را تحویل دهم.
    حالا این پروژه مربوط به سپاه من با ارگانی که پیش از ارشد برای اعزام تعیین شده بود (ارتش) تداخل نداشته باشند؟
    لطفا کمک کنید.
    نه تداخل نداره ؟ چن ماه کسری گرفتی ؟ کسری نهایی بوده ؟ تو بنیاد دفاع کردی ؟ یا سازمان ؟

پاسخ سوال منفی یه؟ یعنی تداخل نداره؟ الآن من بعد ارشد ارتش می افتم یا سپاه؟
    هنوز معلوم نیست. فرم دفاع درون سازمانی یه (داخل امام حسین) ولی گفتن اگر مقاله بدم تا 9 ماه میدن مگر نه احتمالا 6 ماه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zezezeze1991 نمایش پست ها
    پاسخ سوال منفی یه؟ یعنی تداخل نداره؟ الآن من بعد ارشد ارتش می افتم یا سپاه؟
    هنوز معلوم نیست. فرم دفاع درون سازمانی یه (داخل امام حسین) ولی گفتن اگر مقاله بدم تا 9 ماه میدن مگر نه احتمالا 6 ماه.
    اگه خدمت قبلی داشتی تو ارتش باید از ارتش پروژه برمیداشتی وقتی میگی نرفتم خدمت قبلی نداری که انگار دفترچه هم نفرستادی تو ایین نامه اینجوری نوشته بود
    کسانی که خدمت قبلی داشتند باید از همان ارگان پروژه بگیرن ولی تو نرفتی امکان نداره بیفتی ارتش میفتی سپاه .....
    دوست عزیز شما درون سازمانی دفاع کردین ؟ شنیدم پروژه های زیر 9 ماه نمیفرستن دیگه بنیاد برا کسری نهایی درسته ؟ یعنی بعد دفاع درون سازمانی مکاتبه با نظام وظیفه صورت میگیره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)