صفحه 647 از 740 نخستنخست ... 147547597637638639640641642643644645646647648649650651652653654655656657697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,461 تا 6,470 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت
    به نظرت باید چیکار کنم؟ سایت برای تمدید بستست. منم تقسیم شدم. حتی اگه نامه تایید نهایی منم از وزارت دفاع بیاد دیگه فایده ای نداره
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم، پروژرو سپاه انجام دادم اما افتادم ارتش
    ۱ دی هم اعزاممه. باید ببینم قبول میکنن یا نه
    اینکه پروژمو قبول کنن برای من بیشتر اهمیت داره تا اینکه چه ارگانی میوفتم
    اما بازم پلیس +۱۰ بورو شاید بتونن عقب بندازن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    سلام
    من از یه ارگان مربوط به وزارت دفاع، پروژه کسری خدمت گرفتم و هنوز تاییدش نیومده. اعزامم 1 دی هست و تقسیم شدم. به تعویق انداختن خدمت هم فعلا سایتش بستست.
    اگه زمان اعزام غیبت کنم، تاییدیه وزارت دفاعم میرسه تا اعزام جدید.
    سوالم اینه که : اگر غیبت کنم، آیا در تقسیم مجدد پروژه کسری من لحاظ میشه یا همه چیز لغو میشه؟
    و آیا راهکاری وجود داره که من عقب بندازم تا تاییدیه ی وزارت دفاع برای پروژه کسری خدمتم بیاد؟
    ببخشید شما منتظرید نامه پایان کارتون از وزرات دفاع بیاد یا نامه شروع به کارتون ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    ببخشید شما منتظرید نامه پایان کارتون از وزرات دفاع بیاد یا نامه شروع به کارتون ؟
    سلام
    منتظر نامه شروع به کار هستم
    در واقع به لحاظ علمی تایید شده پروپوزال من
    اما به لحاظ حفاظتی تازه فرم های مربوط به حفاظت رو پر کردم ( که ظاهرا جدیدا این فرم ها رو میخان )

بچه ها سلام. من سابقه خدمت ارتش دارم بعلاوه 8 ماه هم کسری از ارتش برای پروژه ی اولم دارم. چند روزه که یه پروژه کسری تو سپاه برام جور شده همه کاراشم اوکی شده شروع به کارمم گفتن میاد به زودی.
    راستش بهشون نگفتم که سابقه خدمت ارتش دارم. به نظرتون همین فرمون برم جلو کی به کیه هان؟ چون واقعا با این قانون بچه های زیادی به مشکلات عجیبو غریبی خوردن من فکر میکنم در عمل به مشکل میخورن اگه بخان این قانونو اجرا کنن. حالا برای کسی که سربازه میشه و کسایی که معافیت تحصیلی دارن خیلی پیچیده میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1983 نمایش پست ها
    بچه ها سلام. من سابقه خدمت ارتش دارم بعلاوه 8 ماه هم کسری از ارتش برای پروژه ی اولم دارم. چند روزه که یه پروژه کسری تو سپاه برام جور شده همه کاراشم اوکی شده شروع به کارمم گفتن میاد به زودی.
    راستش بهشون نگفتم که سابقه خدمت ارتش دارم. به نظرتون همین فرمون برم جلو کی به کیه هان؟ چون واقعا با این قانون بچه های زیادی به مشکلات عجیبو غریبی خوردن من فکر میکنم در عمل به مشکل میخورن اگه بخان این قانونو اجرا کنن. حالا برای کسی که سربازه میشه و کسایی که معافیت تحصیلی دارن خیلی پیچیده میشه
    از کدوم سازمان سپاه پروژه گرفتین ؟کارهای شروع به کار حل شده ؟

امام حسین. نه هنوز. خودشونم نعجب کردن که چقد طول کشیده شروع به کار زدن. ولی خیلی محکم و مطمین گفت به زودی میاد تاریخ شروع به کارت رو هم آبان زدیم.

سلام. دوستان در بخش امریه و جذب دیدم نوشته:

سازمان : ستاد کل
    وضعیت: تنظیم شده
    نوع : جذبی

در حالی که اصلا من برای امریه اقدام نکرده بودم اصلا. (لازم به ذکره معاف از رزم شده بودم و مدرکمم ارشد هست)

راهنمایی میکنین اینی که نوشتن یعنی چی؟ کجا افتادم یعنی؟ چیه ستاد کل؟ همون ارتشه؟

سلام دوستان عزیز. خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه. این موضوع شده استرس و نگرانی و دغدغه صبح تا شب من
    از دانشگاه امام حسین پروژه کسری گرفتم و چند روز پیش تحویل استاد داورم دادم که هنوز بررسی نکرده. میخوام ببینم کسی اطلاع داره که الان دانشگاه امام حسین نامه پایان کار رو میزنه یا نه؟ من پروژه ام رو که تحویل دادم نامه پایان کار رو از کدوم سازمان میزنن به نظام وظیفه؟ خود دانشگاه امام حسین این کارو میکنه الان یا مثل قبل میگن فعلا تکلیف معلوم نیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1983 نمایش پست ها
    امام حسین. نه هنوز. خودشونم نعجب کردن که چقد طول کشیده شروع به کار زدن. ولی خیلی محکم و مطمین گفت به زودی میاد تاریخ شروع به کارت رو هم آبان زدیم.
    رشتت چیه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاعی نداره ارسال نامه شروع به کار در مراکز وابسته به سپاه (دانشگاه امام حسین) از سرگیری شده یا نه؟
    الان 5 ماهه همه چیز تعلیق شده (پروژه تو مرکز تصویب شده بود ومدارکم رو هم داده بودم که یه دفعه همون موقع بنیاد منحل شد) و خدمتم چند ماه دیگه تموم میشه ولی هنوز خبری از ارسال نامه شروع به کار نیست و حتی حدودا هم مشخص نیست کی نامه رو میزنن
    لطفا اگر اطلاع دارید که روند کار از سرگیری شده اطلاع بدید
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)