صفحه 637 از 740 نخستنخست ... 137537587627628629630631632633634635636637638639640641642643644645646647687737 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,361 تا 6,370 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط alijoudi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز براتون آرزوی موفقیت دارم ایشالا به زودی خدمتتون تموم بشه منم شرایط تقریبا مشابه شما رو دارم متهی هنوز من رو دعوت نکردن فعلا فرمی پر کنم می خواستم بپرسم ببینم شما رو گفتن کجا برین فرمهارو پر کنین و گفتن تا کی تکلیفتون روشن میشه و براتون وقت دفاع اصلیتون رو میدن؟
    ممنون میشم بهم پاسخ بدین
    سلام، بنده از صنایع دفاع پروژه گرفتم، دقیقا از همونجایی که پروژه گرفتم (میرفتم برای انجام پروژه) باهام تماس گرفتن

Junior Member

سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم ممکنه کسی که غیرانتفاعی شهرستان درس میخونه برای گرفتن پروژه کسری خدمت ((از نیروی انتظامی)) مشکل پیدا کنه ؟ اگه مشکلی نداره برای راحت تر گرفتن پروژه مقاله مهم تره یا نمونه کار به عنوان رزومه . من ارشد نرم افزار هستم اگه کسی تجربه ایی داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

تاریخ عضویتMay 2011ارسال‌ها40

پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان
    من یگان خدمتیم نیروی انتظامی هست و در حال حاضر دوره آموزشیم رو میگذرونم و تاریخ اعزامم 1 شهریور بوده با تو جه به اینکه متاهل هستم و محل زندگیم تهران هست محل خدمتم هم تهران خواهد بود. سوالم اینه برای پروژه کسری از چه طریقی باید اقدام کنم و اینکه تا چه مدت کسری تو نیروی انتظامی تصویب میشه معمولا
    راستی من ارشد کامیپوتر شریف خوندم گرایش سخت افزار
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    دوستان اینکه هرکس از هرجایی پروژه بگیره باید تو همون ارگان خدمت کنه هنوز پابرجاست ؟ اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه.

Junior Member

بنده و تعدادی از دوستان امروز رفتیم و پروژمون رو تو همون سازمانی که پروژه انجام دادیم دفاع کردیم (در حد 5 دقیقه). پرسیدم که آیا دفاع دیگری هم باید انجام بدیم؟ گفتن که خیر، یکی دو هفته دیگه ما خودمون میزان کسری خدمت رو مشخص می کنیم.

با سلام. شما هر دوتا پروژه رو یکجا دفاع کردید؟ یا اینکه اولی رو دفاع کردید الان می خواهید دومی رو بگیرید؟
    از کدام سازمان پروژه رو گرفته بودبد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    بنده و تعدادی از دوستان امروز رفتیم و پروژمون رو تو همون سازمانی که پروژه انجام دادیم دفاع کردیم (در حد 5 دقیقه). پرسیدم که آیا دفاع دیگری هم باید انجام بدیم؟ گفتن که خیر، یکی دو هفته دیگه ما خودمون میزان کسری خدمت رو مشخص می کنیم.
    سلام دوست عزیز، مگه شما قبلا تو همون سازمان از پروژتون دفاع نکرده بودید؟ چون من پروژه از یکی از مراکز س پ ا ه گرفتم و همون جا هم دفاع کردم و هنوز نامه اتمام رو بهم ندادن، هر چی هم میگم اقا روند بنیاد تغییر کرده میگه نه نامه رو دادیم باید بری بنیاد مثه روند قبلی هست؟ خواهشاً دوستانی که از س پ ا ه پروژه گرفتن و الان تموم کردن، بگن روندش چه جوری هست؟

Junior Member

سلام دوستان برا مهندسی شیمی گرایش جداسازی کسی هست پروژه گرفته باشه؟
    میتونید راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم اگر اداره ای که از اونجا امریه گرفتیم با کسر خدمت موافقت کنه (شنیدم برخی ادارات به شرط نداشتن کسری امریه میدن) و در حین انجام امریه پروژه کسر خدمت بگیریم می تونیم از کسریش استفاده کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره پاسخ بده.

Junior Member

در ادامه ی سوال بالا:
    اگر الان پروژه رو از جایی مثل دانشگاه امام حسین بردارم آیا می تونم برای هر ارگانی که بخوام (مثلا شهرداری) درخواست امریه کنم؟ چون شنیدم باید سربازی رو در ارگانی بگذرونی که ازش پروژه کسر خدمت گرفتی، اما نمی دونم شامل امریه هم میشه یا خیر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)