صفحه 633 از 740 نخستنخست ... 133533583623624625626627628629630631632633634635636637638639640641642643683733 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,321 تا 6,330 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام بچه ها ، يه سوال دانشجوي ارشد ميتونه پروژه بده ؟ ايا ثبت ميشه ؟ بعضي جاها نوشته فارغ از احصيل ميتونه طرح بده اخه ،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poyesh4 نمایش پست ها
    امروز از جایی که پروژه گرفته بودم (دانشگاه عالی دفاع ملی) تماس گرفتن گفتن نامتونو چون هنوط سیستم ثبت کسری تو سازمان ها سیستمش وصل نشده به صورت دستی میخایم ارسال کنیم نظام وظیفه شما قصد گرفتن پروژه دوم که ندارید منم گفتم نه گفتن هفته دیگه دوشنبه میفرسیم برای نظام وظیفه ان شالله که خیر ...
    دوستان اگه شما خبری دارید اعلام کنید
    پروژه تون چند ماهه بود دوست عزیز؟

Junior Member

دانشجوي ارشدم ميتوه طرح بگيزه برا كسري؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    توی سایت kasri که ثبت نام کردم نوشته هفته آینده با لپ تاپ برم پیششون و فایل پایان نامه ام ببرم
    به نظرتون سوال خاصی میپیرسن یا پروژه ای پیشنهاد میدن؟؟

Junior Member

سلام دوستان . من قبلا یک پروژه کسری گرفتم و تازه دفترچه پست کردم. تو پروژه ام 8 ماه کسری درخواست دادم و پروژه دوم نمیخام بگیرم. چطوری و کجا باید برم درخواست دفاع بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام
    این قانون که کسی از هرجا پروژه بگیره همنوجا میوفته هنوز پابرجاست؟
    پروژه اول من تا آخر شهریور دفاع میشه و دیگه نمی خوام پروژه دومی رو بگیرم و از طرفی 1 دی هم اعزامم.
    آیا با توجه به اینکه من پروژ رو دفاع و تموم کردم دوباره همونجایی که گرفتم می افتم؟ یا اینکه این قانون فقط شامل پروژه های در جریان می شه؟
    لطفا اگر کسی اطلاع یا تجربه ای در این مورد داره کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    بنده پروژه دومم رو دو هفته پیش تموم کردم و پایان کارش خورد (28 مرداد) . دیروز بعد از وقفه ی دو هفته ای بهم زنگ زدن و گفتن که روالشون بعد از حذف بنیاد مشخص شده. رفتم و یه فرم پر کردم که توش کلیه ی اطلاعات از قبیل میزان خدمت انجام شده و میزان خدمت باقی مانده و کسری بسیج و جبهه و پروژه اول و پروژه دوم و... رو باید می نوشتیم. خلاصه فرم رو دادیم به ارگان مربوطه و اونها هم گفتن که پروندتون رو میفرستیم به یا سازمان بالاتر و احتمالا برید اونجا دفاع کنید. حالا اینکه سازمان بالاتر کجاست الله اعلم. اگه خبری شد اینجا میگم. اگه کسی هم خبر جدیدی داشت بگه لطفا.
    سلام دوست عزیز منم وضعیتم دقیقا مشابه شماست منم چند روز پیش همچین فرمی رو پر کردم فرستادم واسشون اون سازمان بالاتر هم با توجه به اطلاعات بنده برای پروژه های وزارت دفاع سازمان تحقیقات صنایع دفاعی هستش امیدوارم کارمون سریعتر راه بیوفته من اینو بگیرم خدمتم تمومه

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    خواستم بپرسم برای اقدام کردن دکترا در کشور های اروپایی مانند سوئد و فنلاند و نروژ، انجام پروژه های کسری خدمت، اگر به صورت غیر نظامی باشه ممکنه مشکلی ایجاد بکنه؟ اگر نظامی باشه چطور؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    سلام
    من به خاطر مشغله ای نتونستم پروژم رو سر موعد انجام بدم و تقریبا ۵ ماه از زمان بندی که ارائه دادم عقب هستم،‌میخواستم بدونم چقدر این قضیه مشکل ساز میشه؟ از طرف سازمان که دارن بهم فشار میارن ولی میخواستم بدونم چقدر این فشاری که اینا میارن طبیعی هست؟
    ببین شما این رو باید درنظر بگیری که این بیشتر به سازمان مربوطه ات داره که چه ادمایین و چجوری میخوان بهت فشار بیارن
    چون میخوان انجام بشه برن سریک پروژه دیگه
    این فشارم طبیعیه و خیلی جاها دیدم فشار بیارن پس زیاد نگرانش نباش
    هرکسی هم که بوده تموم کرده
    موفق باشی

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم بپرسم برای اقدام کردن دکترا در کشور های اروپایی مانند سوئد و فنلاند و نروژ، انجام پروژه های کسری خدمت، اگر به صورت غیر نظامی باشه ممکنه مشکلی ایجاد بکنه؟ اگر نظامی باشه چطور؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    مطمئن باش تاثیر میزاره و بی تاثیر نخواهد بود
    بیشتر توصیه ای که میتونم بهت بکنم
    اینه که:
    شما سعی کن از س پ ا ه پروژه برنداری بیشتر از ارتش بهتره حتی تونستی از وزارت دفاع هم نگیر که
    اونم بعضا دیدم مشکلاتی برای اپلای داشته طرف
    نظامی بودن و غیر نظامی بودن کلا 2بحث جداست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)