صفحه 634 از 740 نخستنخست ... 134534584624625626627628629630631632633634635636637638639640641642643644684734 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,331 تا 6,340 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام . دوستان تازگی کسی هست رفته باشه بنیاد؟ حداکثر کسری پروژه هنوز هم همون 19 ماه هست؟ سقف 2 پروژه (مثلا برای ساخت )؟ یا شده 1 پروژه حداکثر هم 12 ماه؟؟؟ شایعات زیاد شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    سلام . دوستان تازگی کسی هست رفته باشه بنیاد؟ حداکثر کسری پروژه هنوز هم همون 19 ماه هست؟ سقف 2 پروژه (مثلا برای ساخت )؟ یا شده 1 پروژه حداکثر هم 12 ماه؟؟؟ شایعات زیاد شده
    بنیاد در کار نیست از مرداد ماه جمع شده روال پروژه ها عوض شده قراره ایین نامه جدید بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط foxbravo نمایش پست ها
    دانشجوي ارشدم ميتوه طرح بگيزه برا كسري؟؟؟
    با سلام بله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    بنیاد در کار نیست از مرداد ماه جمع شده روال پروژه ها عوض شده قراره ایین نامه جدید بیاد
    مرسی دوست عزیز . حقیقتش من تازه دانشجوی ارشد شدم و سرباز سپاه هستم. الان یعنی کجا باید پیگیر باشم واسه پروژه؟
    بعد یه سوال در مورد رزومه .. این رزومه ای که صفحات قبل صحبتش بود، معدل لیسانس رو شماها با ضریب مینویسین یا همون خام؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazemals نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز . حقیقتش من تازه دانشجوی ارشد شدم و سرباز سپاه هستم. الان یعنی کجا باید پیگیر باشم واسه پروژه؟
    بعد یه سوال در مورد رزومه .. این رزومه ای که صفحات قبل صحبتش بود، معدل لیسانس رو شماها با ضریب مینویسین یا همون خام؟
    از دانشگاه امام حسین که به صورت اینترنتی و غیر حضوری - یا نیروی دریایی سپاه به صورت حضوری پیگیر باش و از الان پیگیر باش کار زمان بری هست و رزومه زیاد تاثیر نداره تو کسری خدمت و معدل هم همچنین و به صورت خام مینویسی

سلام
    دوستانی که اخیرا رفتن بنیاد و اگه اطلاعاتی دارند لطفا اینجا اعلام کنن، من خودم نامه اتمام پروژه کسریم رو گرفتم و تحویل بنیاد هم دادم و متاسفانه آخرین ماه خدمتم هست، اما متاسفانه بنیاد کار رو انجام نمیده و سازمان هم میگه باید بنیاد پروژه هایی رو که شروعش قبل مرداد بوده رو انجام بده. خود بنیاد که میگفت تا مهر راه میفته ولی نمیشه روش حساب کرد. خلاصه اگر کسی راه حلی میدونه اینجا بگه.
    ممنون

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد علوم سیاسی هستم ولی چون پایان نامم را دفاع نکردم بهم پروژه کسری نمیدن کسی هست که جایی را بشناسه که به دانشجو پروژه بدن؟

Junior Member

با سلام
    حدود هشت ماه بیست روز خدمت کردم و در حال حاضر بخاطر قبولی در ارشد معافیت تحصیلی گرفتم

ارگان خدمتی من ناجا بوده. آیا در حین تحصیل میتونم از سپاه پروژه بگیرم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kazem72 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ارشد علوم سیاسی هستم ولی چون پایان نامم را دفاع نکردم بهم پروژه کسری نمیدن کسی هست که جایی را بشناسه که به دانشجو پروژه بدن؟
    دانشگاه امام حسین

نقل قول نوشته اصلی توسط algorithms نمایش پست ها
    با سلام
    حدود هشت ماه بیست روز خدمت کردم و در حال حاضر بخاطر قبولی در ارشد معافیت تحصیلی گرفتم

ارگان خدمتی من ناجا بوده. آیا در حین تحصیل میتونم از سپاه پروژه بگیرم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام از ناجا پروژه بگیر اگه از سپاه بگیری کسری اعمال نمیشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)