صفحه 632 از 740 نخستنخست ... 132532582622623624625626627628629630631632633634635636637638639640641642682732 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,311 تا 6,320 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم راجب به پروژه کسری خدمت من رو راهنمایی کنید.من دانشجو ارشد عمران- مدیریت ساخت هستم و فقط پایان نامه واسم مونده که اخذ نکردم. میخواستم ببینم باید چجوری برای اخذ پروژه اقدام کرد ؟

با تشکر
    دوستان میشه منو هم راهنمایی کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    تبریک بابت قبولیتون شما باید نامه رو ببرید مرکز نخبگان دانشگاه دفاع ملی، یگان خدمتی هم ستاد کل هستش
    سپاس دوست عزیز...امروز صبح رفتم ب ن ن م، گفتن اینجا کاری نمکنن، یه ایمیل زدم برا مراجعه حضوری به دانشگاه دفاع ملی، خدا کنه زود جواب بدن

Junior Member

بنده پروژه دومم رو دو هفته پیش تموم کردم و پایان کارش خورد (28 مرداد) . دیروز بعد از وقفه ی دو هفته ای بهم زنگ زدن و گفتن که روالشون بعد از حذف بنیاد مشخص شده. رفتم و یه فرم پر کردم که توش کلیه ی اطلاعات از قبیل میزان خدمت انجام شده و میزان خدمت باقی مانده و کسری بسیج و جبهه و پروژه اول و پروژه دوم و... رو باید می نوشتیم. خلاصه فرم رو دادیم به ارگان مربوطه و اونها هم گفتن که پروندتون رو میفرستیم به یا سازمان بالاتر و احتمالا برید اونجا دفاع کنید. حالا اینکه سازمان بالاتر کجاست الله اعلم. اگه خبری شد اینجا میگم. اگه کسی هم خبر جدیدی داشت بگه لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    بنده پروژه دومم رو دو هفته پیش تموم کردم و پایان کارش خورد (28 مرداد) . دیروز بعد از وقفه ی دو هفته ای بهم زنگ زدن و گفتن که روالشون بعد از حذف بنیاد مشخص شده. رفتم و یه فرم پر کردم که توش کلیه ی اطلاعات از قبیل میزان خدمت انجام شده و میزان خدمت باقی مانده و کسری بسیج و جبهه و پروژه اول و پروژه دوم و... رو باید می نوشتیم. خلاصه فرم رو دادیم به ارگان مربوطه و اونها هم گفتن که پروندتون رو میفرستیم به یا سازمان بالاتر و احتمالا برید اونجا دفاع کنید. حالا اینکه سازمان بالاتر کجاست الله اعلم. اگه خبری شد اینجا میگم. اگه کسی هم خبر جدیدی داشت بگه لطفا.
    ببخشید شما از کجا پروژه گرفتین ؟ زیر نظر کدوم ارگانه ؟ اگه سازمان بالاتر کجاست فهمیدی و روال قطعی چطوری هست لطفا خبر بده

Junior Member

دوستان این گرفتن پروژه از صحبت کردن تا نوشتن پروپوزال و تصویبش چقدر طول میکشه ؟ برای من خیلی زمان بر شده و با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستم زمان برام مهمه. میخواستم بدونم برای همه اینقدر طول میکشه ؟ کلا کسی اگر تجربه ای داشته ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    ببخشید شما از کجا پروژه گرفتین ؟ زیر نظر کدوم ارگانه ؟ اگه سازمان بالاتر کجاست فهمیدی و روال قطعی چطوری هست لطفا خبر بده
    صنایع دفاع و صنایع هوا فضا. چشم حتما اطلاع میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    دوستان این گرفتن پروژه از صحبت کردن تا نوشتن پروپوزال و تصویبش چقدر طول میکشه ؟ برای من خیلی زمان بر شده و با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستم زمان برام مهمه. میخواستم بدونم برای همه اینقدر طول میکشه ؟ کلا کسی اگر تجربه ای داشته ممنون میشم راهنمایی کنه.
    به طور خلاصه، خیلی. پروژه اولم استارتش از بهمن 92 خورد که رفتم مصاحبه و کارهای اولیه رو انجام دادم. ولی رسما اردیبهشت 93 تصویب شد. پروژه دومم استارتش تقریبا دی ماه 94 خورد ولی اسفند 95 تصویب شد. اسفند 95 بنده حدود 60% تا 70% کار رو انجام داده بودم. برای پروژه دوم سه بار مدرک بردم. دفعه اول گفتن پروژه تصویب نمیکنن چون ظرفیت پر شده و یه همچین چیزی. بار دوم انقدر طولانی شد تا گواهی اشتغال به تحصیلم که شیش ماهه است تاریخش گذشت. دفعه سومم چون دفاع کرده بودم و نه گواهی اشتغال به تحصیل داشتم نه گواهی فارغ التحصیلی یه سه چهار ماهی طول کشید تا بالاخره نامه فارغ الحصیلی و معرفی به نظام وظیفه رو گرفتم و نهایتا با همون نامه شروع پروژم خورد. ولی با اینکه شروع پروژه ام اسفند 95 بود و پایانش مرداد 96 برام 14 ماه کسری رد کردن که هنوز معلوم نیست چقدرش عملا تصویب بشه.

سلام
    من به خاطر مشغله ای نتونستم پروژم رو سر موعد انجام بدم و تقریبا ۵ ماه از زمان بندی که ارائه دادم عقب هستم،‌میخواستم بدونم چقدر این قضیه مشکل ساز میشه؟ از طرف سازمان که دارن بهم فشار میارن ولی میخواستم بدونم چقدر این فشاری که اینا میارن طبیعی هست؟

سلام
    این قانون که کسی از هرجا پروژه بگیره همنوجا میوفته هنوز پابرجاست؟
    پروژه اول من تا آخر شهریور دفاع میشه و دیگه نمی خوام پروژه دومی رو بگیرم و از طرفی 1 دی هم اعزامم.
    آیا با توجه به اینکه من پروژ رو دفاع و تموم کردم دوباره همونجایی که گرفتم می افتم؟ یا اینکه این قانون فقط شامل پروژه های در جریان می شه؟
    لطفا اگر کسی اطلاع یا تجربه ای در این مورد داره کمک کنه؟

سلامدوستان،
    منيهپروژهدانشگاهمالكاشتر (وزارتدفاع) سال٩٣گرفتمكهدفاعاوليهدانشگاهچندروزپيشكردم،١٢ماهكسرىپيشنهاددادن. منالانسربازماماتويه (سپاه)،اعزاممدى٩٥بود. فقطهمينيهپروژههمدارم. كسىدرموردقوانينجديدنظاموظيفهخبرىنداره. پروژهازوزارتدفاعوسربازىتويهسپاه.
    ممنونميشمكسىميدونهخبربده

Junior Member

امروز از جایی که پروژه گرفته بودم (دانشگاه عالی دفاع ملی) تماس گرفتن گفتن نامتونو چون هنوط سیستم ثبت کسری تو سازمان ها سیستمش وصل نشده به صورت دستی میخایم ارسال کنیم نظام وظیفه شما قصد گرفتن پروژه دوم که ندارید منم گفتم نه گفتن هفته دیگه دوشنبه میفرسیم برای نظام وظیفه ان شالله که خیر ...
    دوستان اگه شما خبری دارید اعلام کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)