صفحه 638 از 740 نخستنخست ... 138538588628629630631632633634635636637638639640641642643644645646647648688738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,371 تا 6,380 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط itman2020 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، مگه شما قبلا تو همون سازمان از پروژتون دفاع نکرده بودید؟ چون من پروژه از یکی از مراکز س پ ا ه گرفتم و همون جا هم دفاع کردم و هنوز نامه اتمام رو بهم ندادن، هر چی هم میگم اقا روند بنیاد تغییر کرده میگه نه نامه رو دادیم باید بری بنیاد مثه روند قبلی هست؟ خواهشاً دوستانی که از س پ ا ه پروژه گرفتن و الان تموم کردن، بگن روندش چه جوری هست؟
    تا یکی دو هفته دیگه که تکلیفم مشخص شد میتونم جواب سوالتون رو بدم. ولی الان خودمم خیلی نمیدونم قراره چه اتفاقی بیوفته. چون اینجا فقط پروژه دومم رو دفاع کردم. حالا اینکه چه بلایی سر پروژه اولم اومده رو نمیدونم. دو هفته دیگه که کامل تکلیف کسری خدمتم مشخص شد معلوم میشه که پروژه اولم رو حساب کردن یا نه. اگه حساب نکرده باشن که داستان میشه و باید بیوفتم دنبال اون. ولی آخرین فرمی که پر کردم اطلاعات هر دو تا پروژه ام رو نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_oxford نمایش پست ها
    با سلام. شما هر دوتا پروژه رو یکجا دفاع کردید؟ یا اینکه اولی رو دفاع کردید الان می خواهید دومی رو بگیرید؟
    از کدام سازمان پروژه رو گرفته بودبد؟
    سلام، بنده دو تا پروژه داشتم، ولی فقط یکی را دفاع کردم. اولی را قبلا دفاع کرده بودم (داخل سازمان).

Junior Member

با سلام.

1. اگه از دانشگاه امام حسین پروژه گرفته باشیمو خدمتون توی ارتش باشه؛ آیا میشه از کسر خدمتش استفاده کرد یا فقط دانشگاه امام حسین برا سپاهه؟
    2. من خدمتم توی نیروی زمینی ارتش هستش، از کجاها پروژه بگیرم برا کسر خدمت بهتره و حتما براش کسر خدمت میدن؟
    خواهشا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - ساخت و تولید ، دانشگاه تربیت مدرس

سلام دوستان

این که می گن بنیاد منحل شده جریانش چی هست؟
    و یه سوال خیلی مهم این که الان من پروژه از سپاه برداشتم(دانشگاه امام حسین) و برای اینکه کسری حساب بشه گویا باید در سپاه خدمت کنیم. حالا برای اینکه کد اعزام رو تغییر بدیم دوباره باید بریم بنیاد؟ کسی می دونه که آیا عوض شده مکانش یا همون بنیاد سابق فعلا ادامه می ده ؟

Lightbulb کسر خدمت سربازی

با سلام

دوستان منم اطلاع نداشتم روال عوض شده، الان چند ماه از خدمتم تو ارتش داره می‌گذره و مشغول انجام دادن پروژه برای دانشگاه امام حسین هم هستم، با این شرایط داستان ما چی میشه؟ آیا کسری رو به ارتش می‌دن؟ اگه بدن ارتش قبول می‌کنه؟ اگر اطلاعی دارید لطفا راهنمایی کنید. به طور کلی اگر قبول نکنن راهکار چیه؟ چه باید کرد؟
    توضیح اینکه اوسط مهر ۹۶ استارت پروژه رو زدم یعنی حین خدمت درخواست پروژه کردم اونم بعد از عوض شدن قانون

متشکر

Junior Member

سلام وقت بخیر دوستان من هرجایی ک به ذهنم رسیده و تو سایتها تلفن و ادرس زدن مراجعه کردم ولی پروژه برای رشته مدیریت ندارن
    هرکدوم از دوستان ک پروژه در زمینه مدیریت گرفتن بگن از کجا اقدام کنم و کدوم ارگان برم خواهشا هر جاهست بگید ک اقدام کنم خیلی ممنون
    دانشگاه امام حسین هم تماس گرفتم گفتن ندارن.
    توروخدا راهنمایی کنید که چیکار کنم.

سلام رفتم بنیاد پیگیری کردن گفتن ما دیگه نامه نمیزنیم از مرکزی که طرح گرفتین پیگیری کنین. رفتم مرکزی که طرح گرفته بودم گفتن صبر کن نامه اعزامت بیاد ببین کجا افتادی اگه نیوفتادی توی س پ ا ه بیا ما یه نامه میدیم برو نظام وظیفه واست درست میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط meepo نمایش پست ها
    سلام دوستان

این که می گن بنیاد منحل شده جریانش چی هست؟
    و یه سوال خیلی مهم این که الان من پروژه از سپاه برداشتم(دانشگاه امام حسین) و برای اینکه کسری حساب بشه گویا باید در سپاه خدمت کنیم. حالا برای اینکه کد اعزام رو تغییر بدیم دوباره باید بریم بنیاد؟ کسی می دونه که آیا عوض شده مکانش یا همون بنیاد سابق فعلا ادامه می ده ؟

Junior Member

دوستان اگر پروژه از س پ ا ه برداریم و نامه شروع به کار بخوره و بعد دفترچه رو پست کنیم و محل اعزاممون ا ر ت ش بخوره در صورتی که پروژه هنوز به اتمام نرسیده باشه و در حال انجام دادن اون باشیم خود اون سازمانی که ازش پروژه گرفتیم محل خدمتمون رو برای احتساب کسری تغییر میده تا ادامه پروژه رو در حین خدمت انجام بدیم ؟
    کسی اگر اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان، من آذر ماه پارسال یه پروژه کسری از نیروی انتظامی گرفتم که الان مراحل آخرش رو طی میکنم و به زودی به اتمام میرسه. طی این مدت و برای پروژه دوم با یکی از اساتید دانشگاه امام حسین صحبت کردم و قرار بود که وقتی نامه پایان به کار پروژه اول اومد، اونجا کار رو شروع کنم. قبلا سابقه خدمت نداشتم و اون موقعی که پروژه رو از نیروی انتظامی گرفتم از مسئولین بنیاد سوال کردم و گفتن که میتونم از دو تا ارگان مختلف پروژه بگیرم، اما الان با عوض شدن روند بنیاد از یه طرف و یه سری صحبت هایی که از دوستانم شنیدم نمیدونم میتونم از دو تا ارگان پروژه بگیرم یا نه و از اونجایی که پروژه کسری واسه رشته ای که میخونم هم کم گیر میاد نمیدونم پروژه دانشگاه امام حسین انجام بدم یا نه. اگر کسی از دوستان اطلاع داره به نظرتون مشکلی میاد اگر از دو ارگان پروژه بگیریم؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده از یکی از مراکز زیرمجموعه دانشگاه امام ح س ی ن پروژه کسری گرفتم، دو هفته پیش رفتم دفاع و مدارک نهایی تحویل دادم، ولی هنوز نامه کسر خدمت به من نداده‌اند، تماس که گرفتم گفتن به خاطر منحل شدن بنیاد باید صبر کنین تا سازمان جایگزین مشخص بشه، الان اضافه خدمت کردم. کسی اطلاعی داره چیکار باید کرد؟

Junior Member

با توجه به وضعیت خودم و دوستان در رابطه با بلاتکلیفی پروژه‌هامون و وضعیتی که برای بنیاد پیش اومده لازم دونستم یه نکته ای رو یادآوری کنم که:

دوستان اگه احیانا تو زندگی به جایی رسیدیم یا حتی اگه به جایی نرسیدیم سعی کنیم و سعی کنیم وظیفمونو درست انجام بدیم. الان من موندم چطور یه موضوع به مهمی و روشنی، هیچ جواب روشنی نداره و هر سازمان و فرد مسئول یه حرفی میزنه واسه خودش. آقا بنیاد منحل شد که شد، نباید یه روالی رو مشخص کنید؟ نباید یه اطلاع رسانی کنید به مراکز ذیربط که اون ها هم به نوبه ی خودشون به سربازهای بدبخت یه جواب درست بدن؟ بعد میگن چرا میرید و تو این نمیمونید همینجا کار کنید؟ بمونیم چی کار کنیم؟ چطور تا یه اتفاق کوچیک میوفته کلی نامه رد و بدل میشه، ولی نباید برای این موضوع حتی یه نامه رسمی نه، به مسئولین ایمیل زده بشه؟ یک نفر بیاد بگه باید چی کار کنیم؟ تا کی صبر کنیم، بعد از اینکه صبر کردیم کجا بریم؟ با کی تماس بگیریم؟ همه چی رو هواست انگار.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)