صفحه 635 از 740 نخستنخست ... 135535585625626627628629630631632633634635636637638639640641642643644645685735 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,341 تا 6,350 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_5april نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که اخیرا رفتن بنیاد و اگه اطلاعاتی دارند لطفا اینجا اعلام کنن، من خودم نامه اتمام پروژه کسریم رو گرفتم و تحویل بنیاد هم دادم و متاسفانه آخرین ماه خدمتم هست، اما متاسفانه بنیاد کار رو انجام نمیده و سازمان هم میگه باید بنیاد پروژه هایی رو که شروعش قبل مرداد بوده رو انجام بده. خود بنیاد که میگفت تا مهر راه میفته ولی نمیشه روش حساب کرد. خلاصه اگر کسی راه حلی میدونه اینجا بگه.
    ممنون
    سلام طبق شنیده ها هفته اول مهر حل میشه ما هم مثل شما منتظریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    سلام از ناجا پروژه بگیر اگه از سپاه بگیری کسری اعمال نمیشه
    ممنون ، الان قانون جدید به چه صورته؟ باید رفت بنیاد ملی نخبگان تو صیاد شیرازی، یا همون اول کار برای گرفتن پروژه برم سازمان تحقیقات ناجا تو ونک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط algorithms نمایش پست ها
    ممنون ، الان قانون جدید به چه صورته؟ باید رفت بنیاد ملی نخبگان تو صیاد شیرازی، یا همون اول کار برای گرفتن پروژه برم سازمان تحقیقات ناجا تو ونک؟
    برو سازمان که میخوای پروژه بگیری ...در ضمن بنیاد نخبگان هم کلا جمع شده روند پروژه ها عوض میشه بنیاد مسعولیتشو واگذار کرده به سازمان ها

Junior Member sherizk آواتار ها

سلام دوستان
    لطفا یکی به من کمک کنه.
    من قبلا یک ماه سابقه خدمت داشتم در ارتش. بعد ارشد قبول شدم و ترخیص شدم. بعد یه پروژه گرفتم از وزارت دفاع. الان می خوام دفترچه بفرستم باید چیکار کنم؟ با توجه به اینکه می گن سرباز همونجایی می شیم که پروژه برداشتیم، آیا نیازی هست که درخواستی این سازمانی که پروژه برداشتم بده؟ یا همینجوری دفترچه رو بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sherizk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا یکی به من کمک کنه.
    من قبلا یک ماه سابقه خدمت داشتم در ارتش. بعد ارشد قبول شدم و ترخیص شدم. بعد یه پروژه گرفتم از وزارت دفاع. الان می خوام دفترچه بفرستم باید چیکار کنم؟ با توجه به اینکه می گن سرباز همونجایی می شیم که پروژه برداشتیم، آیا نیازی هست که درخواستی این سازمانی که پروژه برداشتم بده؟ یا همینجوری دفترچه رو بفرستم؟
    سلام با توجه به خدمت قبلی که در ارتش داشتی باید از ارتش پروژه بر میداشتی نه وزارت دفاع ...احتمالا کسریت اعمال نمیکنند سریع پیگیری کن

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadimohammad نمایش پست ها
    سلام با توجه به خدمت قبلی که در ارتش داشتی باید از ارتش پروژه بر میداشتی نه وزارت دفاع ...احتمالا کسریت اعمال نمیکنند سریع پیگیری کن
    من قبل از این داستان ها پروژه گرفتم. اونموقع از هر جا بودی می تونستی همه جا پروژه برداری.
    الان کلا داستان ارسال دفترچه برای اونایی که پروژه گرفتن به چه صورتی هست؟ همینجوری دفترچه رو میفرستن؟ شنیدم یه نامه ای از سازمانی که پروژه گرفتیم باید بگیریم حالا نمیدونم این نامه را بعد ازینکه دفترچه رو ارسال کردیم باید ببریم نظام وظیفه؟ قبل ازینکه محل خدمت مشخص شد باید این نامه رو به سازمان وظیفه ببریم درسته؟
    هر کدوم از دیگر دوستان هم می تونن کمکم کنن چون وقت ندارم و باید سریع دفترچه رو بفرستم. ممنون

Junior Member

اگه جمع خدمت قبلی،کسری بسیج،کسری جبهه پدر و پروژه بیشتر از 21 یکماه بشه لازمه دوباره دفترچه خدمت پست بشه تا مراحل گرفتن کارت پایان خدمت طی بشه یا بدون پست کردن دفترچه هم کارت رو صادر میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sherizk نمایش پست ها
    من قبل از این داستان ها پروژه گرفتم. اونموقع از هر جا بودی می تونستی همه جا پروژه برداری.
    الان کلا داستان ارسال دفترچه برای اونایی که پروژه گرفتن به چه صورتی هست؟ همینجوری دفترچه رو میفرستن؟ شنیدم یه نامه ای از سازمانی که پروژه گرفتیم باید بگیریم حالا نمیدونم این نامه را بعد ازینکه دفترچه رو ارسال کردیم باید ببریم نظام وظیفه؟ قبل ازینکه محل خدمت مشخص شد باید این نامه رو به سازمان وظیفه ببریم درسته؟
    هر کدوم از دیگر دوستان هم می تونن کمکم کنن چون وقت ندارم و باید سریع دفترچه رو بفرستم. ممنون
    زمانی که بنیاد بودش شما با برگه سبز (که با ارسال دفترچه بهتون میدن) بهشون مراجعه میکردید و اونها محل اعزام شمارو به ارگانی که پروژه گرفته بودید تغییر میدادند بعد جمع شدن بنیاد شنیدم اعزامی های شهریور به ستاد کل مراجعه میکردند تا این کار رو براشون انجام بدن. الان دقیقا نمیدونم به چه صورت هست ولی قاعدتا باید برگه سبز رو ببرید ارگانی که پروژه گرفتید و اونا خودشون کارارو انجام میدن. بنابراین زمان ارسال دفترچه هیچ فرقی بین شما و یه سرباز عادی وجود نداره یا حداقل تا همین اواخر که به این شکل بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط algorithms نمایش پست ها
    اگه جمع خدمت قبلی،کسری بسیج،کسری جبهه پدر و پروژه بیشتر از 21 یکماه بشه لازمه دوباره دفترچه خدمت پست بشه تا مراحل گرفتن کارت پایان خدمت طی بشه یا بدون پست کردن دفترچه هم کارت رو صادر میکنن؟
    شما هر چقدر هم کسری داشته باشید باید آموزشی رو تشریف ببرید و برای اون هم باید دفترچه رو بفرستید و تو فاصله ارسال تا اعزام کسری هاتونو ثبت کنید و در دوران آموزشی پیگیر اعمال کسریها باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    زمانی که بنیاد بودش شما با برگه سبز (که با ارسال دفترچه بهتون میدن) بهشون مراجعه میکردید و اونها محل اعزام شمارو به ارگانی که پروژه گرفته بودید تغییر میدادند بعد جمع شدن بنیاد شنیدم اعزامی های شهریور به ستاد کل مراجعه میکردند تا این کار رو براشون انجام بدن. الان دقیقا نمیدونم به چه صورت هست ولی قاعدتا باید برگه سبز رو ببرید ارگانی که پروژه گرفتید و اونا خودشون کارارو انجام میدن. بنابراین زمان ارسال دفترچه هیچ فرقی بین شما و یه سرباز عادی وجود نداره یا حداقل تا همین اواخر که به این شکل بوده
    خیلی ممنون از پاسختون
    فقط به سوال داشتم از خدمتتون. توی برگ سبز محل خدمت مشخص می شه درسته؟ بعد من آموزشی افتادم ارتش(به دلیل اینکه قبلا سابقه خدمتیم اونجا بوده) برای انتقال به وزارت دفاع مشکلی نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)