صفحه 642 از 740 نخستنخست ... 142542592632633634635636637638639640641642643644645646647648649650651652692 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,411 تا 6,420 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط itman2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید دیر جواب میدم، من 22 مهر نامه اتمام رو بردم بنیاد نخبگان و با هزار خواهش و التماس همون روز دفاع کردم(چون گفتن ما یگه دفاع رو انجام نمیدیم) فرداش کمیسیون بود و 7 ماه کسری داشتم که کامل تصویب شد. بعد تصویب سه روز بعد نامه رو بهم دادن و حدود 10 روز بعد در نظام وظیفه ثبت شد. دوستان پروژه کسری فقط کارهای اداریش زیاده وگرنه اگه بخوای حساب کنی نسبت به خدمت خیلی خیلی بهتره.
    آقا جون مادرت بگو کجا رفتی؟ من اسفند 94 اتمام پروژه ام خورده. ولی الان هیچ کس جوابگو نیست. بنیاد نخبگان (صیاد شیرازی) که رفتم گفتن دیگه اینجا نیستن. آدرس دانشگاه دفاع ملی رو دادن. اونجا رفتم گفتن اینجا هم فقط پروژه هایی که اینجا گرفته شده رو دفاع میکنن. به سازمان صنایع دفاع که زنگ میزنم که پروژمو انجام دادم میگه فرستادیم بنیاد. این بنیاد لعنتی کجاست؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال
    ببینید من از یه عده شنیدم این موضوعی که می خوام بگم رو و خواستم بپرسم ببینم همچین چیزی هست یا نه.
    درسته اگه یه پروژه کسری خدمت برداریم، حالا یدونه یا دو تا، و یه مقداری از سربازی کم بشه، و بخوام اپلای کنم واسه خروج به مشکل برمیخورم؟ یعنی باید تموم کنم بعد برم؟ من شنیدم یا اینور اچازه نمیدن یا اونور ویزا نمیدن.
    یعنی اگه یه پروژه کسری بردارم و یه سال از سربازیم بمونه، اون وثیقه 15 ملیون تومنی هنوز سرجاشه و می تونم با اون پاسپورت بگیرم یا کلا باید اونقدر بمونم تا سربازی تموم شه؟
    مرسی

سلام
    از دوستان كسي هست كه با 19 ماه كسري خدمت رفته باشه آموزشي و پس از گرفتن برگه ترخيص موقت كارت پايان خدمت دستش رسيده باشه؟
    اگر كسي هست لطفا بفرمايند كه روند صدور كارتش به چه صورت بوده و چقدر زمان برده تا صادر بشه؟
    با تشكر

Junior Member

دوستان عزیز، لطفا اگر کسی بعد از تغییر بنیاد ملی نخبگان تونست پروژه‌ای رو که قبل از تغییر بنیاد تموم کرده رو دفاع کنه، بیاد اینجا راه حلش رو بگه. خواهش میکنم.

بنیاد که رفتم (صیاد شیرازی) یکی از پشت در به زور گفت که دیگه کسی اینجا نیست.

به سازمانی که توش پروژه انجام دادم زنگ زدم، میگن پروندتو فرستادیم بنیاد (خودشونم نمیتونن پیگیری کنن)

به سازمان بالاتری که پروژه رو اونجا دفاع اولیه انجام دادم میگم، اونم میگه فرستادیم بنیاد

بنیاد میگه برو دانشگاه دفاع ملی

دانشگاه دفاع ملی رفتم میگه ما فقط پروژه هایی که اینجا برداشتند رو میذاریم دفاع کنن

به شماره‌هایی که دادن زنگ میزنم، یکی میگه زنگ بزن به فلان شماره؟

به فلان شماره زنگ زدم، کسی گوشی رو بر نمیداره.

دقیقا به همون شماره قبلی زنگ زدم نیم ساعت بعد، یکی گفت برو تو سایت ایمیل بزن؟

لعنت الله علی قوم ظالمین

Junior Member

سلام دوستان، الان 2 روز هس که از صنایع دفاع برای من اس ام اس میاد که شما 6 ماه از وقت تحویل پروژه تون گذشته و تا 20 آبان وقت دارید بیاید دفاع کنید وگرنه پروژه کان لم یکن تلقی میشه. پیامک از شماره 0901 ایرانسله! میخواستم بپرسم کسی از دوستان اطلاعی داره از همچین پیامکی؟؟!
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArXan نمایش پست ها
    سلام دوستان، الان 2 روز هس که از صنایع دفاع برای من اس ام اس میاد که شما 6 ماه از وقت تحویل پروژه تون گذشته و تا 20 آبان وقت دارید بیاید دفاع کنید وگرنه پروژه کان لم یکن تلقی میشه. پیامک از شماره 0901 ایرانسله! میخواستم بپرسم کسی از دوستان اطلاعی داره از همچین پیامکی؟؟!
    ممنون
    من که اطلاع ندارم، ولی چون خودمم پروژم صنایع دفاع بود، بی زحمت پیگیر شو ببین چی میگن. بی زحمت به ما هم یه خبری بده.

Junior Member

سلام دوستان من یه کتاب تخصصی پارسال ترجمه کردم ولی رشتم عمرانه و مدرک زبانم ندارم
    آیا میتونم کسری بگیرم ؟

دوستان هیچکی نیست که از س پ ا ه پروژه گرفته باشه و جدیدا دفاع کرده باشه؟ کل زندگیم رو هواست. دارم اضافه خدمت میکنم. هیچکی هم جوابمونو نمیده. بعد میگن چرا میخواین مهاجرت کنید.

Junior Member

با سلام

یکی از دوستان من میگه قبل از اینکه سرباز ارگانی بشی میتونی از ارگان های مختلف پروژه بگیری. ولی بعد از سرباز شدن این امکان وجود نداره. خودش هم این کار رو انجام داده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام دوستان
    کسانی که واسه کسری خدمت مقاله انجام میدن بایدحتما اسمشون باشه تو مقاله؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)