صفحه 636 از 740 نخستنخست ... 136536586626627628629630631632633634635636637638639640641642643644645646686736 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,351 تا 6,360 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط sherizk نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    فقط به سوال داشتم از خدمتتون. توی برگ سبز محل خدمت مشخص می شه درسته؟ بعد من آموزشی افتادم ارتش(به دلیل اینکه قبلا سابقه خدمتیم اونجا بوده) برای انتقال به وزارت دفاع مشکلی نداره؟
    نه تو برگ سبز فقط تاریخ اعزام مشخص میشه و دو هفته قبل اعزامتون باید برید برگه سفید رو بگیرید که محل اعزام توش تعیین شده. طبق قانون هم اگر سابقه خدمت قبلی داشته باشید امکان تغییرش وجود نداره اما اگر شما قبل از ابلاغ قانون بنیاد که بیان میکرد که پروژه باید از ارگان خدمتی گرفته بشه پروژه رو گرفتید با پیگیری میتونید کسریتون از وزارت دفاع رو در ارتش هم اعمال کنید

Junior Member sherizk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    نه تو برگ سبز فقط تاریخ اعزام مشخص میشه و دو هفته قبل اعزامتون باید برید برگه سفید رو بگیرید که محل اعزام توش تعیین شده. طبق قانون هم اگر سابقه خدمت قبلی داشته باشید امکان تغییرش وجود نداره اما اگر شما قبل از ابلاغ قانون بنیاد که بیان میکرد که پروژه باید از ارگان خدمتی گرفته بشه پروژه رو گرفتید با پیگیری میتونید کسریتون از وزارت دفاع رو در ارتش هم اعمال کنید
    ممنون دوست عزیزم از پاسخت
    یه کار دیگه هم به ذهنم رسید که بعد از تمام شدن آموزشی ازین سازمانی که پروژه برداشتم نامه درخواست نیرو بگیرم. حالا نمیدونم شدنی هست یا نه؟ چون اینجوری دیگه تو خود سازمان هستم و کسری پروژم به مشکل نمی خوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    شما هر چقدر هم کسری داشته باشید باید آموزشی رو تشریف ببرید و برای اون هم باید دفترچه رو بفرستید و تو فاصله ارسال تا اعزام کسری هاتونو ثبت کنید و در دوران آموزشی پیگیر اعمال کسریها باشید
    حالا كسي كه قبلا اموزشي رفته و خدمتم چند ماه كرده چي ؟

Junior Member

سلام وعرض ادب به دوستان عزیز
    وقت بخیر وخسته نباشید به همگی دوستان گرامی
    دوستان عزیز من ۳ماه درحال خدمت هستم و تو استان کرمانشاه هستم واداره ها و سپاه و اداره تحقیقات کاربردی نیروانتظامی رو هم رفتم ولی جوابی ندادن و گفتن ک پروژه ندارن الان میخام بدونم من چیکار کنم؟؟؟
    فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل دارم
    اصلا به رشته من پروژه تعلق میگیره؟؟؟
    باید برم بنیاد نخبگان یا دانشگاه امام حسین (ع)؟؟؟
    یه راهنماایی کنید از کجا شروع کنم و چیکار کنم ممنون میشم.
    حدودا۸-۱۰ماه کسری هم لازم دارم
    موضوع خودم ببرم یا جایی هست موضوع بده؟؟؟
    سرباز سپاه هستم یعنی فقط از ادارات و زیرمجموعه های سپاه باید موضوع بگیرم و اقدام کنم یا جایی دیگه هم میشه؟؟؟
    در کل گیج شدم نمیدونم از کی و کجا و چطور شروع کنم اینجا کسی هم جواب درست حسابی نمیده یا خبرندارن.
    ممنون از پاسخگویی شما عزیزان....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    بنده پروژه دومم رو دو هفته پیش تموم کردم و پایان کارش خورد (28 مرداد) . دیروز بعد از وقفه ی دو هفته ای بهم زنگ زدن و گفتن که روالشون بعد از حذف بنیاد مشخص شده. رفتم و یه فرم پر کردم که توش کلیه ی اطلاعات از قبیل میزان خدمت انجام شده و میزان خدمت باقی مانده و کسری بسیج و جبهه و پروژه اول و پروژه دوم و... رو باید می نوشتیم. خلاصه فرم رو دادیم به ارگان مربوطه و اونها هم گفتن که پروندتون رو میفرستیم به یا سازمان بالاتر و احتمالا برید اونجا دفاع کنید. حالا اینکه سازمان بالاتر کجاست الله اعلم. اگه خبری شد اینجا میگم. اگه کسی هم خبر جدیدی داشت بگه لطفا.
    سلام دوست عزیز براتون آرزوی موفقیت دارم ایشالا به زودی خدمتتون تموم بشه منم شرایط تقریبا مشابه شما رو دارم متهی هنوز من رو دعوت نکردن فعلا فرمی پر کنم می خواستم بپرسم ببینم شما رو گفتن کجا برین فرمهارو پر کنین و گفتن تا کی تکلیفتون روشن میشه و براتون وقت دفاع اصلیتون رو میدن؟
    ممنون میشم بهم پاسخ بدین

Junior Member

سلام دوستان،خواهشاً هر کسی میدونه جواب بده.ممنون میشم
    الان سرباز نیرو انتظامی هستم .9 ماه از خدمتم مونده،. من تو دوران دانشجویی،خدود 2 سال و نیم پیش نامه شروع به کارو گرفتم،من ده روز پیش دفاع کردم و 9 ماه کسری گرفتم از سپاه. نامه پایان کار رو هفته آینده میگیرم.آیا روند کار بنیاد تغییر کرده؟ آیا من میتونم ترخیص شم یا باید باز دوندگی کنم؟

Junior Member

عرض سلام خدمت مهندسین محترم
    یه سوال داشتم اینکه میشه دو تا پروژه همزمان دریافت کرد ؟ یعنی شروع به کار یکسان باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhp_Civil نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت مهندسین محترم
    یه سوال داشتم اینکه میشه دو تا پروژه همزمان دریافت کرد ؟ یعنی شروع به کار یکسان باشه
    دوست عزیز نه نمیشه همزمان برداشت باید یکیش پایان کار بخوره بعد دومی رو بردارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alijoudi نمایش پست ها
    دوست عزیز نه نمیشه همزمان برداشت باید یکیش پایان کار بخوره بعد دومی رو بردارین
    سلام دوست عزیز شما مشکلتون حل شد؟ کسریتون با بنیاد نهایی شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط itman2020 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما مشکلتون حل شد؟ کسریتون با بنیاد نهایی شد؟
    دوست عزیز این رو در جواب پیغام خصوصیتون بهتون ارسال میکنم
    با سلام بلی روند کار بنیاد تغییر کرده و فعلا مشخص نیست تا جایی که من اطلاع دارم گفتن هفته اول مهر تکلیف مرکز جدید مشخص میشه منم گیر مشخص شدنه روند تازه هستم پروژم رو دفاع کردم و اگه کسرم رو بگیرم سربازیم تموم میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)