صفحه 629 از 740 نخستنخست ... 129529579619620621622623624625626627628629630631632633634635636637638639679729 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,281 تا 6,290 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام.
    من نامه کسریم رو گرفتم و الان سرباز هستم و 15 ماه از حدمتم مونده و 19 ماه کسری زدن.
    نامه رو دستی تحویل دادم اما به دلیل داستان جدید به وجود اومده (جابجایی بنیاد) و بخش نامه جدید که نمیدونم چیه، هیچ چیزی مبنی براینکه کسری ما کی ثبت میشه به ما نگفتن.
    میگن قراره که دفاع و ثبت کسری رو به خود هر ارگان واگذار کنند. کسی اطلاع داره روند کار ما به چه صورته؟
    یا کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    من الان سربازم و دفاع پروژم تو سازمانی که ازش پروژه گرفتم رو انجام دادم و 7 ماه 15 روز بهم کسری تعلق گرفته که تو بنیاد 15 روز هم ازش کم باشه من 20 شهریور خدمتم تموم میشه سازمانی که ازش پروژه گرفتم بهم گفته سه شنبه نامت اماده میشه که من برم دستی ببرم بنیاد که کارم سریعتر انجام بشه میخوام ببینم با توجه به شرایط فعلی که میگین دیگه دفاع تو بنیاد قراره کلا حذف بشه و خود سازمان مستقیم نامه بزنه به نظام وظیفه وضعیت ما چی میشه؟ یعنی من سه شنبه نامه رو ببرم بنیاد واسه دفاع بنیاد نمیزاره دفاع کنم و نامه ما رو هم نمیزنه به نظام وظیفه که کارمون راه بیوفته و خدمت اضافه نکنیم
    یعنی این همه زحمت کشیدیم رو پروژه که خدمتمون کم بشه ولی باید الکی اضافه خدمت کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان بنده کنکور ارشد دادم و دانشگاه غیر انتفاعی قبول میشم الانم تو دوره آموزشی سربازی هستم و میخوام توی دوره ارشد پروژه کسری بگیرم . حالا این قوانین جدید بنیاد که میخواد عوض بشه چطوریه ؟ ممکنه نتونم پروژه کسری بگیرم چون دارم به این خاطر ارشد میخونم ممنوم راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsis نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده کنکور ارشد دادم و دانشگاه غیر انتفاعی قبول میشم الانم تو دوره آموزشی سربازی هستم و میخوام توی دوره ارشد پروژه کسری بگیرم . حالا این قوانین جدید بنیاد که میخواد عوض بشه چطوریه ؟ ممکنه نتونم پروژه کسری بگیرم چون دارم به این خاطر ارشد میخونم ممنوم راهنمایی کنین
    با سلام با خیال راحت تو ارشد که دانشجویی پروژه بگیر...بنیاد کلا جمع شده کسری ها واگذا شده با سازمان ها که روند اداریشم سریع تر میشه و بهتر از قبل

نقل قول نوشته اصلی توسط mramgr نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من الان سربازم و دفاع پروژم تو سازمانی که ازش پروژه گرفتم رو انجام دادم و 7 ماه 15 روز بهم کسری تعلق گرفته که تو بنیاد 15 روز هم ازش کم باشه من 20 شهریور خدمتم تموم میشه سازمانی که ازش پروژه گرفتم بهم گفته سه شنبه نامت اماده میشه که من برم دستی ببرم بنیاد که کارم سریعتر انجام بشه میخوام ببینم با توجه به شرایط فعلی که میگین دیگه دفاع تو بنیاد قراره کلا حذف بشه و خود سازمان مستقیم نامه بزنه به نظام وظیفه وضعیت ما چی میشه؟ یعنی من سه شنبه نامه رو ببرم بنیاد واسه دفاع بنیاد نمیزاره دفاع کنم و نامه ما رو هم نمیزنه به نظام وظیفه که کارمون راه بیوفته و خدمت اضافه نکنیم
    یعنی این همه زحمت کشیدیم رو پروژه که خدمتمون کم بشه ولی باید الکی اضافه خدمت کنیم؟
    با سلام قراره دو تا سه هفته دیگه واحد کسری خدمت مربوط به هر ارگان ایجاد بشه و کسری نهایی به جای بنیاد ارگان ها خواهند داد

Junior Member

این دو سه هفته رو از کجا شنیدین؟

من پروژه هام تعریف شده، منتظر نامه شروع به کارم که به دلیل اینکه دیگه بنیاد نخبگان متولی نیست و قراره جایگزین معرفی بشه ( شنیدم دانشکده دفاع ملی) هنوز زده نشده. ازونور کمتر از 2 ماه وقت دارم که نامم زده بشه! اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط cesc723 نمایش پست ها
    این دو سه هفته رو از کجا شنیدین؟

من پروژه هام تعریف شده، منتظر نامه شروع به کارم که به دلیل اینکه دیگه بنیاد نخبگان متولی نیست و قراره جایگزین معرفی بشه ( شنیدم دانشکده دفاع ملی) هنوز زده نشده. ازونور کمتر از 2 ماه وقت دارم که نامم زده بشه! اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم بفرمایید
    این دو سه هفته رو دانشگاه امام حسین گفت و گفت قراره واحد کسری سپاه ارتش نیروی انتظامی و ... ایجاد بشه نامه شروع به کار رو همون واحد کسری مربوط به ارگان ها بزنه دیگه بنیاد جمع شده ....در ضمن دانشگاه دفاع ملی برا پروژه های جایگزین خدمت تعریف شده نه پروژه های کسری خدمت

با سلام خدمت دوستان
    من 11 ماه خدمت قبلی داشتم و در حین خدمت دکتری پذیرفته شدم و وارد دانشگاه شدم. در حین تحصیل یه پروژه گرفتم و بعد از دفاع، الان کسری اونو گرفتم. برای گرفتن کار پایان خدمت باید چکار کنم؟ با توجه به اینکه در مجموع21 ماه (خدمت و کسری) رو انجام دادم باید چکار کنم؟ در حال حاضر ترم چهار دکتری هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharad66 نمایش پست ها
    سلام.
    من نامه کسریم رو گرفتم و الان سرباز هستم و 15 ماه از حدمتم مونده و 19 ماه کسری زدن.
    نامه رو دستی تحویل دادم اما به دلیل داستان جدید به وجود اومده (جابجایی بنیاد) و بخش نامه جدید که نمیدونم چیه، هیچ چیزی مبنی براینکه کسری ما کی ثبت میشه به ما نگفتن.
    میگن قراره که دفاع و ثبت کسری رو به خود هر ارگان واگذار کنند. کسی اطلاع داره روند کار ما به چه صورته؟
    یا کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟
    خواهشا اگه خبر جدیدی گرفتید اینجا هم بنویسید. بنده هنوز دفاع نکردم پروژه هام رو و اصلا نمیدونم سرنوشت پروژه دومم چی شده! جایی هم نیست پیگیری کنم.

الان شما نامه رو دادید ترخیص شدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    این دو سه هفته رو دانشگاه امام حسین گفت و گفت قراره واحد کسری سپاه ارتش نیروی انتظامی و ... ایجاد بشه نامه شروع به کار رو همون واحد کسری مربوط به ارگان ها بزنه دیگه بنیاد جمع شده ....در ضمن دانشگاه دفاع ملی برا پروژه های جایگزین خدمت تعریف شده نه پروژه های کسری خدمت
    برادر ارجمند امکانش هست بپرسید، پس تکلیف اونایی که قبل از این پروژه گرفتن و هنوز دفاع نکردن چی میشه؟ الان تو بنیاد باید پیگیری کنیم یا تو سازمان مربوطه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)