صفحه 63 از 740 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    دوستان وقتی که پروژه بگیریم تاریخ شروع پروژه میره واسه بنیاد؟؟؟
    من با یه ارگانی که کسری می ده چند ماهه که دارم کار می کنم و یه پروژه انجام دادم ولی به فکر کسری نبودم چون فکر می کردم معاف می شم، الان میشه همون پروژه رو ازش کسری بگیرم و تاریخ شروع کار رو مثلا 6 ماه پیش بزنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_se نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید.
    بنده دو تا پروژه کسری خدمت گرفتم که مقدار کسری پیشنهادی توسط سازمان مربوطه به این صورته:
    پروژه اول: 7 ماه
    پروژه دوم: 5 ماه
    با توجه به اینکه 10 ماه از خدمتم مونده آیا با 10 ماهش موافقت میشه؟؟ و اینکه حتما در بیان مقدار دقیق خدمت باقیمونده باید صداقت داشت؟؟ استعلام می کنن که چقدر از خدمت طرف مونده؟؟ مثلا 9.5 از خدمتم مونده اما اضافه خدمت و خلأ هم دارم که با توجه به این موارد تقریباً میشه 10 ماه!!
    در حال حاضر سپاه خدمت می کنم. اگه بخوام قبل ثبت کسری در سیستم پلیس+10 تسویه کنم باید نامه کسری رو ببرم معاونت نیروی انسانی سپاه. به نظرتون واسه زدن نامه به یگان خدمتی اذیت نمیکنن؟؟؟ زود کارمو راه میندازن؟؟
    یه فرم می دن بهت که توش نوشته میزان کسری مورد نیاز، بزن 10 ماه به احتمال خیلی زیاد همون 10 ماه را موافقت می کنن
    انقدر سرشون شلوغه که بابت میزان خدمت باقیمانده استعلام نمی کنن
    معمولا اون نامه رو می دن بهت که ببری نیرو انسانی تا کارت زودتر راه بی افته چون تا بره تو سیستم ثبت بشه حدوداً 10 روز طول می کشه

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من امروز رفتم واسه گرفتن پروژه اما در حرفهای مسئولش یک سری سوال واسم پیش اومد لطفا دوستانی که جوابشو میدونن جواب بدن.
    1.مسئوله میگفت از الان تا 1 ماه طول میکشه تا واسم پروژه تعریف کنن. نمی تونم کاری بکنم که زودتر پروژه تعریف بشه؟
    2.مسئوله میگفت تنها جاییکه میشه پروژه کسر خدمت گرفت صنایع دفاعیه؟ من ترجیح میدم حق انتخاب داشته باشم. آیا نمیشه خودم برم ارگانی که پروژه تعریف میکنه رو پیدا کنم؟
    3.مسئوله میگفت که میزان کسری بین 1 تا 6 ماهه. اما من توی پستهای این انجمن میبینم که در مورد کسری تا 14 ماه صحبت میشه.
    من کارشناسی ارشد نرم افزارم.
    ممنون از دوستانی که وقت میزارن و جواب میدن
    سلام
    1. معمولا یه مدتی طول میکشه البته زودتر هم میشه توافق کرد مثلا یکی دو هفته باهاشون صحبت کنید
    2.نه این گفته درست نیست خیلی جاها میشه رفت که دفاعی هم نیستن آدرساشون تو ب ن ن م هست.
    3. میزان کسری میتونه تا 12 ماه هم باشه بستگی به جایی داره که پروژه میده شاید پروژه های اونجا ماکزیمم شش ماهه هستش ولی جاهای دیگه بسته به نوع پروژه میتونه بیشتر باشه
    موفق باشی

سلام دوستان

دو سوال:

استاد راهنمای پروژه رو چجوری انتخاب میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    (خود سازمان پیشنهاد میده یا خود فرد متقاضی استاد راهنما رو از دانشگاه انتخاب و معرفی میکنه؟)

میزان کسری رو سازمان مشخص میکنه یا استاد راهنمای پروژه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو سوال:

استاد راهنمای پروژه رو چجوری انتخاب میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    (خود سازمان پیشنهاد میده یا خود فرد متقاضی استاد راهنما رو از دانشگاه انتخاب و معرفی میکنه؟)

میزان کسری رو سازمان مشخص میکنه یا استاد راهنمای پروژه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
    ۱- مسئول پروژه در سازمانی که به شما پروژه میده ، استاد راهنمای شماست .
    ۲- استاد راهنما با توجه به قوانین سازمان مربوطه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من امروز رفتم واسه گرفتن پروژه اما در حرفهای مسئولش یک سری سوال واسم پیش اومد لطفا دوستانی که جوابشو میدونن جواب بدن.
    1.مسئوله میگفت از الان تا 1 ماه طول میکشه تا واسم پروژه تعریف کنن. نمی تونم کاری بکنم که زودتر پروژه تعریف بشه؟
    2.مسئوله میگفت تنها جاییکه میشه پروژه کسر خدمت گرفت صنایع دفاعیه؟ من ترجیح میدم حق انتخاب داشته باشم. آیا نمیشه خودم برم ارگانی که پروژه تعریف میکنه رو پیدا کنم؟
    3.مسئوله میگفت که میزان کسری بین 1 تا 6 ماهه. اما من توی پستهای این انجمن میبینم که در مورد کسری تا 14 ماه صحبت میشه.
    من کارشناسی ارشد نرم افزارم.
    ممنون از دوستانی که وقت میزارن و جواب میدن
    دوست عزیز کارشناس ارشد نرم افزار واست یه پیغام خصوصی گذاشتم. اطلاعاتی که در فروم نمیشه گذاشت رو گفتم. ببین جواب بده...

Junior Member

با سلام
    valentino110 ممنون از راهنمایی شما

ی سوال دیگه دارم اونم اینه که اگه من نامه پایان کار پروژه دوممو روز پنجشنبه ببرم بنیاد میتونم همون روز وقت دفاع بگیرمو دفاع کنم؟؟؟ اصلا پنجشنبه ها میشه دفاع کرد یا روز خاصی باید دفاع کرد؟؟
    چون از شهرستان میام و سربازم. تا اخر هفته مرخصیم دیگه پادگان به هیچ عنوان بهم مرخصی نمیده!!
    ممنون میشم هرچه سریعتر به سوالم جواب بدید

Junior Member

این سوال مروبط به یکی از دوستام هست.

ایشون دو جا اقدام کرده بود برای پروژه کسر خدمت. به طور دقیق تر مثلا ۶ ماه پیش رفت جای اول و مدارکش رو تحویل داد (رزومه، عکس، اطلاعات شخصی و ...) و فرم رو پر کرد. اما هیچ پروژه برای این دوستم تعریف نکردن. تا اینکه چند هفته ی پیش به جای دوم( یک مرکز) دیگه رفت و افدام کرد و خوشبختانه بهش پروژه هم دادن. حالا سوال اینه که از اونجایی که تشکیل دو پرونده خلاف هست و نباید از دو جا نامه بره برای ستاد این دوستم چطوری میتونه مطمن بشه که از جای اول براش نامه ای زده نشده؟ (راهی به غیر از تماس با مرکز اولی که اقدام کرده بود)

Junior Member

یک سوال برای من به وجود اومده بود که جوابش رو از جای دیگه کسب کرده اینجا متن سوال و پاسخ رو می زارم که شاید بدرد دوستان بخوره

سوال:‌ زمان شروع پروژه رو میشه عقب تر از زمان واقعی زد؟

جواب: بله، بستگی به سازمانی که شما اقدام می کنید و مرام طرف داره، این طوری که من فهمیدم از یک ماه تا الی سه ماه هم ممکن هست!

با سلام

کسی که سرباز باشه و در حین خدمت، پروژه اش رو انجام بده و آخر سر برای دفاع ببره بنیاد...
    آیا بنیاد نخبگان ن مسلح، از یگان مربوطه اش نامه ای یا گواهی مبنی بر انجام پروژه در ساعات غیر اداری می خواد؟
    اصلا همچین چیزی وجود داره ؟
    لطفا اگه دوستی چیزی راجع به این می دونه توضیح بده
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)