صفحه 639 از 740 نخستنخست ... 139539589629630631632633634635636637638639640641642643644645646647648649689739 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,381 تا 6,390 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    با توجه به وضعیت خودم و دوستان در رابطه با بلاتکلیفی پروژه‌هامون و وضعیتی که برای بنیاد پیش اومده لازم دونستم یه نکته ای رو یادآوری کنم که:

دوستان اگه احیانا تو زندگی به جایی رسیدیم یا حتی اگه به جایی نرسیدیم سعی کنیم و سعی کنیم وظیفمونو درست انجام بدیم. الان من موندم چطور یه موضوع به مهمی و روشنی، هیچ جواب روشنی نداره و هر سازمان و فرد مسئول یه حرفی میزنه واسه خودش. آقا بنیاد منحل شد که شد، نباید یه روالی رو مشخص کنید؟ نباید یه اطلاع رسانی کنید به مراکز ذیربط که اون ها هم به نوبه ی خودشون به سربازهای بدبخت یه جواب درست بدن؟ بعد میگن چرا میرید و تو این نمیمونید همینجا کار کنید؟ بمونیم چی کار کنیم؟ چطور تا یه اتفاق کوچیک میوفته کلی نامه رد و بدل میشه، ولی نباید برای این موضوع حتی یه نامه رسمی نه، به مسئولین ایمیل زده بشه؟ یک نفر بیاد بگه باید چی کار کنیم؟ تا کی صبر کنیم، بعد از اینکه صبر کردیم کجا بریم؟ با کی تماس بگیریم؟ همه چی رو هواست انگار.

سلام
    دقیقا همین‌طوره، به نظر من اصلا منتقی نیست که اگه حتی فردی سرباز هم باشه مجبورش کنن فقط از همون ارگان کسری بگیره، شاید واقعا در ارگانی که ایشون خدمت می‌کنه اصلا نیازی به تخصص و رشته تحصیلیش نباشه، بنابراین اگر کسی حین خدمت هم باشه بازم باید بتونه با انجام دادن پروژه برای سایر ارگانها کسری که حقش هست رو بگیره و حتما باید یه محلی رو مشخص کنن که شخص پروژه‌هاش رو ارائه کنه و در آخر بهش نامه کسری به هر ارگانی هم که داره خدمت می‌کنه بدن، به قول این دوستمون حتی معلوم نیست باید تا کی صبر کرد، حالا کاشکی می‌دونستیم صبر کنیم درست میشه و نتیجش مثبته.
    داستان منم دقیقا همینه، تو جایی که خدمتم افتاده هیچ پروژه و حتی موضوعی نزدیک به رشته و تخصصم نداره ولی در عوض دانشگاه امام داشت، حالا موندم با این وضعیت چیکار کنم و سرنوشتم چی میشه، آیا آخرش که دفاع کردم و کسری تصویب شد، نامه کسری به ارگانم میدن؟ حالا اگه دادن ارگانم اصلا قبول می‌کنه؟ قبول نکنه کاری از دستم بر میاد؟ و هزارتا سوال دیگه

چرا هرچی می‌نویسم بازم میگه طول پیام خیلی کوتاه است؟ جریان چیه؟

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام

از دوستان خوب هم باشگاهی که برای پروژه کسر خدمت سربازی اقدام کردند تقاضای راهنمایی داشتم.
    من دانشجوی دکترای مکانیک هستم و امسال قصد اخذ پروژه کسر خدمت رو دارم. چند تا سوال خدمت دوستان داشتم که بی نهایت سپاس گزار میشم راهنمایی بفرمایید.

من شنیدم که پروژه باید از همون ارگان نظامی اخذ بشه که اعزام به خدمت کرده (یعنی ارتش فقط پروژه کسری ارتش رو قبول داره، سپاه هم فقط سپاه رو و ناجا هم ناجا رو؟)

با توجه به این که من الان معافیت تحصیلی دارم و معلوم نیست که به کجا اعزام میشم چند تا سوال برای بنده پیش اومده:

1) آیا این موضوع واقعیت داره؟
    2) اگر من پروژه برای ارتش (مثلاً دانشگاه مالک) انجام بدم و بعداً مثلاً سپاه من رو به خدمت اعزام کنه، کسری از بین خواهد رفت؟
    3) آیا کسری از هر ارگانی گرفته شود باعث اعزام به همان ارگان می شود؟ مثلاً کسی پروژه کسری از سپاه بگیرد به سپاه اعزام می شود و کسری از ارتش باعث اعزام به ارتش می شود؟
    3) امکان گرفتن یک پروژه از ارتش و پروژه دیگر مثلاً از سپاه هست؟

از دوستان خوب هم باشگاهی خواهش می کنم من رو از راهنمایی هاتون بی بهره نگذارید

Junior Member

سلام ، من از جایی که پروژه گرفتم بهم گفتن همین روزا اماده باش واسه یه دفاع توی خود همون ارگان ، سرپرست پروژه هم بهم گفت تا 9 ماه دست خودمونه دیگه ، خیالت ازین بابت راحت باشه ، نامه کسریتو میدم دستت !!! حالا دیگه چی بشه نمیدونم، منم مثل بقیه دوستان بلاتکلیف و مضطربم !!! انشالله که کار همه درست بشه.

Junior Member

دوست عزیز بیناد نرو فایده نداره دیگه باید بری مستقم از سازمانها پروژه بگیری، فعلا این روزا با منحل شدن بنیاد فرآینداشون به هم خورده!!!!

Junior Member

آقا یکی بیاد پیدا شه به من بگه ماهایی که قبلا پروژه انجام دادیم، کجا و چطور باید درخواست دفاع بدیم؟؟؟

دوستان یکی از شرایط دریافت پروژه تحصیل حداقل در مقطع ارشده
    سوال من اینه اگه من پروژه هام رو بگیرم و کسری ها رو هم بگیرم و از ارشد انصراف بدم بعد از دریافت کسری ها خللی تو کسری هام بوجود میاد یا نه؟
    یعنی حتما باید ارشد رو تموم کنم یا اینکه انصراف بدم هم اون نامه ها تاثیر داره؟؟

Junior Member

دوستان لازم است نامه کسری بنیاد رو به یگان خدمت ببریم و یا فقط برگ سفید رو با مهر پلیس بعلاوه ده کافی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط itman2020 نمایش پست ها
    دوستان لازم است نامه کسری بنیاد رو به یگان خدمت ببریم و یا فقط برگ سفید رو با مهر پلیس بعلاوه ده کافی هست؟
    فکر میکنم اون نامه باید به دست نیروی انسانی یگانتون برسه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط itman2020 نمایش پست ها
    حتما باید ببرید

Junior Member

سلام
    من 15 ماه سابقه خدمت تو پدافند ارتش دارم. 5 ماه هم از همین جا کسری گرفتم. دوباره دفترچه پست کردم. اعزامم 10/1 است. اون یک ماه باید تو آموزشی باشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)